Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Kubíska Radek
Jůna Jan
 
 
     3010
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Fencl Jiří
Luňák Zdeněk
 
 
     3120
3.Tržil JiříKubíska Radek     3130
4.Daňhel JiříJůna Jan     3040
5.Filípek JindřichFencl Jiří     3050
6.Emr ČestmírLuňák Zdeněk     3160
7.Daňhel JiříKubíska Radek     3070
8.Filípek JindřichJůna Jan     3280
9.Emr ČestmírFencl Jiří     2381
10.Tržil JiříLuňák Zdeněk     3191
11.Filípek JindřichKubíska Radek     31101
12.Emr ČestmírJůna Jan     31111
13.Tržil JiříFencl Jiří     31121
14.Daňhel JiříLuňák Zdeněk     23122
15.Emr ČestmírKubíska Radek     13123
16.Tržil JiříJůna Jan     30133
17.Daňhel JiříFencl Jiří     30143
18.Novotný PetrLuňák Zdeněk     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tržil Jiří40Kubíska Radek13
Daňhel Jiří31Jůna Jan04
Filípek Jindřich30Fencl Jiří13
Emr Čestmír22Luňák Zdeněk22
Novotný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Vladimír
Vaněk Jaroslav
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     1301
2.Vrána Milan
Horák Tomáš
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0302
3.Vacek VladimírFröhlich Václav     0303
4.Vaněk JaroslavParkan Aleš     0304
5.Vrána MilanDvořák Aleš     0305
6.Horák Tomᚊvehla Jaroslav     1306
7.Vaněk JaroslavFröhlich Václav     1307
8.Vrána MilanParkan Aleš     0308
9.Horák TomášDvořák Aleš     0309
10.Vacek VladimírŠvehla Jaroslav     3219
11.Vrána MilanFröhlich Václav     03110
12.Horák TomášParkan Aleš     03111
13.Vacek VladimírDvořák Jakub     30211
14.Vaněk JaroslavŠvehla JaroslavWO    03212
15.Horák TomášFröhlich VáclavWO    03213
16.Vacek VladimírParkan AlešWO    03214
17.Vaněk JaroslavDvořák JakubWO    03215
18.Vrána MilanŠvehla JaroslavWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Vladimír21Fröhlich Václav30
Vaněk Jaroslav02Parkan Aleš30
Vrána Milan03Dvořák Aleš20
Horák Tomáš03Švehla Jaroslav11
   Dvořák Jakub01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smeták Libor
Doubek Jiří
 
 
Vincenc Jan
Jůzl Martin
 
 
     3110
2.Smrčka Roman
Ištok Josef
 
 
Šimůnek Petr
Marek Roman
 
 
     2311
3.Ištok JosefMarek Roman     0312
4.Smeták LiborŠimůnek Petr     3022
5.Smrčka RomanVincenc Jan     3132
6.Doubek JiříJůzl Martin     3042
7.Smeták LiborMarek Roman     3052
8.Smrčka RomanŠimůnek Petr     3262
9.Doubek JiříVincenc Jan     3072
10.Ištok JosefJůzl Martin     1373
11.Smrčka RomanMarek Roman     2374
12.Doubek JiříŠimůnek Petr     3084
13.Ištok JosefVincenc Jan     1385
14.Smeták LiborJůzl Martin     3095
15.Doubek JiříMarek Roman     31105
16.Ištok JosefŠimůnek Petr     23106
17.Smeták LiborVincenc Jan     30116
18.Smrčka RomanJůzl Martin     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ištok Josef04Marek Roman22
Smeták Libor40Šimůnek Petr13
Smrčka Roman31Vincenc Jan13
Doubek Jiří40Jůzl Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Pisinger Václav
 
 
Sovka Martin
Sekyra Jan
 
 
     3010
2.Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     3020
3.Vodička BohuslavLískovec Martin     3230
4.Pisinger VáclavMichálek Jan     3240
5.Zadražil MiloslavSovka Martin     3050
6.Hubata Vacek JaroslavSekyra Jan     3060
7.Pisinger VáclavLískovec Martin     3170
8.Zadražil MiloslavMichálek Jan     3080
9.Hubata Vacek JaroslavSovka Martin     3090
10.Vodička BohuslavSekyra Jan     30100
11.Zadražil MiloslavLískovec Martin     30110
12.Hubata Vacek JaroslavMichálek Jan     30120
13.Vodička BohuslavSovka Martin     23121
14.Pisinger VáclavSekyra Jan     30131
15.Hubata Vacek JaroslavLískovec Martin     31141
16.Vodička BohuslavMichálek Jan     31151
17.Pisinger VáclavSovka Martin     30161
18.Zadražil MiloslavSekyra Jan     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Bohuslav31Lískovec Martin04
Pisinger Václav40Michálek Jan04
Zadražil Miloslav40Sovka Martin13
Hubata Vacek Jaroslav40Sekyra Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Václav
Mach Radek
 
 
Havelka Jiří
Pech Jakub
 
 
     3010
2.Malý Zdeněk
Nacházel Aleš
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2311
3.Mach RadekHavelka Jiří     2312
4.Nacházel AlešNepraš Jiří     0313
5.Malý ZdeněkNepraš Jaromír     3123
6.Vacek VáclavPech Jakub     3033
7.Nacházel AlešHavelka Jiří     3143
8.Malý ZdeněkNepraš Jiří     1344
9.Vacek VáclavNepraš Jaromír     3254
10.Mach RadekPech Jakub     3264
11.Malý ZdeněkHavelka Jiří     3074
12.Vacek VáclavNepraš Jiří     1375
13.Čermák KarelNepraš Jaromír     0376
14.Nacházel AlešPech Jakub     3086
15.Vacek VáclavHavelka Jiří     2387
16.Čermák KarelNepraš Jiří     1388
17.Nacházel AlešNepraš Jaromír     3098
18.Malý ZdeněkPech Jakub     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Radek11Havelka Jiří22
Nacházel Aleš31Nepraš Jiří40
Malý Zdeněk31Nepraš Jaromír13
Vacek Václav22Pech Jakub04
Čermák Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
     3110
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Kubů Zdeněk
Krčil Jiří
 
 
     3020
3.Urbánek Jaroslav st.Krčil Jiří     3130
4.Březina MiroslavKubů Zdeněk     1331
5.Vránek VratislavProkop Tomáš     3041
6.Semrád EduardKubíček Oldřich     3151
7.Březina MiroslavKrčil Jiří     2352
8.Vránek VratislavKubů Zdeněk     3062
9.Semrád EduardProkop Tomáš     3172
10.Urbánek Jaroslav st.Kubíček Oldřich     1373
11.Vránek VratislavKrčil Jiří     3083
12.Semrád EduardKubů Zdeněk     3093
13.Urbánek Jaroslav st.Prokop Tomáš     31103
14.Březina MiroslavKubíček Oldřich     03104
15.Semrád EduardKrčil Jiří     30114
16.Urbánek Jaroslav st.Kubů Zdeněk     30124
17.Březina MiroslavProkop Tomáš     23125
18.Vránek VratislavKubíček Oldřich     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbánek Jaroslav st.31Krčil Jiří13
Březina Miroslav04Kubů Zdeněk13
Vránek Vratislav40Prokop Tomáš13
Semrád Eduard40Kubíček Oldřich22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS