Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10669:376Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Miloslav
Thiel Pavel
 
 
Hladík Martin
Kubišta Petr
 
 
766  3010
2.Hovorka Tomáš
Proroková Eliška
 
 

 
 
WO    3020
3.Thiel PavelŠafránek Jaroslav693  3030
4.Proroková EliškaWO    3040
5.Mašín MiloslavKubišta Petr92-68 3150
6.Hovorka TomášHladík Martin767  3060
7.Proroková EliškaŠafránek Jaroslav410-68 3170
8.Mašín MiloslavWO    3080
9.Hovorka TomášKubišta Petr637  3090
10.Thiel PavelHladík Martin696  30100
11.Mašín MiloslavŠafránek Jaroslav5-946 31110
12.Hovorka TomášWO    30120
13.Thiel PavelKubišta Petr-881010 31130
14.Proroková EliškaHladík Martin7-798 31140
15.Hovorka Tomᚊafránek Jaroslav-8-834-623141
16.Thiel PavelWO    30151
17.Proroková EliškaKubišta Petr9168  30161
18.Mašín MiloslavHladík Martin-9-999632171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Thiel Pavel30Šafránek Jaroslav13
Proroková Eliška30Kubišta Petr04
Mašín Miloslav30Hladík Martin04
Hovorka Tomáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34653:622TTC Dobřichovská Pivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Pavel
Slabý Jaroslav
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-67-85-72301
2.Horký Miroslav
Souček Radek
 
 
Bartoš Vladimír
Pros Jaroslav ml.
 
 
129-77 3111
3.Souček RadekKoudelka Ivan-7-3-5  0312
4.Horký MiroslavBartoš Vladimír38-3-973222
5.Slabý JaroslavLežal Jaromír-10-104743232
6.Mašín PavelPros Jaroslav ml.645  3042
7.Horký MiroslavKoudelka Ivan79-1012 3152
8.Slabý JaroslavBartoš Vladimír-4469 3162
9.Mašín PavelLežal Jaromír-6-910-7 1363
10.Souček RadekPros Jaroslav ml.879  3073
11.Ježek JiříKoudelka Ivan-3-6-7  0374
12.Mašín PavelBartoš Vladimír-8-10-7  0375
13.Souček RadekLežal Jaromír3-959 3185
14.Horký MiroslavPros Jaroslav ml.643  3095
15.Mašín PavelKoudelka Ivan-321-8-82396
16.Souček RadekBartoš Vladimír-4-67-7 1397
17.Horký MiroslavLežal Jaromír-9127-8832107
18.Ježek JiříPros Jaroslav ml.-8-88-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Radek22Koudelka Ivan31
Horký Miroslav40Bartoš Vladimír22
Slabý Jaroslav20Ležal Jaromír13
Mašín Pavel13Pros Jaroslav ml.13
Ježek Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44465:604TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Dominik
Psota Karel
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
9-5-5-3 1301
2.Houdek František
Kukal Antonín
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
-65-7-5 1302
3.Váňa DominikJanich Petr-2-5-6  0303
4.Houdek FrantišekHomola Petr-7-2-7  0304
5.Čebiš PatrikKolář Marek st.-7-8-6  0305
6.Kukal AntonínOpršal Tomáš-8-55583215
7.Houdek FrantišekJanich Petr-65-9-11 1316
8.Psota KarelHomola Petr-6-2-4  0317
9.Kukal AntonínKolář Marek st.1188  3027
10.Váňa DominikOpršal Tomáš-8-10-9  0328
11.Psota KarelJanich Petr-6-7-6  0329
12.Kukal AntonínHomola Petr1099  3039
13.Váňa DominikKolář Marek st.-31-9-4 13310
14.Houdek FrantišekOpršal Tomáš-1-9-12  03311
15.Kukal AntonínJanich Petr3-11-5-4 13312
16.Váňa DominikHomola Petr-9-9-5  03313
17.Houdek FrantišekKolář Marek st.754  30413
18.Psota KarelOpršal Tomáš-5-2-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Dominik04Janich Petr40
Houdek František13Homola Petr31
Čebiš Patrik01Kolář Marek st.22
Kukal Antonín31Opršal Tomáš31
Psota Karel03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy