Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37650:681TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Kurel David
Ševčík Jiří ml.
 
 
8-4-89-92301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Chlumský Petr
Douša Ivan
 
 
-1048-7143211
3.Salák AloisKurel David-6-4-12  0312
4.Bajtler LubošChlumský Petr-4-7-4  0313
5.Kahoun VáclavŠevčík Jiří ml.9-6104 3123
6.Havránek StanislavDouša Ivan498  3033
7.Bajtler LubošKurel David-109-159-62334
8.Kahoun VáclavChlumský Petr9-9106 3144
9.Havránek StanislavŠevčík Jiří ml.-10-8-10  0345
10.Salák AloisDouša Ivan999  3055
11.Kahoun VáclavKurel David-9-8-10  0356
12.Havránek StanislavChlumský Petr-76710 3166
13.Salák AloisŠevčík Jiří ml.812-68 3176
14.Bajtler LubošDouša Ivan-8-10-7  0377
15.Havránek StanislavKurel David6-97-9-42378
16.Salák AloisChlumský Petr-9-12-6  0379
17.Bajtler LubošŠevčík Jiří ml.-8-99-8 13710
18.Kahoun VáclavDouša Ivan-91088 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois22Kurel David40
Bajtler Luboš04Chlumský Petr22
Kahoun Václav31Ševčík Jiří ml.22
Havránek Stanislav22Douša Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13662:498TJ Sokol Velký Osek C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
Kopiště Milan
Novák Ladislav
 
 
465  3010
2.Laštovička Jiří
Svoboda Karel
 
 
Nekovář Petr
Bártová Věra
 
 
-6-97853220
3.Svoboda KarelNekovář Petr485  3030
4.Čebiš LubošNovák Ladislav742  3040
5.Čížek MartinKopiště Milan-6-812-6 1341
6.Mokříž BohuslavBártová Věra6-978 3151
7.Čebiš LubošNekovář Petr478  3061
8.Čížek MartinNovák Ladislav7-4411 3171
9.Mokříž BohuslavKopiště Milan786  3081
10.Svoboda KarelBártová Věra556  3091
11.Čížek MartinNekovář Petr-9-8-8  0392
12.Mokříž BohuslavNovák Ladislav101010  30102
13.Laštovička JiříKopiště Milan111411  30112
14.Čebiš LubošBártová Věra68-8-9732122
15.Mokříž BohuslavNekovář Petr927  30132
16.Laštovička JiříNovák Ladislav10126  30142
17.Čebiš LubošKopiště Milan7810  30152
18.Čížek MartinBártová Věra9-1191 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Karel20Nekovář Petr13
Čebiš Luboš40Novák Ladislav04
Čížek Martin22Kopiště Milan13
Mokříž Bohuslav40Bártová Věra04
Laštovička Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18694:473Sokol Zásmuky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Odvárka Leoš
 
 
Moravec Václav
Čihák Jaroslav
 
 
8-899 3110
2.Neštuk Jaroslav
Cikán Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Klimeš VladimírChvojka Antonín7-7-9-10 1321
4.Odvárka LeošMoravec Václav658  3031
5.Neštuk JaroslavČihák Jaroslav-799-10-92332
6.Cikán MiloslavWO    3042
7.Odvárka LeošChvojka Antonín3-776 3152
8.Neštuk JaroslavMoravec Václav979  3062
9.Cikán MiloslavČihák Jaroslav-689-7103272
10.Klimeš VladimírWO    3082
11.Neštuk JaroslavChvojka Antonín665  3092
12.Cikán MiloslavMoravec Václav-9-711-10 1393
13.Klimeš VladimírČihák Jaroslav109-910 31103
14.Odvárka LeošWO    30113
15.Cikán MiloslavChvojka Antonín7-8-971032123
16.Klimeš VladimírMoravec Václav-691012 31133
17.Odvárka LeošČihák Jaroslav76-79 31143
18.Neštuk JaroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klimeš Vladimír21Chvojka Antonín13
Odvárka Leoš30Moravec Václav13
Neštuk Jaroslav21Čihák Jaroslav13
Cikán Miloslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48441:673Stolní tenis Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Vejtruba František
 
 
Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
-89-75-92301
2.Dulík Roman
Sedláček Pavel
 
 
Dolejš Martin
Svoboda Miloš
 
 
-3-2-3  0302
3.Sixta PavelHavlíček Vladimír9-7-99103212
4.Sedláček PavelDolejš Martin-4-2-5  0313
5.Vejtruba FrantišekSvoboda Miloš-8911-583223
6.Dulík RomanBednařík Martin-3-5-3  0324
7.Sedláček PavelHavlíček Vladimír-2-6-4  0325
8.Vejtruba FrantišekDolejš Martin-59911 3135
9.Dulík RomanSvoboda Miloš-4-2-3  0336
10.Sixta PavelBednařík Martin9-7108 3146
11.Vejtruba FrantišekHavlíček Vladimír-7-59-7 1347
12.Dulík RomanDolejš Martin-5-8-5  0348
13.Sixta PavelSvoboda Miloš-8-8-5  0349
14.Sedláček PavelBednařík Martin-7-5-5  03410
15.Dulík RomanHavlíček Vladimír-2-6-3  03411
16.Sixta PavelDolejš Martin-6-7-6  03412
17.Sedláček PavelSvoboda Miloš-5-7-3  03413
18.Vejtruba FrantišekBednařík Martin9-5-10-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Pavel22Havlíček Vladimír31
Sedláček Pavel04Dolejš Martin31
Vejtruba František22Svoboda Miloš31
Dulík Roman04Bednařík Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS