Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
školní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47520:652KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ležal Jaromír
Lakatoš Josef
 
 
Buriánek Vladislav
Cincibus Milan ml.
 
 
895  3010
2.Kulhavý Roman
Pros Jaroslav ml.
 
 
Kubelka Lukáš
Jehlička Jan
 
 
-3-8-2  0311
3.Ležal JaromírJehlička Jan7-65-8-62312
4.Lakatoš JosefCincibus Milan ml.-6-7-9  0313
5.Kulhavý RomanKubelka Lukáš-510-510-52314
6.Pros Jaroslav ml.Buriánek Vladislav-7-8-8  0315
7.Lakatoš JosefJehlička Jan-77-8-6 1316
8.Kulhavý RomanCincibus Milan ml.-5-3-8  0317
9.Pros Jaroslav ml.Kubelka Lukáš-7-8-9  0318
10.Ležal JaromírBuriánek Vladislav-10-993-122319
11.Kulhavý RomanJehlička Jan-5-99-5 13110
12.Pros Jaroslav ml.Cincibus Milan ml.-5-5-8  03111
13.Ležal JaromírKubelka Lukáš655  30211
14.Lakatoš JosefBuriánek Vladislav-8-108-9 13212
15.Pros Jaroslav ml.Jehlička Jan-8-10-5  03213
16.Ležal JaromírCincibus Milan ml.7-6-88832313
17.Lakatoš JosefKubelka Lukáš-3-8-7  03314
18.Kulhavý RomanBuriánek Vladislav-6-5-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ležal Jaromír22Jehlička Jan40
Lakatoš Josef04Cincibus Milan ml.31
Kulhavý Roman04Kubelka Lukáš31
Pros Jaroslav ml.04Buriánek Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48505:680Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafránek Jaroslav
Hrouda Vladimír
 
 
Suchý Ladislav
Švec Josef
 
 
-8-7-9  0301
2.Kubišta Petr
Bodláková Tereza
 
 
Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
-9-8-11  0302
3.Bodláková TerezaSuchý Ladislav-5-910-5 1303
4.Šafránek JaroslavŠvec Josef8-9-95133213
5.Kubišta PetrSkývová Lenka-8-7-13  0314
6.Hrouda VladimírCikán Miloslav-4-6-5  0315
7.Šafránek JaroslavSuchý Ladislav6-1010-1083225
8.Kubišta PetrŠvec Josef8911  3035
9.Hrouda VladimírSkývová Lenka-5-8-3  0336
10.Bodláková TerezaCikán Miloslav-7-8-8  0337
11.Kubišta PetrSuchý LadislavWO    0338
12.Hrouda VladimírŠvec Josef8-98-7-42339
13.Bodláková TerezaSkývová Lenka-11-7-6  03310
14.Šafránek JaroslavCikán Miloslav9-810-6932410
15.Hrouda VladimírSuchý Ladislav-7-9-8  03411
16.Bodláková TerezaŠvec Josef-10-79-6 13412
17.Šafránek JaroslavSkývová Lenka-8-7-9  03413
18.Kubišta PetrCikán MiloslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bodláková Tereza04Suchý Ladislav21
Šafránek Jaroslav31Švec Josef22
Kubišta Petr11Skývová Lenka40
Hrouda Vladimír04Cikán Miloslav21
WO02WO20
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46540:638TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhnánek Jakub
Filip Marek
 
 
Homola Petr
Janich Petr
 
 
-8-7-8  0301
2.Vyhnánek Vojtěch
Čížek Jiří
 
 
Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
-7-6-8  0302
3.Filip MarekJanich Petr-9-7-9  0303
4.Vyhnánek VojtěchHomola Petr-6-8-9  0304
5.Vyhnánek JakubKolář Marek st.-8-7-6  0305
6.Čížek JiříOpršal Tomáš887  3015
7.Vyhnánek VojtěchJanich Petr-8-7-8  0316
8.Vyhnánek JakubHomola Petr-98-6-6 1317
9.Čížek JiříKolář Marek st.777  3027
10.Filip MarekOpršal Tomáš-5-7-6  0328
11.Vyhnánek JakubJanich Petr9-8-9-8 1329
12.Fejfar VáclavHomola Petr-109-11-6 13210
13.Filip MarekKolář Marek st.-89-9-10 13211
14.Vyhnánek VojtěchOpršal Tomáš9-11-6-9 13212
15.Fejfar VáclavJanich Petr-11-9-7  03213
16.Filip MarekHomola Petr-7-98-9 13214
17.Vyhnánek VojtěchKolář Marek st.-67-9-10 13215
18.Vyhnánek JakubOpršal Tomáš-7866 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Marek04Janich Petr40
Vyhnánek Vojtěch04Homola Petr40
Vyhnánek Jakub13Kolář Marek st.31
Čížek Jiří20Opršal Tomáš22
Fejfar Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28674:602Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Hovorka Tomáš
 
 
Mašín Pavel
Ježek Jiří
 
 
568  3010
2.Jetenský Marek
Proroková Eliška
 
 
Horký Miroslav
Souček Radek
 
 
-87-4-9 1311
3.Thiel PavelHorký Miroslav-10488 3121
4.Proroková EliškaSouček Radek-8-97-9 1322
5.Hovorka TomášJežek Jiří-10-778-92323
6.Němeček RobertMašín Pavel789  3033
7.Proroková EliškaHorký Miroslav-10-7-11  0334
8.Hovorka TomášSouček Radek38-94 3144
9.Němeček RobertJežek Jiří4810  3054
10.Thiel PavelMašín Pavel10-1199 3164
11.Hovorka TomášHorký Miroslav83-98 3174
12.Němeček RobertSouček Radek-6-78-8 1375
13.Thiel PavelJežek Jiří7710  3085
14.Proroková EliškaMašín Pavel5-10-87-82386
15.Němeček RobertHorký Miroslav-6-7-4  0387
16.Thiel PavelSouček Radek5-776 3197
17.Proroková EliškaJežek Jiří-67149 31107
18.Hovorka TomášMašín Pavel67-95 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thiel Pavel40Horký Miroslav22
Proroková Eliška13Souček Radek22
Hovorka Tomáš31Ježek Jiří13
Němeček Robert22Mašín Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline