Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Daňhel Jiří
Filípek Jindřich
 
 
     3010
2.Augustin Roman
Sekyra Jan
 
 
Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
     1311
3.Michálek JanTržil Jiří     0312
4.Augustin RomanDaňhel Jiří     0313
5.Sekyra JanEmr Čestmír     1314
6.Lískovec MartinFilípek Jindřich     3124
7.Augustin RomanTržil Jiří     1325
8.Sekyra JanDaňhel Jiří     0326
9.Lískovec MartinEmr Čestmír     3236
10.Michálek JanFilípek Jindřich     0337
11.Sekyra JanTržil Jiří     1338
12.Lískovec MartinDaňhel Jiří     1339
13.Michálek JanEmr Čestmír     3249
14.Augustin RomanFilípek Jindřich     03410
15.Lískovec MartinTržil Jiří     31510
16.Michálek JanDaňhel Jiří     32610
17.Augustin RomanEmr Čestmír     23611
18.Sekyra JanFilípek Jindřich     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jan22Tržil Jiří31
Augustin Roman04Daňhel Jiří31
Sekyra Jan04Emr Čestmír22
Lískovec Martin31Filípek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Vacek Václav
 
 
Jůzl Martin
Svoboda Jaroslav
 
 
     3210
2.Nacházel Aleš
Hrkal Václav
 
 
Marek Roman
Jůzl Josef
 
 
     3020
3.Nacházel AlešMarek Roman     2321
4.Mach RadekJůzl Josef     3131
5.Malý ZdeněkJůzl Martin     3041
6.Hrkal VáclavSvoboda Jaroslav     2342
7.Mach RadekMarek Roman     3052
8.Malý ZdeněkJůzl Josef     3062
9.Hrkal VáclavJůzl Martin     3172
10.Nacházel AlešSvoboda Jaroslav     0373
11.Malý ZdeněkMarek Roman     3183
12.Hrkal VáclavJůzl Josef     3193
13.Nacházel AlešJůzl Martin     30103
14.Mach RadekSvoboda Jaroslav     03104
15.Hrkal VáclavMarek Roman     31114
16.Nacházel AlešJůzl Josef     31124
17.Mach RadekJůzl MartinWO    30134
18.Malý ZdeněkSvoboda Jaroslav     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacházel Aleš22Marek Roman13
Mach Radek21Jůzl Josef04
Malý Zdeněk31Jůzl Martin03
Hrkal Václav31Svoboda Jaroslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     0301
2.Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     1302
3.Hamza TomášFröhlich Václav     1303
4.Prokop TomášParkan Aleš     0304
5.Kubíček OldřichDvořák Aleš     2305
6.Kubů ZdeněkŠvehla Jaroslav     3115
7.Prokop TomášFröhlich Václav     0316
8.Kubíček OldřichParkan Aleš     0317
9.Kubů ZdeněkDvořák Aleš     3027
10.Hamza Tomᚊvehla Jaroslav     3237
11.Kubíček OldřichFröhlich Václav     0338
12.Kubů ZdeněkParkan Aleš     0339
13.Krčil JiříDvořák Aleš     3149
14.Prokop Tomᚊvehla Jaroslav     3059
15.Kubů ZdeněkFröhlich Václav     03510
16.Krčil JiříParkan Aleš     13511
17.Prokop TomášDvořák AlešWO    30611
18.Kubíček OldřichŠvehla Jaroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamza Tomáš11Fröhlich Václav40
Prokop Tomáš12Parkan Aleš40
Kubíček Oldřich13Dvořák Aleš12
Kubů Zdeněk22Švehla Jaroslav04
Krčil Jiří11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
     3010
2.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Musil Josef
Jůna Jan
 
 
     3020
3.Vránek VratislavKubíska Radek     3030
4.Březina MiroslavDejmek Oldřich     3140
5.Urbánek Jaroslav st.Musil Josef     3050
6.Semrád EduardJůna Jan     3060
7.Březina MiroslavKubíska Radek     2361
8.Urbánek Jaroslav st.Dejmek Oldřich     1362
9.Semrád EduardMusil Josef     3072
10.Vránek VratislavJůna Jan     3182
11.Urbánek Jaroslav st.Kubíska Radek     3192
12.Semrád EduardDejmek Oldřich     31102
13.Vránek VratislavMusil Josef     30112
14.Březina MiroslavJůna Jan     31122
15.Semrád EduardKubíska Radek     30132
16.Vránek VratislavDejmek Oldřich     31142
17.Březina MiroslavMusil Josef     30152
18.Urbánek Jaroslav st.Jůna Jan     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vránek Vratislav40Kubíska Radek13
Březina Miroslav31Dejmek Oldřich13
Urbánek Jaroslav st.31Musil Josef04
Semrád Eduard40Jůna Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Horák Tomáš
Vrána Milan
 
 
     3110
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Vacek Vladimír
Malý Milan
 
 
     1311
3.Nepraš JiříHorák Tomáš     3121
4.Havelka JiříVrána Milan     3031
5.Krejzlík MichalVacek Vladimír     1332
6.Nepraš JaromírMalý Milan     1333
7.Havelka JiříHorák Tomáš     3043
8.Krejzlík MichalVrána Milan     3153
9.Nepraš JaromírVacek Vladimír     3163
10.Nepraš JiříMalý Milan     3173
11.Krejzlík MichalHorák Tomáš     3183
12.Nepraš JaromírVrána Milan     3093
13.Nepraš JiříVacek Vladimír     30103
14.Havelka JiříMalý Milan     32113
15.Nepraš JaromírHorák TomášWO    30123
16.Nepraš JiříVrána Milan     30133
17.Havelka JiříVacek VladimírWO    03134
18.Krejzlík MichalMalý MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jiří40Horák Tomáš03
Havelka Jiří30Vrána Milan04
Krejzlík Michal21Vacek Vladimír12
Nepraš Jaromír21Malý Milan12
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Pisinger Václav
 
 
Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
     1301
2.Vodička Bohuslav
Přibyl Petr
 
 
Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
     0302
3.Pisinger VáclavVolavka Milan     3112
4.Vodička BohuslavŠkorpík Jaroslav     1313
5.Přibyl PetrHanzálek Miroslav     0314
6.Hubata Vacek JaroslavSmrčka Roman     3024
7.Vodička BohuslavVolavka Milan     0325
8.Přibyl PetrŠkorpík Jaroslav     0326
9.Hubata Vacek JaroslavHanzálek Miroslav     3036
10.Pisinger VáclavSmrčka Roman     3146
11.Přibyl PetrVolavka Milan     0347
12.Hubata Vacek JaroslavŠkorpík Jaroslav     3057
13.Pisinger VáclavHanzálek Miroslav     0358
14.Vodička BohuslavSmrčka Roman     1359
15.Hubata Vacek JaroslavVolavka Milan     3169
16.Pisinger VáclavŠkorpík Jaroslav     3279
17.Vodička BohuslavHanzálek MiroslavWO    03710
18.Přibyl PetrSmrčka Roman     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisinger Václav31Volavka Milan22
Vodička Bohuslav03Škorpík Jaroslav22
Přibyl Petr04Hanzálek Miroslav21
Hubata Vacek Jaroslav40Smrčka Roman22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS