Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36548:487KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubišta Petr
Hladík Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Šafránek Jaroslav
Bodláková Tereza
 
 
Buriánek Vladislav
Kubelka Lukáš
 
 
-6-46-7 1311
3.Kubišta PetrJehlička Jan-6985 3121
4.Hrouda VladimírKubelka Lukáš-8-1-8  0322
5.Bodláková TerezaBuriánek Vladislav-8-6-7  0323
6.Hladík MartinWO    3033
7.Hrouda VladimírJehlička Jan-68-6-7 1334
8.Bodláková TerezaKubelka Lukáš7-99-1173244
9.Hladík MartinBuriánek Vladislav-8-10-7  0345
10.Kubišta PetrWO    3055
11.Bodláková TerezaJehlička Jan-97-11-3 1356
12.Hladík MartinKubelka Lukáš-8-11-7  0357
13.Kubišta PetrBuriánek Vladislav-8-8-8  0358
14.Hrouda VladimírWO    3068
15.Hladík MartinJehlička Jan-8-699-72369
16.Kubišta PetrKubelka Lukáš-9-9-8  03610
17.Šafránek JaroslavBuriánek Vladislav-6-6-5  03611
18.Bodláková TerezaWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubišta Petr12Jehlička Jan31
Hrouda Vladimír02Kubelka Lukáš31
Bodláková Tereza12Buriánek Vladislav40
Hladík Martin03   
Šafránek Jaroslav01   
WO50WO05
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39633:653TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Václav
Filip Marek
 
 
Bartoš Vladimír
Lakatoš Josef
 
 
-7-6-9  0301
2.Vyhnánek Jakub
Čížek Jiří
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-8-911-7 1302
3.Fejfar VáclavBartoš Vladimír-8-8-7  0303
4.Filip MarekKoudelka Ivan-9-5-13  0304
5.Vyhnánek JakubLežal Jaromír67-9-8-132305
6.Čížek JiříLakatoš Josef-118911 3115
7.Filip MarekBartoš Vladimír-7-89-9 1316
8.Vyhnánek JakubKoudelka Ivan9-61613 3126
9.Čížek JiříLežal Jaromír4511  3036
10.Fejfar VáclavLakatoš Josef3-3-75-92337
11.Vyhnánek JakubBartoš Vladimír8-8-9-8 1338
12.Čížek JiříKoudelka Ivan8-77-893248
13.Fejfar VáclavLežal Jaromír-8-7-8  0349
14.Filip MarekPros Jaroslav ml.-9163 3159
15.Čížek JiříBartoš Vladimír56-59 3169
16.Fejfar VáclavKoudelka Ivan-8-7-7  03610
17.Filip MarekLežal Jaromír-7-9-6  03611
18.Vyhnánek JakubPros Jaroslav ml.8710  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejfar Václav04Bartoš Vladimír31
Filip Marek13Koudelka Ivan22
Vyhnánek Jakub22Ležal Jaromír31
Čížek Jiří40Lakatoš Josef11
   Pros Jaroslav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10664:487Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prorok Jaroslav
Němeček Robert
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
9-786 3110
2.Mašín Miloslav
Hovorka Tomáš
 
 
Psota Karel
Kukal Antonín
 
 
6105  3020
3.Mašín MiloslavZiegelbauer Adam8-7-1312103230
4.Prorok JaroslavVáňa Dominik346  3040
5.Hovorka TomášPsota Karel486  3050
6.Němeček RobertKukal Antonín563  3060
7.Prorok JaroslavZiegelbauer Adam8-879 3170
8.Hovorka TomášVáňa Dominik987  3080
9.Němeček RobertPsota Karel8106  3090
10.Mašín MiloslavKukal Antonín11-987 31100
11.Hovorka TomášZiegelbauer Adam8-7-86832110
12.Němeček RobertVáňa Dominik1015  30120
13.Mašín MiloslavPsota Karel786  30130
14.Prorok JaroslavKukal Antonín856  30140
15.Němeček RobertZiegelbauer Adam-710-6-5 13141
16.Mašín MiloslavVáňa Dominik677  30151
17.Prorok JaroslavPsota Karel61013  30161
18.Hovorka TomášKukal Antonín487  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašín Miloslav40Ziegelbauer Adam13
Prorok Jaroslav40Váňa Dominik04
Hovorka Tomáš40Psota Karel04
Němeček Robert31Kukal Antonín04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS