Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25674:565Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Miloslav
Thiel Pavel
 
 
Kubelka Lukáš
Jehlička Jan
 
 
779  3010
2.Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
Buriánek Vladislav
Cincibus Milan ml.
 
 
7-789 3120
3.Thiel PavelKubelka Lukáš575  3030
4.Prorok JaroslavCincibus Milan ml.-11-8-6  0331
5.Mašín MiloslavJehlička Jan-48-8-8 1332
6.Hovorka TomášBuriánek Vladislav-96-97-52333
7.Prorok JaroslavKubelka Lukáš1775  3043
8.Mašín MiloslavCincibus Milan ml.98-7-273253
9.Hovorka TomášJehlička Jan-144-8863263
10.Thiel PavelBuriánek Vladislav-74-61043273
11.Mašín MiloslavKubelka Lukáš7-87-813283
12.Hovorka TomášCincibus Milan ml.-4-6-8  0384
13.Thiel PavelJehlička Jan6714  3094
14.Prorok JaroslavBuriánek Vladislav935  30104
15.Hovorka TomášKubelka Lukáš874  30114
16.Thiel PavelCincibus Milan ml.9-9-8-10 13115
17.Prorok JaroslavJehlička Jan7-786 31125
18.Mašín MiloslavBuriánek VladislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel31Kubelka Lukáš04
Prorok Jaroslav31Cincibus Milan ml.31
Mašín Miloslav21Jehlička Jan13
Hovorka Tomáš22Buriánek Vladislav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24652:585ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhnánek Vojtěch
Filip Marek
 
 
Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
-5-6-8  0301
2.Vyhnánek Jakub
Čížek Jiří
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
856  3011
3.Filip MarekOtta Jiří-8-99-5 1312
4.Vyhnánek VojtěchPsota Karel10-538 3122
5.Čížek JiříVáňa Dominik996  3032
6.Vyhnánek JakubZiegelbauer Adam4-4-73-62333
7.Vyhnánek VojtěchOtta Jiří7-7-8-9 1334
8.Čížek JiříPsota Karel8910  3044
9.Vyhnánek JakubVáňa Dominik669  3054
10.Filip MarekZiegelbauer Adam11-5-6-7 1355
11.Čížek JiříŽižka Ladislav656  3065
12.Vyhnánek JakubPsota Karel586  3075
13.Filip MarekVáňa Dominik-8688 3185
14.Vyhnánek VojtěchZiegelbauer Adam-1289-13-102386
15.Vyhnánek JakubŽižka Ladislav69-9-453296
16.Filip MarekPsota Karel-78910 31106
17.Vyhnánek VojtěchVáňa Dominik867  30116
18.Čížek JiříZiegelbauer Adam-6897 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Marek22Otta Jiří20
Vyhnánek Vojtěch22Psota Karel04
Čížek Jiří40Váňa Dominik04
Vyhnánek Jakub31Ziegelbauer Adam31
   Žižka Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:44768:816TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubišta Petr
Hladík Martin
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
-8-28-8 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
-710-67-22302
3.Hladík MartinJanich Petr-9-4-8  0303
4.Kubišta PetrHomola Petr-9-7-3  0304
5.Šafránek JaroslavOpršal Tomáš126-9-863214
6.Voslař JiříKolář Marek st.-789-9-92315
7.Kubišta PetrJanich Petr-9-8-1  0316
8.Šafránek JaroslavHomola Petr86-108 3126
9.Voslař JiříOpršal Tomáš-9999-1043236
10.Hladík MartinKolář Marek st.-5-106-11 1337
11.Šafránek JaroslavJanich Petr109-97 3147
12.Voslař JiříHomola Petr-1185-863257
13.Hladík MartinOpršal Tomáš-9-1063123267
14.Kubišta PetrKolář Marek st.-10-10-7  0368
15.Voslař JiříJanich Petr5-778 3178
16.Hladík MartinHomola Petr-810-78-62379
17.Hrouda VladimírOpršal Tomáš-5-5-5  03710
18.Šafránek JaroslavKolář Marek st.-8-666-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladík Martin13Janich Petr22
Kubišta Petr03Homola Petr22
Šafránek Jaroslav31Opršal Tomáš13
Voslař Jiří31Kolář Marek st.40
Hrouda Vladimír01   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
školní tělocvična PlaňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40575:623Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Krejčí František
Kormaňák Pavel
 
 
7810  3010
2.Pros Jaroslav ml.
Komárek Josef
 
 
Kašpar Milan
Švec Josef
 
 
-5-7-5  0311
3.Ležal JaromírŠvec Josef-13845 3121
4.Pros Jaroslav ml.Kašpar Milan-7-5-7  0322
5.Komárek JosefKormaňák Pavel-7-9-5  0323
6.Koudelka IvanKrejčí František-711-8-6 1324
7.Bartoš VladimírŠvec Josef-106-8-6 1325
8.Komárek JosefKašpar Milan8-8-7-8 1326
9.Koudelka IvanKormaňák Pavel999  3036
10.Ležal JaromírKrejčí František8-7-99-72337
11.Komárek JosefŠvec Josef-86-8-7 1338
12.Koudelka IvanKašpar Milan-7648 3148
13.Ležal JaromírKormaňák Pavel8-769 3158
14.Bartoš VladimírKrejčí František-9-8-9  0359
15.Koudelka IvanŠvec Josef-7439 3169
16.Ležal JaromírKašpar Milan-8-12-10  03610
17.Bartoš VladimírKormaňák Pavel-9-8-9  03611
18.Komárek JosefKrejčí František-6-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ležal Jaromír22Švec Josef22
Pros Jaroslav ml.01Kašpar Milan31
Komárek Josef04Kormaňák Pavel22
Koudelka Ivan31Krejčí František40
Bartoš Vladimír03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline