Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34569:587ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horký Miroslav
Souček Radek
 
 
Filip Marek
Vyhnánek Vojtěch
 
 
1093  3010
2.Mašín Pavel
Karban Tomáš
 
 
Čížek Jiří
Vyhnánek Jakub
 
 
-8-411-8 1311
3.Karban TomášČížek Jiří-4-6-4  0312
4.Horký MiroslavVyhnánek Jakub194  3022
5.Souček RadekFilip Marek10-1099 3132
6.Mašín PavelVyhnánek Vojtěch6-4109 3142
7.Horký MiroslavČížek Jiří-996-9-92343
8.Souček RadekVyhnánek Jakub6-988 3153
9.Mašín PavelFilip Marek35-97 3163
10.Karban TomášVyhnánek Vojtěch-6-810-6 1364
11.Souček RadekČížek Jiří-6-6-6  0365
12.Mašín PavelVyhnánek Jakub-10-9-6  0366
13.Karban TomášFejfar Václav-6-7-14  0367
14.Horký MiroslavVyhnánek Vojtěch1076  3077
15.Mašín PavelČížek Jiří3-6-8-7 1378
16.Karban TomášVyhnánek Jakub-7-6-8  0379
17.Horký MiroslavFejfar Václav675  3089
18.Souček RadekVyhnánek Vojtěch-6-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karban Tomáš04Čížek Jiří40
Horký Miroslav31Vyhnánek Jakub22
Souček Radek22Filip Marek02
Mašín Pavel22Vyhnánek Vojtěch22
   Fejfar Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:30539:559TJ Sokol Velký Osek E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Dominik
Ziegelbauer Adam
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-8-7-9  0301
2.Houdek František
Otta Jiří
 
 
Lakatoš Josef
Pros Jaroslav ml.
 
 
-6794 3111
3.Váňa DominikKoudelka Ivan-4-3-3  0312
4.Ziegelbauer AdamLežal Jaromír9-59-3103222
5.Houdek FrantišekLakatoš Josef256  3032
6.Psota KarelPros Jaroslav ml.8-767 3142
7.Ziegelbauer AdamKoudelka Ivan5107  3052
8.Houdek FrantišekLežal Jaromír12107  3062
9.Psota KarelLakatoš Josef-6-7-3  0363
10.Váňa DominikPros Jaroslav ml.3-1268 3173
11.Houdek FrantišekKoudelka Ivan-10-9-8  0374
12.Psota KarelLežal Jaromír-7-5-4  0375
13.Váňa DominikLakatoš Josef-11-67-9 1376
14.Ziegelbauer AdamPros Jaroslav ml.768  3086
15.Psota KarelKoudelka Ivan-7-6-8  0387
16.Váňa DominikLežal Jaromír-7-3-5  0388
17.Ziegelbauer AdamLakatoš Josef1078  3098
18.Houdek FrantišekBartoš Vladimír7-385 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Dominik13Koudelka Ivan31
Ziegelbauer Adam40Ležal Jaromír22
Houdek František31Lakatoš Josef22
Psota Karel13Pros Jaroslav ml.03
   Bartoš Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38524:586Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
-8-7-8  0301
2.Janich Petr
Opršal Dan
 
 
Švec Josef
Skývová Lenka
 
 
-9-6-8  0302
3.Opršal DanSkývová Lenka-7-74-3 1303
4.Janich PetrSuchý Ladislav-75-913-92304
5.Opršal Tomᚊvec Josef57-74 3114
6.Kolář Marek st.Krejčí František3-678 3124
7.Janich PetrSkývová Lenka-22512 3134
8.Opršal TomášSuchý Ladislav-9-8-10  0335
9.Kolář Marek st.Švec Josef86-96 3145
10.Opršal DanKrejčí František-2-4-7  0346
11.Opršal TomášSkývová Lenka884  3056
12.Kolář Marek st.Suchý Ladislav-8-5-5  0357
13.Gurčík JanŠvec Josef-6-5-8  0358
14.Janich PetrKrejčí František-5-6-8  0359
15.Kolář Marek st.Skývová Lenka10-588 3169
16.Gurčík JanSuchý Ladislav-13-2-3  03610
17.Janich PetrŠvec Josef688  30710
18.Opršal TomášKrejčí František-7-7-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Opršal Dan02Skývová Lenka13
Janich Petr22Suchý Ladislav40
Opršal Tomáš22Švec Josef13
Kolář Marek st.31Krejčí František31
Gurčík Jan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy