Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32614:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Karel
Laštovička Jiří
 
 
Pros Jaroslav
Výborný Pavel
 
 
8-837 3110
2.Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
Pros Jan
Roudný Petr
 
 
-78-6953220
3.Svoboda KarelRoudný Petr8-7-6-5 1321
4.Čížek MartinPros Jaroslav466  3031
5.Laštovička JiříVýborný Pavel-12-6-7  0332
6.Mokříž BohuslavPros Jan7710  3042
7.Čížek MartinRoudný Petr-7-56-9 1343
8.Laštovička JiříPros Jaroslav-10-6-7  0344
9.Mokříž BohuslavVýborný Pavel-811-79-102345
10.Svoboda KarelPros Jan2910  3055
11.Laštovička JiříRoudný Petr7-9-8-6 1356
12.Mokříž BohuslavPros Jaroslav3510  3066
13.Svoboda KarelVýborný Pavel-78-5533276
14.Čížek MartinPros Jan-5-5-7  0377
15.Mokříž BohuslavRoudný Petr6-77-8-82378
16.Svoboda KarelPros Jaroslav941  3088
17.Čížek MartinVýborný Pavel599  3098
18.Laštovička JiříPros Jan-59-8-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Karel31Roudný Petr40
Čížek Martin22Pros Jaroslav13
Laštovička Jiří04Výborný Pavel22
Mokříž Bohuslav22Pros Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27673:586KST Týnec nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
Odvárka Leoš
Klimeš Vladimír
 
 
4810  3010
2.Brunclík Marek
Buriánek Vladislav
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
68-610 3120
3.Brunclík MarekOdvárka Leoš8-74-283230
4.Cincibus MilanKlimeš Vladimír6914  3040
5.Buriánek VladislavNeštuk Jaroslav8-88-7-62341
6.Buriánek DanielSuchý Ladislav888  3051
7.Cincibus MilanOdvárka Leoš-87-9-11 1352
8.Buriánek VladislavKlimeš Vladimír57-99 3162
9.Buriánek DanielNeštuk Jaroslav7-1086 3172
10.Brunclík MarekSuchý Ladislav-9-87-8 1373
11.Buriánek VladislavOdvárka Leoš-7-6-8  0374
12.Buriánek DanielKlimeš Vladimír-7867 3184
13.Brunclík MarekNeštuk Jaroslav-8-99-8 1385
14.Cincibus MilanSuchý Ladislav-8961 3195
15.Buriánek DanielOdvárka Leoš-757-9932105
16.Brunclík MarekKlimeš Vladimír785  30115
17.Cincibus MilanNeštuk JaroslavWO    30125
18.Buriánek VladislavSuchý Ladislav8-8-7-4 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brunclík Marek22Odvárka Leoš22
Cincibus Milan21Klimeš Vladimír04
Buriánek Vladislav13Neštuk Jaroslav21
Buriánek Daniel40Suchý Ladislav22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28658:597TJ Sokol Starý Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
Dej František
Jeřala Pavel
 
 
-96109 3110
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Sixta Pavel
Škopek Martin
 
 
454  3020
3.Bajtler LubošSixta Pavel-11-888-42321
4.Salák AloisJeřala Pavel-6-6-7  0322
5.Kahoun VáclavŠkopek Martin443  3032
6.Havránek StanislavDej František-79-6-9 1333
7.Salák AloisSixta Pavel986  3043
8.Kahoun VáclavJeřala Pavel987  3053
9.Havránek StanislavŠkopek Martin1077  3063
10.Bajtler LubošDej František-9-9-8  0364
11.Kahoun VáclavSixta Pavel539  3074
12.Havránek StanislavJeřala Pavel7-105-7-102375
13.Bajtler LubošŠkopek Martin-494-7-72376
14.Salák AloisDej František-15-99-6 1377
15.Havránek StanislavSixta Pavel75-108 3187
16.Bajtler LubošJeřala Pavel-6-96-8 1388
17.Salák AloisŠkopek Martin7-899 3198
18.Kahoun VáclavDej František-89913 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bajtler Luboš04Sixta Pavel13
Salák Alois22Jeřala Pavel31
Kahoun Václav40Škopek Martin13
Havránek Stanislav22Dej František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9668:378TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Chlumský Petr
 
 
Moravec Václav
Kleibl Michal
 
 
875  3010
2.Cherednik Konstantin
Ševčík Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Chlumský PetrMoravec Václav-8765 3130
4.Kurel DavidKleibl Michal957  3040
5.Cherednik KonstantinNovák Petr9-1176 3150
6.Ševčík Jiří ml.WO    3060
7.Kurel DavidMoravec Václav899  3070
8.Cherednik KonstantinKleibl Michal78-95 3180
9.Ševčík Jiří ml.Novák Petr-97107 3190
10.Chlumský PetrWO    30100
11.Cherednik KonstantinMoravec Václav8118  30110
12.Ševčík Jiří ml.Kleibl Michal9-87-9732120
13.Chlumský PetrNovák Petr569  30130
14.Kurel DavidWO    30140
15.Ševčík Jiří ml.Moravec Václav-9-979-1023141
16.Chlumský PetrKleibl Michal478  30151
17.Kurel DavidNovák Petr668  30161
18.Cherednik KonstantinWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlumský Petr30Moravec Václav13
Kurel David30Kleibl Michal04
Cherednik Konstantin30Novák Petr04
Ševčík Jiří ml.21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS