Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30608:599Stolní tenis Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-51098 3110
2.Výborný Pavel
Roudný Petr
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-8-77893220
3.Pros JanKahoun Václav-7-7-6  0321
4.Výborný PavelHavránek Stanislav-7967 3131
5.Roudný PetrSalák Alois6912  3041
6.Pros JaroslavBajtler Luboš69-6-6-72342
7.Výborný PavelKahoun Václav-5-7-5  0343
8.Roudný PetrHavránek Stanislav-75-13-14 1344
9.Pros JaroslavSalák Alois-4-77-5 1345
10.Pros JanBajtler Luboš395  3055
11.Roudný PetrKahoun Václav948  3065
12.Pros JaroslavHavránek Stanislav-5-5-8  0366
13.Pros JanSalák Alois6127  3076
14.Výborný PavelBajtler Luboš-9-939-142377
15.Pros JaroslavKahoun Václav-1-8-7  0378
16.Pros JanHavránek Stanislav8-55-143288
17.Výborný PavelSalák Alois689  3098
18.Roudný PetrBajtler Luboš265  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jan31Kahoun Václav31
Výborný Pavel22Havránek Stanislav22
Roudný Petr31Salák Alois13
Pros Jaroslav04Bajtler Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V.OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:35416:532TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kurel David
Ševčík Jiří ml.
 
 
WO    0301
2.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Bossanyi Michal
Douša Ivan
 
 
-8878 3111
3.Kurel DavidWO    0312
4.Čížek MartinŠevčík Jiří ml.-6-8-8  0313
5.Čebiš LubošDouša Ivan996  3023
6.Mokříž BohuslavBossanyi Michal948  3033
7.Čížek MartinKurel David-8-5-7  0334
8.Čebiš LubošŠevčík Jiří ml.7-112-8-22335
9.Mokříž BohuslavDouša Ivan-9948 3145
10.Bossanyi MichalWO    0346
11.Čebiš LubošKurel David-5-5-5  0347
12.Mokříž BohuslavŠevčík Jiří ml.-99-9-8 1348
13.Douša IvanWO    0349
14.Čížek MartinBossanyi Michal527  3059
15.Mokříž BohuslavKurel David8-9-8-3 13510
16.Ševčík Jiří ml.WO    03511
17.Čížek MartinDouša IvanWO    30611
18.Čebiš LubošBossanyi Michal754  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížek Martin12Kurel David30
Čebiš Luboš22Ševčík Jiří ml.30
Mokříž Bohuslav22Douša Ivan02
   Bossanyi Michal03
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39639:648ST EUROMASTER Kolín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Vokounová Adéla
Holman Martin
 
 
4-7-122-92301
2.Petřík Petr
Sixta Pavel
 
 
Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
-1266-7-92302
3.Sixta PavelHolman Martin-7-810-9 1303
4.Jeřala PavelVokounová Adéla-11-11-4  0304
5.Petřík PetrKopiště Milan311  3014
6.Dej FrantišekBártová Věra877  3024
7.Jeřala PavelHolman Martin-9-2-5  0325
8.Petřík PetrVokounová Adéla9-4-7-8 1326
9.Dej FrantišekKopiště Milan72-77 3136
10.Sixta PavelBártová Věra-398-11103246
11.Petřík PetrHolman Martin89-8-9-72347
12.Dej FrantišekVokounová Adéla-7-968-72348
13.Sixta PavelKopiště Milan-85-41043258
14.Jeřala PavelBártová Věra-6373 3168
15.Dej FrantišekHolman Martin-7127-8-52369
16.Sixta PavelVokounová Adéla-9-7-7  03610
17.Jeřala PavelKopiště Milan369  30710
18.Petřík PetrBártová VěraWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Pavel22Holman Martin40
Jeřala Pavel22Vokounová Adéla40
Petřík Petr12Kopiště Milan04
Dej František22Bártová Věra03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10669:472Stolní tenis Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Novák Petr
Matouš Dominik
 
 
456  3010
2.Dolejš Martin
Svoboda Miloš
 
 
Moravec Václav
Kleibl Michal
 
 
8-699 3120
3.Svoboda MilošMoravec Václav-8769 3130
4.Bednařík MartinKleibl Michal78-9-983240
5.Dolejš MartinNovák Petr487  3050
6.Havlíček VladimírMatouš Dominik364  3060
7.Bednařík MartinMoravec Václav97-98 3170
8.Dolejš MartinKleibl Michal68-76 3180
9.Havlíček VladimírNovák Petr765  3090
10.Svoboda MilošMatouš Dominik654  30100
11.Dolejš MartinMoravec Václav-498-7832110
12.Havlíček VladimírKleibl Michal9-788 31120
13.Svoboda MilošNovák Petr697  30130
14.Bednařík MartinMatouš Dominik468  30140
15.Havlíček VladimírMoravec Václav769  30150
16.Svoboda MilošKleibl Michal-9876 31160
17.Bednařík MartinNovák Petr769  30170
18.Dolejš MartinMatouš Dominik345  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš40Moravec Václav04
Bednařík Martin40Kleibl Michal04
Dolejš Martin40Novák Petr04
Havlíček Vladimír40Matouš Dominik04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS