Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21652:533KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Cincibus Milan ml.
 
 
Vyhnánek Vojtěch
Filip Marek
 
 
-11827 3110
2.Fousek Jiří
Jehlička Jan
 
 
Vyhnánek Jakub
Čížek Jiří
 
 
-10-12-9  0311
3.Cincibus Milan ml.Vyhnánek Jakub467  3021
4.Jehlička JanČížek Jiří-8-9-7  0322
5.Buriánek VladislavVyhnánek Vojtěch856  3032
6.Fousek JiříFilip Marek8112  3042
7.Jehlička JanVyhnánek Jakub-9108-6-72343
8.Buriánek VladislavČížek Jiří-9127-7-72344
9.Fousek JiříVyhnánek Vojtěch899  3054
10.Cincibus Milan ml.Filip Marek8-7-91243264
11.Buriánek VladislavVyhnánek Jakub8106  3074
12.Fousek JiříČížek Jiří-8-6-9  0375
13.Cincibus Milan ml.Vyhnánek Vojtěch548  3085
14.Jehlička JanMartínek Ondřej896  3095
15.Fousek JiříVyhnánek Jakub4115  30105
16.Cincibus Milan ml.Čížek Jiří-6-1263-923106
17.Jehlička JanVyhnánek Vojtěch785  30116
18.Buriánek VladislavMartínek Ondřej586  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan ml.31Vyhnánek Jakub13
Jehlička Jan22Čížek Jiří40
Buriánek Vladislav31Vyhnánek Vojtěch04
Fousek Jiří31Filip Marek02
   Martínek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25673:507Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Milan
Cikán Miloslav
 
 
Růžičková Klára
Klimák Josef
 
 
-78-8-10 1301
2.Suchý Ladislav
Skývová Lenka
 
 

 
 
WO    3011
3.Suchý LadislavMašín Miloslav86-10-993221
4.Skývová LenkaRůžičková Klára910-10-383231
5.Kašpar MilanKlimák Josef7-694 3141
6.Cikán MiloslavWO    3051
7.Skývová LenkaMašín Miloslav-910-310163261
8.Kašpar MilanRůžičková Klára9-8-9-10 1362
9.Cikán MiloslavKlimák Josef-108109 3172
10.Suchý LadislavWO    3082
11.Kašpar MilanMašín Miloslav-210-9-8 1383
12.Cikán MiloslavRůžičková Klára-10-9-10  0384
13.Suchý LadislavKlimák Josef765  3094
14.Skývová LenkaWO    30104
15.Cikán MiloslavMašín Miloslav-8-9-10  03105
16.Suchý LadislavRůžičková Klára10-6-59732115
17.Skývová LenkaKlimák Josef767  30125
18.Kašpar MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Suchý Ladislav30Mašín Miloslav22
Skývová Lenka30Růžičková Klára22
Kašpar Milan12Klimák Josef04
Cikán Miloslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Český BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17681:508TJ Sokol Český Brod "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Petr
Janich Petr
 
 
Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
-867-873210
2.Opršal Tomáš
Kolář Marek st.
 
 
Ježek Jiří
Malec Jan
 
 
346  3020
3.Janich PetrHorký Miroslav-9108-3103230
4.Homola PetrJežek Jiří347  3040
5.Opršal TomášSouček Radek1147  3050
6.Kolář Marek st.Malec Jan9108  3060
7.Homola PetrHorký Miroslav8-897 3170
8.Opršal TomášJežek Jiří-4363 3180
9.Kolář Marek st.Souček Radek-56-10-9 1381
10.Janich PetrMalec Jan-9-10-8  0382
11.Opršal TomášHorký Miroslav-86411 3192
12.Kolář Marek st.Ježek Jiří875  30102
13.Janich PetrSouček Radek-10868 31112
14.Homola PetrMalec Jan853  30122
15.Kolář Marek st.Horký Miroslav95-98 31132
16.Janich PetrJežek Jiří4810  30142
17.Homola PetrSouček RadekWO    30152
18.Opršal TomášMalec Jan-810-691032162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janich Petr31Horký Miroslav04
Homola Petr30Ježek Jiří04
Opršal Tomáš40Souček Radek12
Kolář Marek st.31Malec Jan13
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS