Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38653:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Roudný Petr
Malenovský Aleš
 
 
986  3010
2.Moravec Václav
Novák Petr
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-91011-883220
3.Moravec VáclavPros Jan8-6-4-7 1321
4.Čihák JaroslavRoudný Petr-89-6-3 1322
5.Novák PetrPros Jaroslav-98-6-5 1323
6.Pokorný JaroslavMalenovský Aleš357  3033
7.Čihák JaroslavPros Jan-38-9-10 1334
8.Novák PetrRoudný Petr-6-5-4  0335
9.Pokorný JaroslavPros Jaroslav469  3045
10.Moravec VáclavMalenovský Aleš9-8-71063255
11.Novák PetrPros Jan-6-7-8  0356
12.Pokorný JaroslavRoudný Petr-91011-8103266
13.Moravec VáclavPros Jaroslav-3810-873276
14.Čihák JaroslavMalenovský Aleš7-88-9-82377
15.Pokorný JaroslavPros Jan98-76 3187
16.Moravec VáclavRoudný Petr6-8-6-2 1388
17.Čihák JaroslavPros Jaroslav-878-863298
18.Novák PetrMalenovský Aleš9-9-8-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Václav22Pros Jan31
Čihák Jaroslav13Roudný Petr31
Novák Petr04Pros Jaroslav13
Pokorný Jaroslav40Malenovský Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46513:628Stolní tenis Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
-9-5-8  0301
2.Vokounová Adéla
Nekovář Petr
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-8-5-7  0302
3.Nekovář PetrHavlíček Vladimír-6-6-8  0303
4.Bártová VěraDolejš Martin-4-5-11  0304
5.Vokounová AdélaSvoboda Miloš5-85-963214
6.Kopiště MilanBednařík Martin-11-5-8  0315
7.Bártová VěraHavlíček Vladimír-7-13-8  0316
8.Vokounová AdélaDolejš Martin-8868 3126
9.Kopiště MilanSvoboda Miloš-3-9-1  0327
10.Nekovář PetrBednařík Martin-5-89-7 1328
11.Vokounová AdélaHavlíček Vladimír9-6610 3138
12.Kopiště MilanDolejš Martin10-9-5-3 1339
13.Nekovář PetrSvoboda Miloš-4-10-7  03310
14.Bártová VěraBednařík Martin-10-8-8  03311
15.Kopiště MilanHavlíček Vladimír-5-6-4  03312
16.Nekovář PetrDolejš Martin7-7-18-723313
17.Bártová VěraSvoboda Miloš69-8-6-723314
18.Vokounová AdélaBednařík MartinWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nekovář Petr04Havlíček Vladimír31
Bártová Věra04Dolejš Martin31
Vokounová Adéla30Svoboda Miloš31
Kopiště Milan04Bednařík Martin30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14674:470TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Ševčík Jiří ml.
 
 
Odvárka Leoš
Cikán Miloslav
 
 
876  3010
2.Lambert Zdeněk
Douša Ivan
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
899  3020
3.Ševčík Jiří ml.Suchý Ladislav11-7-4363230
4.Spáčil LadislavNeštuk Jaroslav-8-4-4  0331
5.Douša IvanOdvárka Leoš129-38 3141
6.Kurel DavidCikán Miloslav6916  3051
7.Spáčil LadislavSuchý Ladislav58-113 3161
8.Douša IvanNeštuk Jaroslav656  3071
9.Kurel DavidOdvárka Leoš-958-953281
10.Ševčík Jiří ml.Cikán Miloslav374  3091
11.Douša IvanSuchý Ladislav874  30101
12.Kurel DavidNeštuk JaroslavWO    30111
13.Ševčík Jiří ml.Odvárka Leoš-7-1354-823112
14.Potměšil ZdeněkCikán Miloslav6105  30122
15.Kurel DavidSuchý Ladislav4106  30132
16.Ševčík Jiří ml.Neštuk JaroslavWO    30142
17.Potměšil ZdeněkOdvárka Leoš-84-87932152
18.Douša IvanCikán Miloslav1676  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.21Suchý Ladislav04
Spáčil Ladislav11Neštuk Jaroslav11
Douša Ivan40Odvárka Leoš13
Kurel David30Cikán Miloslav04
Potměšil Zdeněk20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25657:528TJ Sokol Starý Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
Brunclík Marek
Buriánek Daniel
 
 
-8-9-9  0301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Buriánek Vladislav
Kubelka Lukáš
 
 
467  3011
3.Salák AloisBrunclík Marek-7-8-10  0312
4.Bajtler LubošBuriánek Daniel3-12-8-6 1313
5.Kahoun VáclavKubelka Lukáš556  3023
6.Havránek StanislavBuriánek Vladislav1275  3033
7.Bajtler LubošBrunclík Marek9-97-10-72334
8.Kahoun VáclavBuriánek Daniel108-810 3144
9.Havránek StanislavKubelka Lukáš356  3054
10.Salák AloisBuriánek Vladislav-98-7653264
11.Kahoun VáclavBrunclík Marek4510  3074
12.Havránek StanislavBuriánek Daniel-10-64-9 1375
13.Salák AloisKubelka Lukáš6612  3085
14.Bajtler LubošBuriánek Vladislav12-9510 3195
15.Havránek StanislavBrunclík Marek-10-9106-112396
16.Salák AloisBuriánek Daniel-7-8-8  0397
17.Bajtler LubošKubelka Lukáš458  30107
18.Kahoun VáclavBuriánek VladislavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois22Brunclík Marek31
Bajtler Luboš22Buriánek Daniel31
Kahoun Václav30Kubelka Lukáš04
Havránek Stanislav22Buriánek Vladislav03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS