Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36524:522Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlička Jan
Cincibus Milan ml.
 
 
Proroková Eliška
Prorok Jaroslav
 
 
3-1198 3110
2.Kubelka Lukáš
Fousek Jiří
 
 
Hovorka Tomáš
Thiel Pavel
 
 
-3-11-9  0311
3.Cincibus Milan ml.Prorok Jaroslav-5-7-7  0312
4.Jehlička JanThiel Pavel-8-7-8  0313
5.Kubelka LukášHovorka Tomáš-78-610-92314
6.Fousek JiříProroková Eliška4-9-107-72315
7.Jehlička JanProrok Jaroslav-6-5-7  0316
8.Kubelka LukášThiel Pavel6-28-6-52317
9.Fousek JiříHovorka Tomáš-5-7-7  0318
10.Cincibus Milan ml.Proroková Eliška8-97-9113228
11.Kubelka LukášProrok Jaroslav9-3-4-14 1329
12.Fousek JiříThiel PavelWO    03210
13.Cincibus Milan ml.Hovorka Tomáš873  30310
14.Jehlička JanProroková EliškaWO    30410
15.Fousek JiříProrok JaroslavWO    03411
16.Cincibus Milan ml.Thiel PavelWO    30511
17.Jehlička JanHovorka TomášWO    30611
18.Kubelka LukášProroková EliškaWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan ml.21Prorok Jaroslav30
Jehlička Jan02Thiel Pavel20
Kubelka Lukáš03Hovorka Tomáš21
Fousek Jiří02Proroková Eliška11
WO42WO24



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40606:622ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Dominik
Psota Karel
 
 
Čížek Jiří
Vyhnánek Vojtěch
 
 
-1010-89-102301
2.Kukal Antonín
Ziegelbauer Adam
 
 
Vyhnánek Jakub
Filip Marek
 
 
5-83-8103211
3.Ziegelbauer AdamČížek Jiří-59-5823221
4.Čebiš PatrikVyhnánek Jakub-5-8-7  0322
5.Kukal AntonínFilip Marek224  3032
6.Psota KarelVyhnánek Vojtěch7-681 3142
7.Váňa DominikČížek Jiří-7-6-4  0343
8.Kukal AntonínVyhnánek Jakub-5-7-8  0344
9.Psota KarelFilip Marek-8-7-8  0345
10.Ziegelbauer AdamVyhnánek Vojtěch-7355 3155
11.Kukal AntonínČížek Jiří12-4-37-72356
12.Psota KarelVyhnánek Jakub-8-6-7  0357
13.Ziegelbauer AdamFilip Marek-842-673267
14.Váňa DominikVyhnánek Vojtěch-8-9-6  0368
15.Psota KarelČížek Jiří-87-9-7 1369
16.Ziegelbauer AdamVyhnánek Jakub-7-8-9  03610
17.Váňa DominikFilip Marek-78-88932710
18.Kukal AntonínVyhnánek Vojtěch779  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ziegelbauer Adam31Čížek Jiří31
Čebiš Patrik01Vyhnánek Jakub40
Kukal Antonín22Filip Marek13
Psota Karel13Vyhnánek Vojtěch13
Váňa Dominik12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26699:597TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Hladík Martin
Kubišta Petr
 
 
8-979 3110
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Šafránek Jaroslav
Hrouda Vladimír
 
 
-76-6-8 1311
3.Janich PetrKubišta Petr539  3021
4.Homola PetrHrouda Vladimír285  3031
5.Opršal Tomᚊafránek Jaroslav6104  3041
6.Kolář Marek st.Hladík Martin65-108 3151
7.Homola PetrKubišta Petr66-11-7-102352
8.Opršal TomášHrouda Vladimír8-12-9483262
9.Kolář Marek st.Šafránek Jaroslav-14-1268-52363
10.Janich PetrHladík Martin958  3073
11.Opršal TomášKubišta Petr856  3083
12.Kolář Marek st.Hrouda Vladimír96-10-883293
13.Bašta RadekŠafránek Jaroslav-6-7-3  0394
14.Homola PetrHladík Martin-9-67-7 1395
15.Kolář Marek st.Kubišta Petr762  30105
16.Bašta RadekHrouda Vladimír7712  30115
17.Homola PetrŠafránek Jaroslav-610-67-723116
18.Opršal TomášHladík Martin-1068-5432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janich Petr20Kubišta Petr13
Homola Petr13Hrouda Vladimír04
Opršal Tomáš40Šafránek Jaroslav31
Kolář Marek st.31Hladík Martin13
Bašta Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40596:680TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Kormaňák Pavel
 
 
Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
-7-96-15 1301
2.Krejčí František
Švec Josef
 
 
Bartoš Vladimír
Lakatoš Josef
 
 
-86-87103211
3.Cikán MiloslavBartoš Vladimír7-9-86-42312
4.Švec JosefLežal Jaromír-8-10-12  0313
5.Krejčí FrantišekLakatoš Josef6-888 3123
6.Kormaňák PavelKoudelka Ivan79-63 3133
7.Švec JosefBartoš Vladimír-8-76783243
8.Krejčí FrantišekLežal JaromírWO    0344
9.Kormaňák PavelLakatoš Josef5-9-8-9 1345
10.Cikán MiloslavKoudelka Ivan898  3055
11.Krejčí FrantišekBartoš VladimírWO    0356
12.Kormaňák PavelLežal Jaromír77-98 3166
13.Cikán MiloslavLakatoš Josef-910712 3176
14.Švec JosefKoudelka Ivan6-7-89-92377
15.Kormaňák PavelBartoš Vladimír-9-36-4 1378
16.Cikán MiloslavLežal Jaromír-8-7-7  0379
17.Švec JosefLakatoš Josef9-8-9783289
18.Krejčí FrantišekKoudelka IvanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cikán Miloslav22Bartoš Vladimír21
Švec Josef22Ležal Jaromír21
Krejčí František10Lakatoš Josef13
Kormaňák Pavel22Koudelka Ivan12
WO03WO30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS