Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tržil Jiří
Novotný Petr
 
 
Drbal Miloslav
Klubal Jan
 
 
     1301
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3211
3.Tržil JiříVodička Bohuslav     1312
4.Daňhel JiříPisinger Václav     2313
5.Filípek JindřichDrbal Miloslav     3023
6.Novotný PetrKlubal Jan     1324
7.Daňhel JiříVodička Bohuslav     3234
8.Filípek JindřichPisinger Václav     3144
9.Novotný PetrDrbal Miloslav     2345
10.Tržil JiříKlubal Jan     3055
11.Filípek JindřichVodička Bohuslav     2356
12.Novotný PetrPisinger Václav     0357
13.Tržil JiříDrbal Miloslav     3267
14.Daňhel JiříKlubal Jan     3077
15.Novotný PetrVodička Bohuslav     0378
16.Tržil JiříPisinger Václav     3188
17.Daňhel JiříDrbal Miloslav     3198
18.Filípek JindřichKlubal Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří31Vodička Bohuslav31
Daňhel Jiří31Pisinger Václav22
Filípek Jindřich31Drbal Miloslav13
Novotný Petr04Klubal Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     1301
2.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Nepraš Jaromír
Nepraš Jiří
 
 
     2302
3.Škorpík JaroslavHavelka Jiří     3012
4.Smrčka RomanNepraš Jiří     1313
5.Hanzálek MiroslavKrejzlík Michal     3223
6.Volavka MilanNepraš Jaromír     3133
7.Smrčka RomanHavelka Jiří     3143
8.Hanzálek MiroslavNepraš Jiří     1344
9.Volavka MilanKrejzlík Michal     3154
10.Škorpík JaroslavNepraš Jaromír     3064
11.Hanzálek MiroslavHavelka Jiří     3074
12.Volavka MilanNepraš Jiří     1375
13.Škorpík JaroslavKrejzlík Michal     3185
14.Smrčka RomanNepraš Jaromír     3195
15.Volavka MilanHavelka Jiří     31105
16.Škorpík JaroslavNepraš Jiří     03106
17.Smrčka RomanKrejzlík Michal     32116
18.Hanzálek MiroslavNepraš JaromírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škorpík Jaroslav31Havelka Jiří04
Smrčka Roman31Nepraš Jiří40
Hanzálek Miroslav21Krejzlík Michal04
Volavka Milan31Nepraš Jaromír03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Vladimír
Vaněk Jaroslav
 
 
Urbánek Miloslav
Březina Miroslav
 
 
     1301
2.Vrána Milan
Horák Tomáš
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     0302
3.Vacek VladimírSemrád Eduard     0303
4.Vaněk JaroslavBřezina Miroslav     0304
5.Vrána MilanUrbánek Jaroslav st.     0305
6.Horák TomášVránek Vratislav     0306
7.Vaněk JaroslavSemrád Eduard     0307
8.Vrána MilanBřezina Miroslav     0308
9.Horák TomášUrbánek Jaroslav st.     0309
10.Vacek VladimírVránek Vratislav     03010
11.Vrána MilanSemrád Eduard     03011
12.Horák TomášBřezina Miroslav     13012
13.Vacek VladimírUrbánek Jaroslav st.     13013
14.Vaněk JaroslavVránek Vratislav     03014
15.Horák TomášSemrád Eduard     03015
16.Vacek VladimírBřezina Miroslav     03016
17.Vaněk JaroslavUrbánek Jaroslav st.     13017
18.Vrána MilanVránek Vratislav     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Vladimír04Semrád Eduard40
Vaněk Jaroslav04Březina Miroslav40
Vrána Milan04Urbánek Jaroslav st.40
Horák Tomáš04Vránek Vratislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmek Oldřich
Fencl Jiří
 
 
Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
     2301
2.Luňák Zdeněk
Kubíska Radek
 
 
Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
     3111
3.Kubíska RadekKrčil Jiří     2312
4.Dejmek OldřichKubů Zdeněk     2313
5.Fencl JiříKubíček Oldřich     2314
6.Luňák ZdeněkHamza Tomáš     1315
7.Dejmek OldřichKrčil Jiří     0316
8.Fencl JiříKubů Zdeněk     0317
9.Luňák ZdeněkKubíček Oldřich     3227
10.Kubíska RadekHamza Tomáš     0328
11.Fencl JiříKrčil Jiří     2329
12.Luňák ZdeněkKubů Zdeněk     3039
13.Kubíska RadekKubíček Oldřich     3149
14.Dejmek OldřichProkop Tomáš     3159
15.Luňák ZdeněkKrčil Jiří     03510
16.Kubíska RadekKubů Zdeněk     23511
17.Dejmek OldřichKubíček Oldřich     03512
18.Fencl JiříProkop Tomáš     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíska Radek13Krčil Jiří40
Dejmek Oldřich13Kubů Zdeněk31
Fencl Jiří13Kubíček Oldřich22
Luňák Zdeněk22Hamza Tomáš20
   Prokop Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:21 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Kubín Vlastislav
Mach Radek
 
 
     3110
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Malý Zdeněk
Mach Radek st.
 
 
     3020
3.Švehla JaroslavMalý Zdeněk     0321
4.Parkan AlešKubín Vlastislav     3031
5.Fröhlich VáclavMach Radek     3041
6.Dvořák AlešMach Radek st.     3051
7.Parkan AlešMalý Zdeněk     3061
8.Fröhlich VáclavKubín Vlastislav     3071
9.Dvořák AlešMach Radek     1372
10.Švehla JaroslavMach Radek st.     3082
11.Fröhlich VáclavMalý Zdeněk     3192
12.Dvořák AlešKubín Vlastislav     31102
13.Švehla JaroslavMach Radek     13103
14.Parkan AlešMach Radek st.     30113
15.Dvořák AlešMalý Zdeněk     13114
16.Švehla JaroslavKubín Vlastislav     23115
17.Dvořák JakubMach Radek     03116
18.Fröhlich VáclavMach Radek st.     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švehla Jaroslav13Malý Zdeněk22
Parkan Aleš30Kubín Vlastislav13
Fröhlich Václav40Mach Radek31
Dvořák Aleš22Mach Radek st.04
Dvořák Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Radek
Svoboda Jaroslav
 
 
Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
     2301
2.Jůzl Josef
Vincenc Jan
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     3111
3.Vincenc JanAugustin Roman     2312
4.Jůzl JosefKrenar Pavel     2313
5.Jůzl RadekMichálek Jan     0314
6.Svoboda JaroslavLískovec Martin     0315
7.Jůzl JosefAugustin Roman     1316
8.Jůzl RadekKrenar Pavel     0317
9.Svoboda JaroslavMichálek Jan     3027
10.Vincenc JanLískovec Martin     2328
11.Jůzl RadekAugustin Roman     0329
12.Svoboda JaroslavKrenar Pavel     13210
13.Vincenc JanMichálek Jan     03211
14.Jůzl JosefLískovec Martin     23212
15.Svoboda JaroslavAugustin Roman     32312
16.Vincenc JanKrenar PavelWO    30412
17.Jůzl JosefMichálek Jan     30512
18.Jůzl RadekLískovec MartinWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vincenc Jan03Augustin Roman31
Jůzl Josef13Krenar Pavel30
Jůzl Radek03Michálek Jan22
Svoboda Jaroslav22Lískovec Martin30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS