Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská pivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:30714:640TTC Dobřichovská Pivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Pavel
Ježek Jiří
 
 
Otta Jiří
Psota Karel
 
 
8-8-9-3 1301
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
55-54 3111
3.Horký MiroslavKukal Antonín678  3021
4.Souček RadekOtta Jiří5-79-853231
5.Ježek JiříZiegelbauer Adam9-9-78-72332
6.Mašín PavelVáňa Dominik54-96 3142
7.Souček RadekKukal Antonín125-6-4-92343
8.Ježek JiříPsota Karel36-105 3153
9.Mašín PavelZiegelbauer Adam9-811-6-112354
10.Horký MiroslavVáňa Dominik869  3064
11.Ježek JiříKukal Antonín-9-49-9 1365
12.Mašín PavelPsota Karel8-5-12693275
13.Horký MiroslavZiegelbauer Adam10109  3085
14.Souček RadekVáňa Dominik769  3095
15.Mašín PavelKukal Antonín78-4-9-102396
16.Horký MiroslavPsota Karel131  30106
17.Souček RadekZiegelbauer Adam-866-6-223107
18.Ježek JiříVáňa Dominik-57-36732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horký Miroslav40Kukal Antonín31
Souček Radek22Otta Jiří01
Ježek Jiří22Ziegelbauer Adam31
Mašín Pavel22Váňa Dominik04
   Psota Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16636:482Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Miloslav
Thiel Pavel
 
 
Opršal Tomáš
Janich Petr
 
 
678  3010
2.Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
Kolář Marek st.
Gurčík Jan
 
 
98-94 3120
3.Thiel PavelJanich Petr-9-9-7  0321
4.Mašín MiloslavKolář Marek st.456  3031
5.Prorok JaroslavGurčík Jan731  3041
6.Hovorka TomášOpršal Tomáš-10-7-9  0342
7.Mašín MiloslavJanich Petr89-7-933252
8.Prorok JaroslavKolář Marek st.-8-1110-9 1353
9.Hovorka TomášGurčík Jan479  3063
10.Thiel PavelOpršal Tomáš349  3073
11.Prorok JaroslavJanich Petr10-464 3183
12.Hovorka TomášKolář Marek st.998  3093
13.Thiel PavelGurčík Jan4313  30103
14.Mašín MiloslavOpršal Tomáš6711  30113
15.Hovorka TomášJanich Petr898  30123
16.Thiel PavelKolář Marek st.-1910-9-7 13124
17.Mašín MiloslavGurčík Jan365  30134
18.Prorok JaroslavOpršal Tomáš767  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel22Janich Petr13
Mašín Miloslav40Kolář Marek st.22
Prorok Jaroslav31Gurčík Jan04
Hovorka Tomáš31Opršal Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:43 SK Nová Ves I."C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Vyhnánek Jakub
 
 
Bodláková Tereza
Hladík Martin
 
 
-58511 3110
2.Martínek Ondřej
Filip Marek
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
-2-6-8  0311
3.Martínek OndřejBodláková Tereza-3-39-4 1312
4.Vyhnánek JakubŠafránek Jaroslav-5-68-9 1313
5.Čížek JiříHladík Martin6713  3023
6.Filip MarekVoslař Jiří-8-8-9  0324
7.Vyhnánek JakubBodláková Tereza-5-55-4 1325
8.Čížek JiříŠafránek Jaroslav459  3035
9.Filip MarekHladík Martin9-98-8-92336
10.Martínek OndřejVoslař Jiří-7-8-9  0337
11.Čížek JiříBodláková Tereza444  3047
12.Filip MarekŠafránek Jaroslav-78-69-92348
13.Vyhnánek VojtěchHladík Martin-87-6-8 1349
14.Vyhnánek JakubVoslař Jiří9-7-58-923410
15.Filip MarekBodláková Tereza-10-6-9  03411
16.Vyhnánek VojtěchŠafránek Jaroslav-88-4-5 13412
17.Vyhnánek JakubHladík Martin-96-9-8 13413
18.Čížek JiříVoslař Jiří     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martínek Ondřej02Bodláková Tereza31
Vyhnánek Jakub04Šafránek Jaroslav31
Čížek Jiří31Hladík Martin31
Filip Marek04Voslař Jiří40
Vyhnánek Vojtěch02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy