Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňhel Jiří
Filípek Jindřich
 
 
David Lukáš
Vaněk Jaroslav
 
 
     3010
2.Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
     3020
3.Tržil JiříDavid Lukáš     3030
4.Daňhel JiříVacek Vladimír     3040
5.Filípek JindřichMalý Milan     3150
6.Emr ČestmírVaněk Jaroslav     3160
7.Daňhel JiříDavid Lukáš     3070
8.Filípek JindřichVacek Vladimír     3180
9.Emr ČestmírMalý Milan     1381
10.Tržil JiříVaněk Jaroslav     3091
11.Filípek JindřichDavid Lukáš     30101
12.Emr ČestmírVacek Vladimír     30111
13.Tržil JiříMalý Milan     32121
14.Daňhel JiříVaněk Jaroslav     30131
15.Emr ČestmírDavid Lukáš     30141
16.Tržil JiříVacek Vladimír     30151
17.Daňhel JiříMalý Milan     23152
18.Novotný PetrVaněk Jaroslav     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tržil Jiří40David Lukáš04
Daňhel Jiří31Vacek Vladimír04
Filípek Jindřich30Malý Milan22
Emr Čestmír31Vaněk Jaroslav04
Novotný Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1527:46 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Jiří
Luňák Zdeněk
 
 
Lisý Ondřej
Volavka Milan
 
 
     0301
2.Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
     2302
3.Fencl JiříLisý Ondřej     1303
4.Dejmek OldřichVolavka Milan     0304
5.Luňák ZdeněkSmrčka Roman     2305
6.Kubíska RadekŠkorpík Jaroslav     2306
7.Dejmek OldřichLisý Ondřej     1307
8.Luňák ZdeněkVolavka Milan     3017
9.Kubíska RadekSmrčka Roman     2318
10.Fencl JiříŠkorpík Jaroslav     1319
11.Luňák ZdeněkLisý Ondřej     03110
12.Kubíska RadekVolavka Milan     23111
13.Fencl JiříSmrčka Roman     23112
14.Dejmek OldřichŠkorpík Jaroslav     23113
15.Kubíska RadekLisý OndřejWO    30213
16.Fencl JiříVolavka Milan     13214
17.Dejmek OldřichSmrčka Roman     31314
18.Luňák ZdeněkŠkorpík Jaroslav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Jiří04Lisý Ondřej30
Dejmek Oldřich13Volavka Milan31
Luňák Zdeněk13Smrčka Roman31
Kubíska Radek03Škorpík Jaroslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     0301
2.Dvořák Aleš
Parkan Aleš
 
 
Přibyl Petr
Drbal Miloslav
 
 
     3011
3.Švehla JaroslavPisinger Václav     3121
4.Parkan AlešVodička Bohuslav     3031
5.Fröhlich VáclavPřibyl Petr     3041
6.Dvořák AlešDrbal Miloslav     3051
7.Parkan AlešPisinger Václav     3061
8.Fröhlich VáclavVodička Bohuslav     3171
9.Dvořák AlešPřibyl Petr     3181
10.Švehla JaroslavDrbal Miloslav     3291
11.Fröhlich VáclavPisinger Václav     30101
12.Dvořák AlešVodička Bohuslav     23102
13.Dvořák JakubPřibyl Petr     03103
14.Parkan AlešDrbal Miloslav     30113
15.Dvořák AlešPisinger Václav     32123
16.Dvořák JakubVodička Bohuslav     03124
17.Parkan AlešPřibyl Petr     30134
18.Fröhlich VáclavDrbal Miloslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Jaroslav20Pisinger Václav04
Parkan Aleš40Vodička Bohuslav22
Fröhlich Václav40Přibyl Petr13
Dvořák Aleš31Drbal Miloslav04
Dvořák Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaroslav
Jůzl Josef
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2301
2.Marek Roman
Šimůnek Petr
 
 
Krejzlík Michal
Havelka Jiří
 
 
     3111
3.Šimůnek PetrNepraš Jiří     0312
4.Marek RomanNepraš Jaromír     0313
5.Jůzl JosefHavelka Jiří     3223
6.Svoboda JaroslavKrejzlík Michal     2324
7.Marek RomanNepraš Jiří     1325
8.Jůzl JosefNepraš Jaromír     0326
9.Svoboda JaroslavHavelka Jiří     3136
10.Šimůnek PetrKrejzlík Michal     1337
11.Jůzl JosefNepraš Jiří     0338
12.Svoboda JaroslavNepraš Jaromír     1339
13.Šimůnek PetrHavelka Jiří     3149
14.Marek RomanKrejzlík Michal     3159
15.Svoboda JaroslavNepraš Jiří     13510
16.Šimůnek PetrNepraš Jaromír     32610
17.Marek RomanHavelka Jiří     13611
18.Jůzl JosefKrejzlík Michal     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr22Nepraš Jiří40
Marek Roman13Nepraš Jaromír31
Jůzl Josef22Havelka Jiří13
Svoboda Jaroslav13Krejzlík Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
     0301
2.Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
     3211
3.Michálek JanSemrád Eduard     1312
4.Augustin RomanUrbánek Jaroslav st.     2313
5.Lískovec MartinBřezina Miroslav     0314
6.Krenar PavelVránek Vratislav     3124
7.Augustin RomanSemrád Eduard     2325
8.Lískovec MartinUrbánek Jaroslav st.     1326
9.Krenar PavelBřezina Miroslav     3136
10.Michálek JanVránek Vratislav     1337
11.Lískovec MartinSemrád Eduard     0338
12.Krenar PavelUrbánek Jaroslav st.     3048
13.Michálek JanBřezina Miroslav     0349
14.Augustin RomanVránek Vratislav     03410
15.Krenar PavelSemrád Eduard     13411
16.Michálek JanUrbánek Jaroslav st.     03412
17.Augustin RomanBřezina Miroslav     03413
18.Lískovec MartinVránek Vratislav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jan04Semrád Eduard40
Augustin Roman04Urbánek Jaroslav st.31
Lískovec Martin04Březina Miroslav31
Krenar Pavel31Vránek Vratislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Vacek Václav
 
 
Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
     3210
2.Nacházel Aleš
Mach Radek
 
 
Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
     1311
3.Nacházel AlešHamza Tomáš     0312
4.Mach RadekKubů Zdeněk     1313
5.Malý ZdeněkKubíček Oldřich     3023
6.Vacek VáclavProkop Tomáš     3133
7.Mach RadekHamza Tomáš     0334
8.Malý ZdeněkKubů Zdeněk     3044
9.Vacek VáclavKubíček Oldřich     1345
10.Nacházel AlešProkop Tomáš     3055
11.Malý ZdeněkHamza Tomáš     0356
12.Čermák KarelKubů Zdeněk     1357
13.Nacházel AlešKubíček Oldřich     3067
14.Mach RadekProkop Tomáš     3077
15.Čermák KarelHamza Tomáš     0378
16.Nacházel AlešKubů Zdeněk     3088
17.Mach RadekKubíček Oldřich     3298
18.Malý ZdeněkProkop Tomáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacházel Aleš31Hamza Tomáš40
Mach Radek22Kubů Zdeněk22
Malý Zdeněk31Kubíček Oldřich13
Vacek Václav11Prokop Tomáš04
Čermák Karel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS