Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40627:695TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Lukáš
Fousek Jiří
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
8-7-3-6 1301
2.Jehlička Jan
Cincibus Milan ml.
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
-638-9-42302
3.Cincibus Milan ml.Janich Petr563  3012
4.Jehlička JanHomola Petr-69-108103222
5.Kubelka LukášKolář Marek st.76-35 3132
6.Fousek JiříOpršal Tomáš-6916-9-92333
7.Jehlička JanJanich Petr-898-4113243
8.Kubelka LukášHomola Petr-3-4-5  0344
9.Fousek JiříKolář Marek st.-4-812-8 1345
10.Cincibus Milan ml.Opršal Tomáš-67-89-72346
11.Kubelka LukášJanich Petr7-89-6-22347
12.Fousek JiříHomola Petr-89-3-9 1348
13.Cincibus Milan ml.Kolář Marek st.967  3058
14.Jehlička JanOpršal Tomáš-5-6-8  0359
15.Fousek JiříJanich Petr-11-6-8  03510
16.Cincibus Milan ml.Homola Petr786  30610
17.Jehlička JanKolář Marek st.-879-8932710
18.Kubelka LukášOpršal Tomáš-8-6-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cincibus Milan ml.31Janich Petr22
Jehlička Jan31Homola Petr22
Kubelka Lukáš13Kolář Marek st.13
Fousek Jiří04Opršal Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11684:515Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Josef
Skývová Lenka
 
 
Ziegelbauer Adam
Kukal Antonín
 
 
-3-66763210
2.Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
Váňa Dominik
Žižka Ladislav
 
 
463  3020
3.Švec JosefZiegelbauer Adam6-568 3130
4.Krejčí FrantišekVáňa Dominik656  3040
5.Suchý LadislavKukal Antonín-13786 3150
6.Skývová LenkaŽižka Ladislav7-89-9123260
7.Krejčí FrantišekZiegelbauer Adam796  3070
8.Suchý LadislavVáňa Dominik799  3080
9.Skývová LenkaKukal Antonín1225  3090
10.Švec JosefŽižka Ladislav776  30100
11.Suchý LadislavZiegelbauer Adam8-799 31110
12.Skývová LenkaVáňa Dominik-8789 31120
13.Švec JosefKukal Antonín56-910 31130
14.Krejčí FrantišekŽižka Ladislav676  30140
15.Skývová LenkaZiegelbauer Adam799  30150
16.Švec JosefVáňa Dominik6-68-81032160
17.Krejčí FrantišekKukal Antonín989  30170
18.Suchý LadislavŽižka Ladislav678  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Josef40Ziegelbauer Adam04
Krejčí František40Váňa Dominik04
Suchý Ladislav40Kukal Antonín04
Skývová Lenka40Žižka Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25617:574SK Nová Ves I."C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Kubišta Petr
 
 
Souček Radek
Malec Jan
 
 
-69-7-8 1301
2.Šafránek Jaroslav
Hrouda Vladimír
 
 
Mašín Pavel
Ježek Jiří
 
 
1464  3011
3.Bodláková TerezaMalec Jan-11-5-8  0312
4.Šafránek JaroslavJežek Jiří7-888 3122
5.Hrouda VladimírSouček Radek-9-746-112323
6.Kubišta PetrMašín Pavel-911510 3133
7.Šafránek JaroslavMalec Jan68-97 3143
8.Hrouda VladimírJežek Jiří8109  3053
9.Kubišta PetrSouček Radek7-8-9-5 1354
10.Hladík MartinMašín Pavel48-78 3164
11.Hrouda VladimírMalec Jan-4-8-9  0365
12.Kubišta PetrJežek Jiří678  3075
13.Hladík MartinKarban Tomáš687  3085
14.Šafránek JaroslavMašín Pavel713-36 3195
15.Kubišta PetrMalec Jan-479-9932105
16.Hladík MartinJežek Jiří349  30115
17.Šafránek JaroslavKarban Tomáš775  30125
18.Hrouda VladimírMašín PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodláková Tereza01Malec Jan22
Šafránek Jaroslav40Ježek Jiří04
Hrouda Vladimír12Souček Radek20
Kubišta Petr31Mašín Pavel03
Hladík Martin30Karban Tomáš02
WO01WO10
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50447:645Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Vyhnánek Jakub
 
 
Mašín Miloslav
Thiel Pavel
 
 
-7-9-7  0301
2.Vyhnánek Vojtěch
Filip Marek
 
 
Hovorka Tomáš
Prorok Jaroslav
 
 
6-5-8-4 1302
3.Fejfar VáclavProrok Jaroslav-7-7-6  0303
4.Filip MarekThiel Pavel-4-4-9  0304
5.Vyhnánek JakubHovorka Tomáš8810  3014
6.Martínek OndřejMašín Miloslav-1-9-7  0315
7.Filip MarekProrok Jaroslav7-6-89-72316
8.Vyhnánek JakubThiel Pavel-5-48-7 1317
9.Martínek OndřejHovorka Tomáš-3-6-4  0318
10.Fejfar VáclavMašín Miloslav-7-2-8  0319
11.Vyhnánek JakubProrok Jaroslav-788-673229
12.Martínek OndřejThiel Pavel-3-5-10  03210
13.Fejfar VáclavHovorka Tomáš-8-7-9  03211
14.Filip MarekMašín Miloslav-3-3-3  03212
15.Martínek OndřejProrok Jaroslav-7-5-5  03213
16.Fejfar VáclavThiel Pavel-7-77-9 13214
17.Filip MarekHovorka Tomáš-6-8-8  03215
18.Vyhnánek JakubMašín Miloslav7-8-9-10 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejfar Václav04Prorok Jaroslav31
Filip Marek04Thiel Pavel40
Vyhnánek Jakub22Hovorka Tomáš31
Martínek Ondřej04Mašín Miloslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline