Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Vrchní
rozhodčí:
Hrouda Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40702:729Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Martin
Bodláková Tereza
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-8-978-72301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Thiel Pavel
Němeček Robert
 
 
2410  3011
3.Hladík MartinProrok Jaroslav-6-4-7  0312
4.Bodláková TerezaProroková Eliška-5-8-5  0313
5.Šafránek JaroslavNěmeček Robert-11611-3 -61314
6.Voslař JiříThiel Pavel-8-69-9 1315
7.Bodláková TerezaProrok Jaroslav-4-79-10 1316
8.Šafránek JaroslavProroková Eliška-8-7-9  0317
9.Voslař JiříNěmeček Robert4118  3027
10.Hladík MartinThiel Pavel4-7-7-10 1328
11.Šafránek JaroslavProrok Jaroslav5-5116 3138
12.Voslař JiříProroková Eliška89-87 3148
13.Hladík MartinNěmeček Robert-987-5103258
14.Bodláková TerezaThiel Pavel-7-11-6  0359
15.Voslař JiříProrok Jaroslav-96-6-7 13510
16.Hladík MartinProroková Eliška8-7-9-8 13511
17.Bodláková TerezaNěmeček Robert-8-96-7 13512
18.Šafránek JaroslavThiel PavelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Martin13Prorok Jaroslav31
Bodláková Tereza04Proroková Eliška31
Šafránek Jaroslav12Němeček Robert22
Voslař Jiří22Thiel Pavel30
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
školní tělocvična PlaňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39585:627TTC Dobřichovská Pivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakatoš Josef
Bartoš Vladimír
 
 
Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
11-510-5-42301
2.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Mašín Pavel
Malec Jan
 
 
774  3011
3.Bartoš VladimírSouček Radek-4564 3121
4.Ležal JaromírHorký Miroslav93-75 3131
5.Lakatoš JosefMalec Jan-5-66-4 1332
6.Koudelka IvanMašín Pavel766  3042
7.Ležal JaromírSouček Radek79-9-8-72343
8.Lakatoš JosefHorký Miroslav-7-10-1  0344
9.Koudelka IvanMalec Jan78-9-953254
10.Bartoš VladimírMašín Pavel-6-5-8  0355
11.Lakatoš JosefSouček Radek-8-7-7  0356
12.Koudelka IvanHorký Miroslav6-7-6-6 1357
13.Bartoš VladimírMalec Jan-8-3-10  0358
14.Ležal JaromírMašín Pavel-6-7-6  0359
15.Koudelka IvanSouček Radek6911  3069
16.Bartoš VladimírHorký Miroslav7-8-65-623610
17.Ležal JaromírMalec Jan-8-8-9  03611
18.Lakatoš JosefMašín Pavel-886-8632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Vladimír13Souček Radek22
Ležal Jaromír13Horký Miroslav31
Lakatoš Josef13Malec Jan31
Koudelka Ivan31Mašín Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8690:435TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Otta Jiří
Otta Pavel
 
 
1465  3010
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Psota Karel
Chod Jakub
 
 
457  3020
3.Janich PetrOtta Jiří8-7-7833230
4.Homola PetrPsota Karel54-137 3140
5.Kolář Marek st.Otta Pavel7111  3050
6.Opršal TomášChod Jakub351  3060
7.Homola PetrOtta Jiří5610  3070
8.Kolář Marek st.Psota Karel9105  3080
9.Opršal TomášOtta Pavel396  3090
10.Janich PetrChod Jakub665  30100
11.Kolář Marek st.Otta Jiří9-9-78532110
12.Opršal TomášPsota Karel168  30120
13.Janich PetrOtta Pavel382  30130
14.Homola PetrChod Jakub5311  30140
15.Opršal TomášOtta Jiří99-79 31150
16.Janich PetrPsota Karel-20107-14632160
17.Homola PetrOtta Pavel225  30170
18.Kolář Marek st.Chod Jakub573  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janich Petr40Otta Jiří04
Homola Petr40Psota Karel04
Kolář Marek st.40Otta Pavel04
Opršal Tomáš40Chod Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy