Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20680:579TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Kubelka Lukáš
Fousek Jiří
 
 
754  3010
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Cincibus Milan ml.
Jehlička Jan
 
 
-9-6-6  0311
3.Janich PetrFousek Jiří1215-64 3121
4.Homola PetrKubelka Lukáš86-55 3131
5.Opršal TomášCincibus Milan ml.-751411 3141
6.Kolář Marek st.Jehlička Jan668  3051
7.Homola PetrFousek Jiří348  3061
8.Opršal TomášKubelka Lukáš1197  3071
9.Kolář Marek st.Cincibus Milan ml.-167-7-7 1372
10.Janich PetrJehlička Jan-8-99993282
11.Opršal TomášFousek Jiří299  3092
12.Kolář Marek st.Kubelka Lukáš-9-8-10  0393
13.Janich PetrCincibus Milan ml.155-6-8-92394
14.Homola PetrJehlička Jan9911  30104
15.Kolář Marek st.Fousek Jiří458  30114
16.Janich PetrKubelka Lukáš98-810 31124
17.Homola PetrCincibus Milan ml.6910  30134
18.Opršal TomášJehlička Jan124-5-5532144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janich Petr31Fousek Jiří04
Homola Petr40Kubelka Lukáš13
Opršal Tomáš40Cincibus Milan ml.22
Kolář Marek st.22Jehlička Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47555:702Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Houdek František
 
 
Krejčí František
Suchý Ladislav
 
 
-6-8-8  0301
2.Kukal Antonín
Ziegelbauer Adam
 
 
Švec Josef
Skývová Lenka
 
 
8-7117 3111
3.Houdek FrantišekSuchý Ladislav-6-8-8  0312
4.Otta JiříSkývová Lenka810-27 3122
5.Ziegelbauer AdamŠvec Josef-6117-3-82323
6.Kukal AntonínKrejčí František-7-7-6  0324
7.Váňa DominikSuchý Ladislav-3-6-4  0325
8.Ziegelbauer AdamSkývová Lenka-4-6-7  0326
9.Kukal AntonínŠvec Josef67-136 3136
10.Houdek FrantišekKrejčí František-16-6-11  0337
11.Ziegelbauer AdamSuchý Ladislav-8-91112-82338
12.Kukal AntonínSkývová Lenka-2-55-3 1339
13.Houdek FrantišekŠvec Josef-8-7-8  03310
14.Váňa DominikKrejčí František-4-5-3  03311
15.Kukal AntonínSuchý Ladislav-46-9-2 13312
16.Houdek FrantišekSkývová Lenka-9910-8932412
17.Váňa DominikŠvec Josef79-8-9-823413
18.Ziegelbauer AdamKrejčí František-86-7-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houdek František13Suchý Ladislav40
Otta Jiří10Skývová Lenka22
Ziegelbauer Adam04Švec Josef31
Kukal Antonín13Krejčí František40
Váňa Dominik03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BVrchní
rozhodčí:
Souček Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:25740:614TTC Dobřichovská Pivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horký Miroslav
Souček Radek
 
 
Šafránek Jaroslav
Hrouda Vladimír
 
 
77-78 3110
2.Pikner Jan
Mašín Pavel
 
 
Kubišta Petr
Hladík Martin
 
 
8-8310 3120
3.Souček RadekHrouda Vladimír7-7-6653230
4.Horký MiroslavKubišta Petr-1210810 3140
5.Pikner JanHladík Martin8-97-7-92341
6.Mašín PavelŠafránek Jaroslav7710  3051
7.Horký MiroslavHrouda Vladimír6-979 3161
8.Pikner JanKubišta Petr89-98 3171
9.Mašín PavelHladík Martin9-6-9-9 1372
10.Souček RadekŠafránek Jaroslav3-3-7-5 1373
11.Pikner JanHrouda Vladimír2-582 3183
12.Mašín PavelKubišta Petr76-67 3193
13.Souček RadekHladík Martin11-1056 31103
14.Horký MiroslavŠafránek Jaroslav8-84-7432113
15.Mašín PavelHrouda Vladimír6111  30123
16.Souček RadekKubišta Petr-1157-9932133
17.Horký MiroslavHladík Martin-6105-8832143
18.Pikner JanŠafránek Jaroslav554  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Radek31Hrouda Vladimír04
Horký Miroslav40Kubišta Petr04
Pikner Jan31Hladík Martin22
Mašín Pavel31Šafránek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11642:471Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Hovorka Tomáš
 
 
Čížek Jiří
Vyhnánek Jakub
 
 
456  3010
2.Prorok Jaroslav
Němeček Robert
 
 
Fejfar Václav
Filip Marek
 
 
99-107 3120
3.Thiel PavelČížek Jiří8-7615 3130
4.Prorok JaroslavVyhnánek Vojtěch-10758 3140
5.Hovorka TomášVyhnánek Jakub4-597 3150
6.Němeček RobertFejfar Václav768  3060
7.Prorok JaroslavČížek Jiří-9-10-5  0361
8.Hovorka TomášVyhnánek Vojtěch786  3071
9.Němeček RobertVyhnánek Jakub-67-98-82372
10.Thiel PavelFejfar Václav8810  3082
11.Hovorka TomášFilip Marek875  3092
12.Němeček RobertVyhnánek Vojtěch778  30102
13.Thiel PavelVyhnánek Jakub8-456 31112
14.Prorok JaroslavFejfar Václav765  30122
15.Němeček RobertFilip Marek759  30132
16.Thiel PavelVyhnánek Vojtěch9115  30142
17.Prorok JaroslavVyhnánek Jakub536  30152
18.Hovorka TomášFejfar Václav673  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel40Čížek Jiří11
Prorok Jaroslav31Vyhnánek Vojtěch04
Hovorka Tomáš40Vyhnánek Jakub13
Němeček Robert31Fejfar Václav04
   Filip Marek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy