Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U ŠebůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25666:564TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jaroslav
Kloub Pavel
 
 
Skopec Petr
Santo Petr
 
 
-9889 3110
2.Kloub Lukáš
Maťák Jiří
 
 
Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
7108  3020
3.Kloub LukášSkopec Petr8-9-76-72321
4.Král JaroslavMego Pavel79-69 3131
5.Kloub PavelSanto Petr723  3041
6.Maťák JiříLehký Milan-7-6-8  0342
7.Král JaroslavSkopec Petr-7-9-8  0343
8.Kloub PavelMego Pavel876  3053
9.Maťák JiříSanto Petr-9674 3163
10.Kloub LukášLehký Milan613  3073
11.Kloub PavelSkopec Petr75-97 3183
12.Maťák JiříMego Pavel27-67 3193
13.Kloub LukášSanto Petr876  30103
14.Král PavelLehký Milan-5-98-7 13104
15.Maťák JiříSkopec Petr10-8-7-6 13105
16.Kloub LukášMego Pavel7-9-86932115
17.Král PavelSanto Petr-89-711932125
18.Kloub PavelLehký Milan3-875 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kloub Lukáš31Skopec Petr31
Král Jaroslav11Mego Pavel04
Kloub Pavel40Santo Petr04
Maťák Jiří22Lehký Milan22
Král Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26640:580TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
Zeman Vladimír
Šperling Milan
 
 
646  3010
2.Horejsek Jakub
Sklenička Jan ml.
 
 
Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
26-8-9-82311
3.Zimák MichalZeman Vladimír-5-10-6  0312
4.Horejsek JakubŠperling Milan6-577 3122
5.Sklenička Jan ml.Kohlert Jiří12117  3032
6.Krauskopf KarelJonáš Stanislav-17-6-9 1333
7.Horejsek JakubZeman Vladimír-7-104-9 1334
8.Sklenička Jan ml.Šperling Milan8810  3044
9.Krauskopf KarelKohlert Jiří-8108-6-92345
10.Zimák MichalJonáš Stanislav7811  3055
11.Sklenička Jan ml.Zeman Vladimír7-8913 3165
12.Krauskopf KarelŠperling Milan935  3075
13.Zimák MichalKohlert Jiří786  3085
14.Horejsek JakubJonáš Stanislav-4-99-7 1386
15.Kozel BohumilZeman Vladimír-5-6-7  0387
16.Zimák MichalŠperling Milan37-107 3197
17.Horejsek JakubKohlert Jiří7710  30107
18.Sklenička Jan ml.Jonáš Stanislav56-5-9832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimák Michal31Zeman Vladimír31
Horejsek Jakub22Šperling Milan04
Sklenička Jan ml.40Kohlert Jiří13
Krauskopf Karel12Jonáš Stanislav22
Kozel Bohumil01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brozany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15662:513TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Sedláček Jiří ml.
 
 
Vaníček Jaroslav
Vaněk Michal
 
 
5109  3010
2.Mejzr Radek
Vyskočil Tomáš
 
 
Vaníček Jaroslav ml.
Vaníček Pavel ml.
 
 
6-8108 3120
3.Jiránek MiroslavVaníček Jaroslav86-108 3130
4.Sedláček Jiří ml.Vaníček Jaroslav ml.8810  3040
5.Mejzr RadekVaníček Pavel ml.-11568 3150
6.Vyskočil TomášVaněk Michal864  3060
7.Sedláček Jiří ml.Vaníček Jaroslav-78-67113270
8.Mejzr RadekVaníček Jaroslav ml.-9-8-8  0371
9.Vyskočil TomášVaníček Pavel ml.989  3081
10.Jiránek MiroslavVaněk Michal8-98-993291
11.Mejzr RadekVaníček Jaroslav-5-58-9 1392
12.Vyskočil TomášVaníček Jaroslav ml.6-565 31102
13.Jiránek MiroslavVaníček Pavel ml.5610  30112
14.Sedláček Jiří ml.Vaněk Michal68-76 31122
15.Vyskočil TomášVaníček Jaroslav6810  30132
16.Jiránek MiroslavVaníček Jaroslav ml.624  30142
17.Sedláček Jiří ml.Vaníček Pavel ml.856  30152
18.Mejzr RadekVaněk Michal374  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiránek Miroslav40Vaníček Jaroslav13
Sedláček Jiří ml.40Vaníček Jaroslav ml.13
Mejzr Radek22Vaníček Pavel ml.04
Vyskočil Tomáš40Vaněk Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:friedrich bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:skokan jaroslav
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:pavelkova lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:44629:688SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelková Lenka
Pospíšil Petr
 
 
Novotný Petr
Čenkovič Jaroslav
 
 
9-76-5-102301
2.Friedrich Bohuslav
Skokan Jaroslav
 
 
Havran Michal
Jurista Josef
 
 
-9-88-10 1302
3.Pospíšil PetrČenkovič Jaroslav-798-843212
4.Pavelková LenkaNovotný Petr-1010-9-6 1313
5.Skokan JaroslavJurista Josef6-77-7-62314
6.Friedrich BohuslavHavran Michal-87-7-9 1315
7.Pavelková LenkaČenkovič Jaroslav767  3025
8.Skokan JaroslavNovotný Petr-11-4-14  0326
9.Friedrich BohuslavJurista Josef8-3-7-6 1327
10.Pospíšil PetrHavran Michal9-6-8-16 1328
11.Skokan JaroslavČenkovič Jaroslav432  3038
12.Friedrich BohuslavNovotný Petr-898-7-62339
13.Pospíšil PetrJurista Josef-6-7-8  03310
14.Pavelková LenkaHavran Michal-51011-6-823311
15.Friedrich BohuslavČenkovič Jaroslav345  30411
16.Pospíšil PetrNovotný Petr-8-5-5  03412
17.Pavelková LenkaJurista Josef-3-5-9  03413
18.Skokan JaroslavHavran Michal8-99-8-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Petr13Čenkovič Jaroslav04
Pavelková Lenka13Novotný Petr40
Skokan Jaroslav13Jurista Josef40
Friedrich Bohuslav13Havran Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:Obr Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43 Sokol Bohušovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Václav
Vejman Jakub
 
 
Kirchner Petr
Kalina Miroslav
 
 
     0301
2.Lahovský Vladimír
Obr Ivan
 
 
Pacl Miloslav
Ruška Drahoš
 
 
     2302
3.Vejman JakubKalina Miroslav     1303
4.Lahovský VladimírRuška Drahoš     3113
5.Coufal VáclavPacl Miloslav     0314
6.Obr IvanKirchner Petr     0315
7.Lahovský VladimírKalina Miroslav     3025
8.Coufal VáclavRuška Drahoš     0326
9.Obr IvanPacl Miloslav     2327
10.Vejman JakubKirchner Petr     0328
11.Coufal VáclavKalina Miroslav     0329
12.Obr IvanRuška Drahoš     3039
13.Vejman JakubPacl Miloslav     03310
14.Lahovský VladimírKirchner Petr     03311
15.Obr IvanKalina Miroslav     30411
16.Vejman JakubRuška Drahoš     03412
17.Lahovský VladimírPacl Miloslav     13413
18.Coufal VáclavKirchner Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vejman Jakub04Kalina Miroslav22
Lahovský Vladimír22Ruška Drahoš22
Coufal Václav04Pacl Miloslav40
Obr Ivan22Kirchner Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Valášek Valerián
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BRozhodčí:Kmoch Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českolipská ul. Litoměřice PSČ 412 01, Kasárna J.z Poděbrad, vjezd ulicí Na ViniciRozhodčí:Marušinec Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Kaválek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25648:553KST Kalich Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valášek Valerián
Kaválek Ondřej
 
 
Šolar Milan
Maxa Zdeněk
 
 
-911-12-8 1301
2.Kmoch Pavel
Kmoch Pavel ml.
 
 
Krug Antonín
Štokr Martin
 
 
557  3011
3.Kmoch Pavel ml.Štokr Martin33-117 3121
4.Kaválek OndřejMaxa Zdeněk1155  3031
5.Marušinec ZdeněkŠolar Milan-88-6-8 1332
6.Kmoch PavelKrug Antonín765  3042
7.Kaválek OndřejŠtokr Martin-5-7-5  0343
8.Marušinec ZdeněkMaxa Zdeněk5-103-8-92344
9.Kmoch PavelŠolar Milan-4-2-8  0345
10.Kmoch Pavel ml.Krug Antonín639  3055
11.Marušinec ZdeněkŠtokr Martin7-766 3165
12.Kmoch PavelMaxa Zdeněk5-765 3175
13.Kmoch Pavel ml.Šolar Milan153-1016 3185
14.Kaválek OndřejKrug Antonín-28-8-6 1386
15.Kmoch PavelŠtokr Martin6107  3096
16.Kmoch Pavel ml.Maxa Zdeněk255  30106
17.Kaválek OndřejŠolar Milan-5-6610632116
18.Marušinec ZdeněkKrug Antonín-66710 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoch Pavel ml.40Štokr Martin13
Kaválek Ondřej22Maxa Zdeněk13
Marušinec Zdeněk22Šolar Milan22
Kmoch Pavel31Krug Antonín13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy