Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion KolinRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20691:580Stolní tenis Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Roudný Petr
 
 
Bednařík Martin
Zápotocký Milan
 
 
8-987 3110
2.Pros Jaroslav
Výborný Pavel
 
 
Lain Lukáš
Holler Jan
 
 
796  3020
3.Pros JanBednařík Martin9-9-78-92321
4.Výborný PavelZápotocký Milan6-859 3131
5.Roudný PetrLain Lukáš574  3041
6.Pros JaroslavHoller Jan9-6-7883251
7.Výborný PavelBednařík Martin-769-8-92352
8.Roudný PetrZápotocký Milan675  3062
9.Pros JaroslavLain Lukáš765  3072
10.Pros JanHoller Jan-7968 3182
11.Roudný PetrBednařík Martin-698-9-102383
12.Pros JaroslavZápotocký Milan-798-893293
13.Pros JanLain Lukáš975  30103
14.Výborný PavelHoller Jan8-796 31113
15.Pros JaroslavBednařík Martin-67-5-8 13114
16.Pros JanZápotocký Milan899  30124
17.Výborný PavelLain Lukáš587  30134
18.Roudný PetrHoller Jan796  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jan31Bednařík Martin40
Výborný Pavel31Zápotocký Milan04
Roudný Petr31Lain Lukáš04
Pros Jaroslav31Holler Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:34509:521TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Moravec Václav
Pak Viktor
 
 
464  3010
2.Vejtruba František
Škopek Martin
 
 
Skyva Milan
Pokorný Jaroslav
 
 
-6-2-3  0311
3.Sixta PavelSkyva Milan-4-5-6  0312
4.Jeřala PavelPak Viktor78-67 3122
5.Dej FrantišekMoravec Václav936  3032
6.Vejtruba FrantišekPokorný Jaroslav-58-4-3 1333
7.Jeřala PavelSkyva Milan-6-25-4 1334
8.Dej FrantišekPak Viktor-7-6-9  0335
9.Vejtruba FrantišekMoravec Václav786  3045
10.Sixta PavelPokorný Jaroslav-8-8-8  0346
11.Dej FrantišekSkyva Milan-8-10-8  0347
12.Vejtruba FrantišekPak Viktor-97-910-92348
13.Sixta PavelMoravec Václav489  3058
14.Jeřala PavelPokorný Jaroslav-8-3-2  0359
15.Vejtruba FrantišekSkyva Milan5-19-9-423510
16.Sixta PavelPak Viktor-3-76-8 13511
17.Jeřala PavelMoravec VáclavWO    30611
18.Dej FrantišekPokorný JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel13Skyva Milan40
Jeřala Pavel12Pak Viktor31
Dej František12Moravec Václav03
Vejtruba František13Pokorný Jaroslav30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:12610:469Sokol Zásmuky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neštuk Jaroslav
Vojtíšek Tomáš
 
 
Novák Ladislav
Kalva Tomáš
 
 
776  3010
2.Odvárka Leoš
Klimeš Vladimír
 
 
Nekovář Petr
Kopiště Milan
 
 
996  3020
3.Neštuk JaroslavNovák Ladislav645  3030
4.Vojtíšek TomášNekovář Petr676  3040
5.Odvárka LeošKopiště Milan-6-9-7  0341
6.Klimeš VladimírKalva Tomáš10-654 3151
7.Vojtíšek TomášNovák Ladislav768  3061
8.Odvárka LeošNekovář Petr-97108 3171
9.Klimeš VladimírKopiště Milan869  3081
10.Neštuk JaroslavKalva Tomáš997  3091
11.Odvárka LeošNovák Ladislav349  30101
12.Klimeš VladimírNekovář Petr8-910-8932111
13.Neštuk JaroslavKopiště Milan71110  30121
14.Vojtíšek TomášKalva Tomáš187  30131
15.Klimeš VladimírNovák Ladislav1396  30141
16.Neštuk JaroslavNekovář PetrWO    03142
17.Vojtíšek TomášKopiště Milan-107-84532152
18.Odvárka LeošKalva Tomáš194  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neštuk Jaroslav30Novák Ladislav04
Vojtíšek Tomáš40Nekovář Petr03
Odvárka Leoš31Kopiště Milan13
Klimeš Vladimír40Kalva Tomáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského náměstí 235, Týnec n. L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43492:602TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Kubelka Lukáš
 
 
Kurel David
Cherednik Konstantin
 
 
9-7-916-62301
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
61015  3011
3.Kubelka LukášCherednik Konstantin-4-4-5  0312
4.Brunclík MarekKurel David-8-2-6  0313
5.Cincibus MilanŠevčík Jiří ml.944  3023
6.Cincibus Milan ml.Chlumský Petr-8-5-11  0324
7.Brunclík MarekCherednik Konstantin5-6-7-9 1325
8.Cincibus MilanKurel David9-8-9-7 1326
9.Cincibus Milan ml.Ševčík Jiří ml.9-2-9-4 1327
10.Kubelka LukášChlumský Petr-8-7-9  0328
11.Cincibus MilanCherednik Konstantin-7-5-1  0329
12.Cincibus Milan ml.Kurel David-2-9-7  03210
13.Kubelka Lukᚊevčík Jiří ml.-6-5-9  03211
14.Brunclík MarekChlumský Petr1010-63 31311
15.Cincibus Milan ml.Cherednik Konstantin-4-5-11  03312
16.Kubelka LukášKurel David-4-7-8  03313
17.Brunclík MarekŠevčík Jiří ml.6-8-6-8 13314
18.Cincibus MilanChlumský PetrWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš04Cherednik Konstantin40
Brunclík Marek13Kurel David40
Cincibus Milan12Ševčík Jiří ml.31
Cincibus Milan ml.04Chlumský Petr21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS