Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23589:504KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Cincibus Milan ml.
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-3-9-8  0301
2.Jehlička Jan
Kubelka Lukáš
 
 
Bartoš Vladimír
Lakatoš Josef
 
 
789  3011
3.Jehlička JanKoudelka Ivan88-126 3121
4.Cincibus Milan ml.Lakatoš Josef574  3031
5.Buriánek VladislavPros Jaroslav ml.657  3041
6.Kubelka LukášLežal Jaromír-6-6-8  0342
7.Cincibus Milan ml.Koudelka Ivan58-93 3152
8.Buriánek VladislavLakatoš Josef972  3062
9.Kubelka LukášPros Jaroslav ml.638  3072
10.Jehlička JanLežal Jaromír56-4-8-92373
11.Buriánek VladislavKoudelka Ivan7-7-8-9 1374
12.Kubelka LukášLakatoš Josef517  3084
13.Jehlička JanPros Jaroslav ml.1045  3094
14.Cincibus Milan ml.Ležal Jaromír-5-867332104
15.Kubelka LukášKoudelka Ivan-59-9-7 13105
16.Jehlička JanLakatoš Josef759  30115
17.Cincibus Milan ml.Pros Jaroslav ml.87-86 31125
18.Buriánek VladislavLežal JaromírWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlička Jan31Koudelka Ivan22
Cincibus Milan ml.40Lakatoš Josef04
Buriánek Vladislav21Pros Jaroslav ml.04
Kubelka Lukáš22Ležal Jaromír21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28676:625Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
Bodláková Tereza
Hladík Martin
 
 
6-457 3110
2.Skývová Lenka
Švec Josef
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
-79-8-9 1311
3.Skývová LenkaBodláková Tereza456  3021
4.Švec JosefŠafránek Jaroslav8-9-68-62322
5.Suchý LadislavHladík Martin88-76 3132
6.Krejčí FrantišekVoslař Jiří897  3042
7.Švec JosefBodláková Tereza8-799 3152
8.Suchý LadislavŠafránek Jaroslav9-98-8-52353
9.Krejčí FrantišekHladík Martin559  3063
10.Skývová LenkaVoslař Jiří8-7-9993273
11.Suchý LadislavBodláková Tereza7-87-973283
12.Krejčí FrantišekŠafránek Jaroslav8-2-1-1 1384
13.Skývová LenkaHladík Martin634  3094
14.Švec JosefVoslař Jiří-87-6-7 1395
15.Krejčí FrantišekBodláková Tereza769  30105
16.Skývová LenkaŠafránek Jaroslav8-9-79932115
17.Švec JosefHladík Martin-9777 31125
18.Suchý LadislavVoslař Jiří-9-87-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skývová Lenka40Bodláková Tereza04
Švec Josef22Šafránek Jaroslav31
Suchý Ladislav22Hladík Martin04
Krejčí František31Voslař Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29689:612TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Vyhnánek Vojtěch
Filip Marek
 
 
867  3010
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Čížek Jiří
Vyhnánek Jakub
 
 
-5-6-9  0311
3.Janich PetrVyhnánek Vojtěch10-555 3121
4.Homola PetrFilip Marek455  3031
5.Opršal TomášČížek Jiří-348-8-72332
6.Kolář Marek st.Vyhnánek Jakub75-10-7-62333
7.Homola PetrVyhnánek Vojtěch544  3043
8.Opršal TomášFilip Marek575  3053
9.Kolář Marek st.Čížek Jiří-58-8-5 1354
10.Janich PetrVyhnánek Jakub9-314-7103264
11.Opršal TomášVyhnánek Vojtěch5-8212 3174
12.Kolář Marek st.Filip Marek6153  3084
13.Janich PetrČížek Jiří11-13-5-9 1385
14.Homola PetrVyhnánek Jakub47-84 3195
15.Kolář Marek st.Vyhnánek Vojtěch8-84-6932105
16.Janich PetrFilip Marek-7794 31115
17.Homola PetrČížek Jiří7-5-14-9 13116
18.Opršal TomášVyhnánek Jakub8-98-9-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janich Petr31Vyhnánek Vojtěch04
Homola Petr31Filip Marek04
Opršal Tomáš22Čížek Jiří40
Kolář Marek st.22Vyhnánek Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44542:600Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
-7-9-4  0301
2.Slabý Jaroslav
Karban Tomáš
 
 
Thiel Pavel
Mašín Miloslav
 
 
-6-7-8  0302
3.Slabý JaroslavProrok Jaroslav8-4-6-6 1303
4.Souček RadekThiel Pavel-7-4-6  0304
5.Karban TomášHovorka Tomáš-6-6-8  0305
6.Horký MiroslavMašín Miloslav8-7-109-92306
7.Souček RadekProrok Jaroslav9-5-26-62307
8.Karban TomášThiel Pavel-6-4-6  0308
9.Horký MiroslavHovorka Tomáš-7-11-7  0309
10.Slabý JaroslavMašín Miloslav-12-8-10  03010
11.Karban TomášProrok Jaroslav-6-10-8  03011
12.Horký MiroslavThiel Pavel-73-96832111
13.Slabý JaroslavHovorka Tomáš-94-5-12 13112
14.Souček RadekMašín Miloslav9-3102 31212
15.Horký MiroslavProrok Jaroslav76-8-5932312
16.Slabý JaroslavThiel PavelWO    30412
17.Souček RadekHovorka Tomáš-8-6-10  03413
18.Karban TomášMašín MiloslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabý Jaroslav03Prorok Jaroslav31
Souček Radek13Thiel Pavel21
Karban Tomáš03Hovorka Tomáš40
Horký Miroslav22Mašín Miloslav21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline