Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38563:606TJ Sokol Velký Osek C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jaroslav
Kuch Tomáš
 
 
Čebiš Luboš
Čížek Martin
 
 
-89-6-8 1301
2.Pros Jan
Malenovský Aleš
 
 
Laštovička Jiří
Svoboda Karel
 
 
-7-67-6 1302
3.Pros JaroslavČížek Martin-93-9-9 1303
4.Kuch TomášSvoboda Karel-6-8-3  0304
5.Malenovský AlešČebiš Luboš3-9-10-6 1305
6.Pros JanLaštovička Jiří797  3015
7.Kuch TomášČížek Martin-6-7-8  0316
8.Malenovský AlešSvoboda Karel-7-3-5  0317
9.Pros JanČebiš Luboš877  3027
10.Pros JaroslavLaštovička Jiří6-874 3137
11.Malenovský AlešČížek Martin10-795 3147
12.Pros JanSvoboda Karel98-5-873257
13.Pros JaroslavČebiš Luboš-6-9-7  0358
14.Kuch TomášLaštovička Jiří-8-614-2 1359
15.Pros JanČížek Martin-7889 3169
16.Pros JaroslavSvoboda Karel9-87-6-523610
17.Kuch TomášČebiš Luboš-2-7-2  03611
18.Malenovský AlešLaštovička JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pros Jaroslav13Čížek Martin22
Kuch Tomáš04Svoboda Karel31
Malenovský Aleš12Čebiš Luboš31
Pros Jan40Laštovička Jiří12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37612:598KST Týnec nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odvárka Leoš
Klimeš Vladimír
 
 
Brunclík Marek
Buriánek Vladislav
 
 
-9-9-9  0301
2.Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
77-8-9-92302
3.Odvárka LeošCincibus Milan-44-10883212
4.Klimeš VladimírBrunclík Marek-5-7-9  0313
5.Neštuk JaroslavBuriánek Daniel-13WO   0314
6.Suchý LadislavBuriánek Vladislav-6-798-92315
7.Klimeš VladimírCincibus Milan79-5-8-22316
8.Neštuk JaroslavBrunclík Marek88-811 3126
9.Suchý LadislavBuriánek Daniel-9-8-10  0327
10.Odvárka LeošBuriánek Vladislav553  3037
11.Neštuk JaroslavCincibus Milan-87-8-7 1338
12.Suchý LadislavBrunclík Marek-3-8-9  0339
13.Odvárka LeošBuriánek Daniel510-9-783249
14.Klimeš VladimírBuriánek Vladislav879  3059
15.Suchý LadislavCincibus Milan-6-9-8  03510
16.Odvárka LeošBrunclík Marek7-513-4432610
17.Klimeš VladimírBuriánek DanielWO    30710
18.Neštuk JaroslavBuriánek VladislavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odvárka Leoš40Cincibus Milan31
Klimeš Vladimír12Brunclík Marek22
Neštuk Jaroslav12Buriánek Daniel21
Suchý Ladislav04Buriánek Vladislav12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40628:691TJ Sokol Starý Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Vejtruba František
 
 
Salák Alois
Melichar Lukáš
 
 
10-774 3110
2.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
1099  3020
3.Sixta PavelKahoun Václav-7-7-5  0321
4.Vejtruba FrantišekHavránek Stanislav8-11-11-5 1322
5.Jeřala PavelSalák Alois-9-7911113232
6.Dej FrantišekMelichar Lukáš98-77 3142
7.Vejtruba FrantišekKahoun Václav-9-8-7  0343
8.Jeřala PavelHavránek Stanislav-1312-11-12 1344
9.Dej FrantišekSalák Alois67-910 3154
10.Sixta PavelMelichar Lukáš-8398 3164
11.Jeřala PavelKahoun Václav-9-11-9  0365
12.Dej FrantišekHavránek Stanislav78-8-6-82366
13.Sixta PavelSalák Alois-8-97-6 1367
14.Vejtruba FrantišekMelichar Lukáš-46-111-62368
15.Dej FrantišekKahoun Václav-6-4-8  0369
16.Sixta PavelHavránek Stanislav-6-5105-323610
17.Vejtruba FrantišekSalák Alois10-676 31710
18.Jeřala PavelMelichar LukášWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sixta Pavel13Kahoun Václav40
Vejtruba František13Havránek Stanislav40
Jeřala Pavel12Salák Alois13
Dej František22Melichar Lukáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45573:685TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Čihák Jaroslav
 
 
Ševčík Jiří ml.
Kurel David
 
 
-4-9-8  0301
2.Kleibl Michal
Novák Petr
 
 
Chlumský Petr
Mukařovský Aleš
 
 
-68-7-9 1302
3.Moravec VáclavŠevčík Jiří ml.9-86-10-72303
4.Čihák JaroslavKurel David-9-8-5  0304
5.Kleibl MichalChlumský Petr-108-4-5 1305
6.Novák PetrMukařovský Aleš-81068 3115
7.Čihák JaroslavŠevčík Jiří ml.7-8109 3125
8.Kleibl MichalKurel David-6-7-8  0326
9.Novák PetrChlumský Petr-10-4-8  0327
10.Moravec VáclavMukařovský Aleš8-910-673237
11.Kleibl MichalŠevčík Jiří ml.6-788 3147
12.Novák PetrKurel David-6-7-10  0348
13.Moravec VáclavChlumský Petr-410-6-6 1349
14.Čihák JaroslavMukařovský Aleš10-948 3159
15.Novák PetrŠevčík Jiří ml.8-4-6-9 13510
16.Moravec VáclavKurel David-6-5-3  03511
17.Čihák JaroslavChlumský Petr8-7-9-3 13512
18.Kleibl MichalMukařovský Aleš10-9-7-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav13Ševčík Jiří ml.22
Čihák Jaroslav22Kurel David40
Kleibl Michal13Chlumský Petr40
Novák Petr13Mukařovský Aleš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS