Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35674:674KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Lukáš
Buriánek Vladislav
 
 
Kašpar Milan
Kormaňák Pavel
 
 
-124610 3110
2.Cincibus Milan ml.
Jehlička Jan
 
 
Suchý Ladislav
Skývová Lenka
 
 
-46-8-4 1311
3.Jehlička JanKašpar Milan-8777 3121
4.Cincibus Milan ml.Kormaňák Pavel689  3031
5.Kubelka LukášSuchý Ladislav8-3-61493241
6.Buriánek VladislavSkývová Lenka-98714 3151
7.Cincibus Milan ml.Kašpar Milan586  3061
8.Kubelka LukášKormaňák Pavel-4-66-18 1362
9.Buriánek VladislavSuchý Ladislav-4-66-10 1363
10.Jehlička JanSkývová Lenka-43-9-8 1364
11.Kubelka LukášKašpar Milan712-107 3174
12.Buriánek VladislavKormaňák Pavel-106710 3184
13.Jehlička JanSuchý Ladislav-8-97-9 1385
14.Cincibus Milan ml.Skývová Lenka-67-10-6 1386
15.Buriánek VladislavKašpar Milan-876-1243296
16.Jehlička JanKormaňák Pavel-2-8-1  0397
17.Cincibus Milan ml.Suchý Ladislav78-10-9932107
18.Kubelka LukášSkývová Lenka-10-7-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlička Jan13Kašpar Milan04
Cincibus Milan ml.31Kormaňák Pavel22
Kubelka Lukáš22Suchý Ladislav22
Buriánek Vladislav31Skývová Lenka31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
školní tělocvična PlaňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29636:617TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
-447-5-82301
2.Bartoš Vladimír
Lakatoš Josef
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
7-51010 3111
3.Ležal JaromírJanich Petr410-8-5113221
4.Lakatoš JosefHomola Petr-9-2-8  0322
5.Bartoš VladimírKolář Marek st.-12488 3132
6.Koudelka IvanOpršal Tomáš-5-8-5  0333
7.Lakatoš JosefJanich Petr-6-88-6 1334
8.Bartoš VladimírHomola Petr778  3044
9.Koudelka IvanKolář Marek st.1076  3054
10.Ležal JaromírOpršal Tomáš76-413 3164
11.Bartoš VladimírJanich Petr257  3074
12.Koudelka IvanHomola Petr9-91010 3184
13.Ležal JaromírKolář Marek st.-98-7873294
14.Pros Jaroslav ml.Opršal Tomáš-6-8-9  0395
15.Koudelka IvanJanich Petr687  30105
16.Ležal JaromírHomola Petr-6848 31115
17.Pros Jaroslav ml.Kolář Marek st.-2-10-2  03116
18.Bartoš VladimírOpršal Tomáš-9-9710832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ležal Jaromír40Janich Petr13
Lakatoš Josef02Homola Petr13
Bartoš Vladimír40Kolář Marek st.13
Koudelka Ivan31Opršal Tomáš22
Pros Jaroslav ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36640:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubišta Petr
Bodláková Tereza
 
 
Kukal Antonín
Žižka Ladislav
 
 
74-710 3110
2.Šafránek Jaroslav
Hrouda Vladimír
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
76-72 3120
3.Kubišta PetrKukal Antonín6-810-10-52321
4.Hrouda VladimírŽižka Ladislav-410-5833231
5.Bodláková TerezaZiegelbauer Adam-6-79-7 1332
6.Šafránek JaroslavVáňa Dominik778  3042
7.Hrouda VladimírKukal Antonín-5-8-6  0343
8.Bodláková TerezaŽižka Ladislav7-6-10-6 1344
9.Šafránek JaroslavZiegelbauer Adam10-884 3154
10.Kubišta PetrVáňa Dominik-3-4-9  0355
11.Bodláková TerezaKukal Antonín-1212-2-2 1356
12.Šafránek JaroslavŽižka Ladislav4103  3066
13.Kubišta PetrZiegelbauer Adam5-8-5-9 1367
14.Hrouda VladimírVáňa Dominik8-6-3693277
15.Šafránek JaroslavKukal Antonín-77-12-11 1378
16.Kubišta PetrŽižka Ladislav957  3088
17.Hrouda VladimírZiegelbauer Adam-7-710-9 1389
18.Bodláková TerezaVáňa Dominik49-9-693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubišta Petr13Kukal Antonín40
Hrouda Vladimír22Žižka Ladislav13
Bodláková Tereza13Ziegelbauer Adam31
Šafránek Jaroslav31Váňa Dominik13
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline