Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
     1301
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
     1302
3.Tržil JiříLisý Ondřej     1303
4.Daňhel JiříŠkorpík Jaroslav     3113
5.Filípek JindřichVolavka Milan     3023
6.Emr ČestmírSmrčka Roman     3233
7.Daňhel JiříLisý Ondřej     3043
8.Filípek JindřichŠkorpík Jaroslav     3153
9.Emr ČestmírVolavka Milan     3163
10.Tržil JiříSmrčka Roman     3173
11.Filípek JindřichLisý Ondřej     3083
12.Emr ČestmírŠkorpík Jaroslav     3293
13.Tržil JiříVolavka Milan     31103
14.Daňhel JiříHanzálek MiroslavWO    30113
15.Emr ČestmírLisý Ondřej     03114
16.Tržil JiříŠkorpík Jaroslav     32124
17.Daňhel JiříVolavka Milan     32134
18.Filípek JindřichHanzálek MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tržil Jiří31Lisý Ondřej22
Daňhel Jiří30Škorpík Jaroslav04
Filípek Jindřich30Volavka Milan04
Emr Čestmír31Smrčka Roman02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28 TJ Sokol Božejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paluch Lukáš
Malý Milan
 
 
Pisinger Václav
Vodička Bohuslav
 
 
     3110
2.Vacek Vladimír
Vaněk Jaroslav
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     1311
3.Paluch LukášVodička Bohuslav     3021
4.Malý MilanPisinger Václav     2322
5.Vacek VladimírDrbal Miloslav     1323
6.Vaněk JaroslavPřibyl Petr     3133
7.Malý MilanVodička Bohuslav     1334
8.Vacek VladimírPisinger Václav     3044
9.Vaněk JaroslavDrbal Miloslav     1345
10.Paluch LukášPřibyl Petr     3155
11.Vacek VladimírVodička Bohuslav     1356
12.Vaněk JaroslavPisinger Václav     0357
13.Paluch LukášDrbal Miloslav     3067
14.Malý MilanPřibyl Petr     3077
15.Vaněk JaroslavVodička Bohuslav     1378
16.Paluch LukášPisinger Václav     3088
17.Malý MilanDrbal Miloslav     3198
18.Vacek VladimírPřibyl Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paluch Lukáš40Vodička Bohuslav31
Malý Milan22Pisinger Václav22
Vacek Vladimír22Drbal Miloslav22
Vaněk Jaroslav13Přibyl Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmek Oldřich
Fencl Jiří
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     3210
2.Luňák Zdeněk
Kubíska Radek
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3020
3.Kubíska RadekNepraš Jiří     1321
4.Dejmek OldřichNepraš Jaromír     3231
5.Fencl JiříHavelka Jiří     3041
6.Luňák ZdeněkKrejzlík Michal     3251
7.Dejmek OldřichNepraš Jiří     0352
8.Fencl JiříNepraš Jaromír     0353
9.Luňák ZdeněkHavelka Jiří     3063
10.Kubíska RadekKrejzlík Michal     2364
11.Fencl JiříNepraš Jiří     1365
12.Luňák ZdeněkNepraš Jaromír     2366
13.Kubíska RadekHavelka Jiří     2367
14.Dejmek OldřichKrejzlík Michal     0368
15.Luňák ZdeněkNepraš Jiří     3178
16.Kubíska RadekNepraš Jaromír     1379
17.Dejmek OldřichHavelka Jiří     23710
18.Fencl JiříKrejzlík Michal     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíska Radek04Nepraš Jiří31
Dejmek Oldřich13Nepraš Jaromír31
Fencl Jiří22Havelka Jiří22
Luňák Zdeněk31Krejzlík Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Březina Miroslav
Urbánek Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Dvořák Aleš
Parkan Aleš
 
 
Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
     3111
3.Švehla JaroslavSemrád Eduard     0312
4.Fröhlich VáclavBřezina Miroslav     3022
5.Parkan AlešVránek Vratislav     3232
6.Dvořák AlešUrbánek Jaroslav st.     3042
7.Fröhlich VáclavSemrád Eduard     3152
8.Parkan AlešBřezina Miroslav     3162
9.Dvořák AlešVránek Vratislav     3272
10.Švehla JaroslavUrbánek Jaroslav st.     2373
11.Parkan AlešSemrád Eduard     3083
12.Dvořák AlešBřezina Miroslav     3093
13.Švehla JaroslavVránek Vratislav     0394
14.Fröhlich VáclavUrbánek Jaroslav st.     32104
15.Dvořák AlešSemrád Eduard     23105
16.Švehla JaroslavBřezina Miroslav     03106
17.Fröhlich VáclavVránek Vratislav     32116
18.Dvořák JakubUrbánek Jaroslav st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Jaroslav04Semrád Eduard22
Fröhlich Václav40Březina Miroslav13
Parkan Aleš30Vránek Vratislav13
Dvořák Aleš31Urbánek Jaroslav st.12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:49 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Josef
Jůzl Radek
 
 
Hamza Tomáš
Kubíček Oldřich
 
 
     0301
2.Marek Roman
Šimůnek Petr
 
 
Kubů Zdeněk
Krčil Jiří
 
 
     2302
3.Jůzl RadekHamza Tomáš     0303
4.Marek RomanKrčil Jiří     0304
5.Šimůnek PetrKubů Zdeněk     3114
6.Jůzl JosefKubíček Oldřich     1315
7.Marek RomanHamza Tomáš     1316
8.Šimůnek PetrKrčil Jiří     2317
9.Jůzl JosefKubů Zdeněk     2318
10.Jůzl RadekKubíček Oldřich     0319
11.Šimůnek PetrHamza Tomáš     13110
12.Jůzl JosefKrčil Jiří     03111
13.Jůzl RadekKubů Zdeněk     31211
14.Marek RomanKubíček Oldřich     32311
15.Jůzl JosefHamza Tomáš     03312
16.Jůzl RadekKrčil JiříWO    03313
17.Marek RomanKubů Zdeněk     23314
18.Šimůnek PetrKubíček Oldřich     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jůzl Radek12Hamza Tomáš40
Marek Roman13Krčil Jiří30
Šimůnek Petr13Kubů Zdeněk22
Jůzl Josef04Kubíček Oldřich31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Malý Zdeněk
Nacházel Aleš
 
 
     3010
2.Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
Čermák Karel
Mach Radek st.
 
 
     3120
3.Lískovec MartinNacházel Aleš     1321
4.Michálek JanČermák Karel     1322
5.Augustin RomanMalý Zdeněk     1323
6.Krenar PavelMach Radek st.     3133
7.Michálek JanNacházel Aleš     3143
8.Augustin RomanČermák Karel     2344
9.Krenar PavelMalý Zdeněk     3054
10.Lískovec MartinMach Radek st.     3164
11.Augustin RomanNacházel Aleš     1365
12.Krenar PavelČermák Karel     3075
13.Lískovec MartinMalý Zdeněk     3285
14.Michálek JanMach Radek st.     3195
15.Krenar PavelNacházel Aleš     31105
16.Lískovec MartinČermák Karel     30115
17.Michálek JanMalý Zdeněk     23116
18.Augustin RomanMach Radek st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin31Nacházel Aleš22
Michálek Jan22Čermák Karel22
Augustin Roman13Malý Zdeněk22
Krenar Pavel40Mach Radek st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS