Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33 SK Kamenice nad Lipou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ištok Štefan
Bořil Karel
 
 
Vlčková Monika
Marek Martin
 
 
     3110
2.Fenclová Jarmila
Jůna Jiří
 
 
Marek Martin ml.
Och Jan
 
 
     3120
3.Ištok ŠtefanMarek Martin ml.     3030
4.Bořil KarelOch Jan     3240
5.Fenclová JarmilaMarek Martin     3150
6.Jůna JiříVlčková Monika     0351
7.Bořil KarelMarek Martin ml.     3061
8.Fenclová JarmilaOch Jan     1362
9.Jůna JiříMarek Martin     1363
10.Ištok ŠtefanVlčková Monika     0364
11.Fenclová JarmilaMarek Martin ml.     3074
12.Jůna JiříOch Jan     0375
13.Ištok ŠtefanMarek Martin     3285
14.Bořil KarelVlčková Monika     3295
15.Jůna JiříMarek Martin ml.     30105
16.Ištok ŠtefanOch Jan     23106
17.Bořil KarelMarek MartinWO    03107
18.Fenclová JarmilaVlčková MonikaWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ištok Štefan22Marek Martin ml.04
Bořil Karel30Och Jan31
Fenclová Jarmila21Marek Martin12
Jůna Jiří13Vlčková Monika21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těmice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20 TJ Jiskra Humpolec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Stanislav
Roh Marek
 
 
Novák Lubomír
Plášil Jan
 
 
     2301
2.Hejsek Miroslav
Novák Josef
 
 
Novák Vojtěch
Jirků Jan
 
 
     3011
3.Hejsek MiroslavPlášil Jan     3221
4.Roh MarekJirků Jan     3031
5.Vítek StanislavNovák Vojtěch     3041
6.Novák JosefNovák Lubomír     0342
7.Roh MarekPlášil Jan     3052
8.Vítek StanislavJirků Jan     1353
9.Novák JosefNovák Vojtěch     0354
10.Hejsek MiroslavNovák Lubomír     3064
11.Vítek StanislavPlášil Jan     1365
12.Novák JosefJirků Jan     3075
13.Hejsek MiroslavNovák Vojtěch     3185
14.Roh MarekNovák Lubomír     3095
15.Novák JosefPlášil Jan     31105
16.Hejsek MiroslavJirků Jan     30115
17.Roh MarekNovák Vojtěch     31125
18.Vítek StanislavNovák Lubomír     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejsek Miroslav40Plášil Jan13
Roh Marek40Jirků Jan13
Vítek Stanislav22Novák Vojtěch13
Novák Josef22Novák Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 TJ Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Tomáš
Potěšil Dominik
 
 
Kubín Vlastislav
Omar Josef
 
 
     2301
2.Hamza Tomáš
Prokop Jaroslav
 
 
Záboj Petr
Nacházel Filip
 
 
     0302
3.Prokop JaroslavNacházel Filip     1303
4.Krčil TomášZáboj Petr     2304
5.Potěšil DominikOmar Josef     0305
6.Hamza TomášKubín Vlastislav     3115
7.Krčil TomášNacházel Filip     0316
8.Potěšil DominikZáboj Petr     0317
9.Hamza TomášOmar Josef     2318
10.Prokop JaroslavKubín Vlastislav     3128
11.Potěšil DominikNacházel Filip     0329
12.Hamza TomášZáboj Petr     03210
13.Prokop JaroslavOmar Josef     32310
14.Krčil TomášKubín VlastislavWO    30410
15.Hamza TomášNacházel Filip     13411
16.Prokop JaroslavZáboj Petr     13412
17.Krčil TomášOmar Josef     32512
18.Potěšil DominikKubín VlastislavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Jaroslav22Nacházel Filip40
Krčil Tomáš12Záboj Petr40
Potěšil Dominik03Omar Josef22
Hamza Tomáš13Kubín Vlastislav02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ v ČernovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 TJ Sokol Černovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Milan
Zeman Karel
 
 
Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
     2301
2.Studený Jiří
Lipl Karel
 
 
Barák Antonín
Švec Antonín
 
 
     3011
3.Lipl KarelSovka Martin     3221
4.Zeman KarelBarák Antonín     2322
5.Studený JiříTůma Jan     3232
6.Staněk MilanŠvec Antonín     3142
7.Zeman KarelSovka Martin     3252
8.Studený JiříBarák Antonín     1353
9.Staněk MilanTůma Jan     3163
10.Lipl KarelŠvec Antonín     3273
11.Studený JiříSovka Martin     3083
12.Staněk MilanBarák Antonín     3093
13.Lipl KarelTůma Jan     2394
14.Zeman KarelŠvec Antonín     30104
15.Staněk MilanSovka MartinWO    03105
16.Lipl KarelBarák AntonínWO    03106
17.Zeman KarelTůma JanWO    03107
18.Studený JiříŠvec AntonínWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipl Karel21Sovka Martin03
Zeman Karel21Barák Antonín21
Studený Jiří21Tůma Jan12
Staněk Milan30Švec Antonín03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36 TJ Jiskra Humpolec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Petr
Sobotka Zdislav
 
 
Kohout Vojtěch
Hložek František
 
 
     3110
2.Viktorová Gabriela
Haruda Milan
 
 
Trnka Tomáš
Vavroš Roman
 
 
     3220
3.Marek PetrTrnka Tomáš     0321
4.Sobotka ZdislavKohout Vojtěch     0322
5.Haruda MilanVavroš Roman     2323
6.Viktorová GabrielaHložek František     3033
7.Sobotka ZdislavTrnka Tomáš     0334
8.Haruda MilanKohout Vojtěch     1335
9.Viktorová GabrielaVavroš Roman     3045
10.Marek PetrHložek František     3055
11.Haruda MilanTrnka Tomáš     1356
12.Viktorová GabrielaKohout Vojtěch     0357
13.Marek PetrVavroš Roman     3067
14.Sobotka ZdislavHložek František     1368
15.Viktorová GabrielaTrnka Tomáš     1369
16.Marek PetrKohout Vojtěch     03610
17.Sobotka ZdislavVavroš Roman     30710
18.Haruda MilanHložek FrantišekWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr22Trnka Tomáš40
Sobotka Zdislav13Kohout Vojtěch40
Haruda Milan03Vavroš Roman13
Viktorová Gabriela22Hložek František12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STS Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 SK Rodinov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pechek Luboš
Běle Milan
 
 
Ptáček Jiří
Zeman Karel
 
 
     3210
2.Válal Martin
Strašík Jiří
 
 
Žáček Antonín
Pípal Jaroslav
 
 
     3020
3.Strašík JiříZeman Karel     1321
4.Pechek LubošŽáček Antonín     1322
5.Válal MartinPtáček Jiří     3032
6.Běle MilanPípal Jaroslav     3242
7.Pechek LubošZeman Karel     3052
8.Válal MartinŽáček Antonín     0353
9.Běle MilanPtáček Jiří     2354
10.Strašík JiříPípal Jaroslav     3164
11.Válal MartinZeman Karel     3174
12.Běle MilanŽáček Antonín     0375
13.Strašík JiříPtáček Jiří     1376
14.Pechek LubošPípal Jaroslav     3186
15.Běle MilanZeman Karel     3096
16.Strašík JiříŽáček Antonín     2397
17.Pechek LubošPtáček Jiří     31107
18.Válal MartinPípal JaroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strašík Jiří13Zeman Karel13
Pechek Luboš31Žáček Antonín40
Válal Martin21Ptáček Jiří22
Běle Milan22Pípal Jaroslav03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS