Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
Daňhel Jiří
Tomec Pavel
 
 
     3110
2.Nacházel Aleš
Vacek Václav
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     3020
3.Mach RadekTržil Jiří     0321
4.Vacek VáclavDaňhel Jiří     3231
5.Malý ZdeněkEmr Čestmír     3241
6.Nacházel AlešTomec Pavel     3051
7.Vacek VáclavTržil Jiří     2352
8.Malý ZdeněkDaňhel Jiří     3262
9.Nacházel AlešEmr Čestmír     3072
10.Mach RadekTomec Pavel     2373
11.Malý ZdeněkTržil Jiří     0374
12.Nacházel AlešDaňhel Jiří     3084
13.Mach RadekEmr Čestmír     3294
14.Vacek VáclavTomec Pavel     2395
15.Nacházel AlešTržil Jiří     31105
16.Mach RadekDaňhel Jiří     31115
17.Čermák KarelEmr Čestmír     03116
18.Malý ZdeněkTomec Pavel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Radek22Tržil Jiří31
Vacek Václav12Daňhel Jiří04
Malý Zdeněk31Emr Čestmír13
Nacházel Aleš40Tomec Pavel22
Čermák Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     3010
2.Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
Krenar Pavel
Sekyra Jan
 
 
     3020
3.Hamza TomášMichálek Jan     3030
4.Krčil JiříLískovec Martin     3140
5.Kubíček OldřichKrenar Pavel     2341
6.Kubů ZdeněkSekyra Jan     3151
7.Krčil JiříMichálek Jan     3061
8.Kubíček OldřichLískovec Martin     1362
9.Kubů ZdeněkKrenar Pavel     0363
10.Hamza TomášSekyra Jan     3173
11.Kubíček OldřichMichálek Jan     1374
12.Kubů ZdeněkLískovec Martin     3284
13.Hamza TomášKrenar Pavel     1385
14.Krčil JiříSekyra Jan     3195
15.Kubů ZdeněkMichálek Jan     30105
16.Hamza TomášLískovec Martin     31115
17.Krčil JiříKrenar Pavel     13116
18.Prokop TomášSekyra Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamza Tomáš31Michálek Jan13
Krčil Jiří31Lískovec Martin13
Kubíček Oldřich03Krenar Pavel40
Kubů Zdeněk31Sekyra Jan04
Prokop Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav
Urbánek Jaroslav ml.
 
 
Jůzl Josef
Jůzl Radek
 
 
     1301
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Šimůnek Petr
Svoboda Jaroslav
 
 
     3011
3.Urbánek Jaroslav ml.Jůzl Josef     1312
4.Březina MiroslavŠimůnek Petr     3022
5.Vránek VratislavSvoboda Jaroslav     3032
6.Semrád EduardJůzl Radek     3142
7.Březina MiroslavJůzl Josef     3152
8.Vránek VratislavŠimůnek Petr     3262
9.Semrád EduardSvoboda Jaroslav     3172
10.Urbánek Jaroslav ml.Jůzl Radek     3182
11.Vránek VratislavJůzl Josef     3092
12.Semrád EduardŠimůnek Petr     31102
13.Urbánek Jaroslav ml.Svoboda Jaroslav     13103
14.Březina MiroslavJůzl Radek     32113
15.Semrád EduardJůzl Josef     30123
16.Urbánek Jaroslav ml.Šimůnek Petr     23124
17.Březina MiroslavSvoboda Jaroslav     31134
18.Vránek VratislavJůzl Radek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jaroslav ml.13Jůzl Josef13
Březina Miroslav40Šimůnek Petr13
Vránek Vratislav40Svoboda Jaroslav13
Semrád Eduard40Jůzl Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:47 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jaromír
Pech Jakub
 
 
Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
     1301
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     1302
3.Havelka JiříFröhlich Václav     0303
4.Krejzlík MichalParkan Aleš     0304
5.Pech JakubDvořák Aleš     0305
6.Nepraš JaromírŠvehla Jaroslav     3115
7.Krejzlík MichalFröhlich Václav     0316
8.Pech JakubParkan Aleš     0317
9.Nepraš JaromírDvořák Aleš     3027
10.Havelka JiříŠvehla Jaroslav     3137
11.Pech JakubFröhlich Václav     0338
12.Nepraš JaromírParkan Aleš     0339
13.Havelka JiříDvořák Aleš     03310
14.Krejzlík MichalŠvehla Jaroslav     03311
15.Nepraš JaromírFröhlich VáclavWO    03312
16.Havelka JiříParkan Aleš     03313
17.Krejzlík MichalDvořák JakubWO    03314
18.Pech JakubŠvehla Jaroslav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havelka Jiří13Fröhlich Václav30
Krejzlík Michal03Parkan Aleš40
Pech Jakub04Dvořák Aleš21
Nepraš Jaromír21Švehla Jaroslav22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
     3010
2.Pisinger Václav
Přibyl Petr
 
 
Fencl Jiří
Jůna Jan
 
 
     1311
3.Pisinger VáclavKubíska Radek     3121
4.Vodička BohuslavDejmek Oldřich     1322
5.Přibyl PetrFencl Jiří     0323
6.Hubata Vacek JaroslavJůna Jan     3033
7.Vodička BohuslavKubíska Radek     3043
8.Přibyl PetrDejmek Oldřich     0344
9.Hubata Vacek JaroslavFencl Jiří     3054
10.Pisinger VáclavJůna Jan     1355
11.Přibyl PetrKubíska Radek     0356
12.Hubata Vacek JaroslavDejmek Oldřich     3066
13.Pisinger VáclavFencl Jiří     2367
14.Vodička BohuslavJůna Jan     3177
15.Hubata Vacek JaroslavKubíska Radek     3087
16.Pisinger VáclavDejmek Oldřich     3297
17.Vodička BohuslavFencl Jiří     31107
18.Přibyl PetrJůna Jan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisinger Václav22Kubíska Radek13
Vodička Bohuslav31Dejmek Oldřich22
Přibyl Petr04Fencl Jiří22
Hubata Vacek Jaroslav40Jůna Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
     3010
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Vaněk Jaroslav
Vrána Milan
 
 
     3120
3.Smrčka RomanVacek Vladimír     3030
4.Volavka MilanVaněk Jaroslav     3040
5.Hanzálek MiroslavVrána Milan     3050
6.Škorpík JaroslavMalý Milan     2351
7.Volavka MilanVacek Vladimír     3061
8.Hanzálek MiroslavVaněk Jaroslav     3071
9.Škorpík JaroslavVrána Milan     3081
10.Smrčka RomanMalý Milan     3091
11.Hanzálek MiroslavVacek Vladimír     31101
12.Škorpík JaroslavVaněk Jaroslav     30111
13.Smrčka RomanVrána Milan     31121
14.Volavka MilanMalý Milan     23122
15.Škorpík JaroslavVacek Vladimír     32132
16.Smrčka RomanVaněk Jaroslav     31142
17.Volavka MilanVrána Milan     30152
18.Hanzálek MiroslavMalý MilanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrčka Roman40Vacek Vladimír04
Volavka Milan31Vaněk Jaroslav04
Hanzálek Miroslav30Vrána Milan04
Škorpík Jaroslav31Malý Milan21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS