Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:31 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaroslav
Jůzl Josef
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     2301
2.Marek Roman
Šimůnek Petr
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     1302
3.Jůzl JosefTržil Jiří     1303
4.Marek RomanDaňhel Jiří     1304
5.Šimůnek PetrEmr Čestmír     3014
6.Svoboda JaroslavFilípek Jindřich     0315
7.Marek RomanTržil Jiří     2316
8.Šimůnek PetrDaňhel Jiří     0317
9.Svoboda JaroslavEmr Čestmír     0318
10.Jůzl JosefFilípek Jindřich     3128
11.Šimůnek PetrTržil Jiří     2329
12.Svoboda JaroslavDaňhel Jiří     23210
13.Jůzl JosefEmr ČestmírWO    30310
14.Marek RomanFilípek JindřichWO    30410
15.Svoboda JaroslavTržil JiříWO    30510
16.Jůzl JosefDaňhel JiříWO    30610
17.Marek RomanEmr ČestmírWO    30710
18.Šimůnek PetrFilípek JindřichWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jůzl Josef11Tržil Jiří30
Marek Roman02Daňhel Jiří30
Šimůnek Petr12Emr Čestmír11
Svoboda Jaroslav03Filípek Jindřich11
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3210
2.Augustin Roman
Krenar Pavel
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     2311
3.Augustin RomanFröhlich Václav     1312
4.Michálek JanParkan Aleš     0313
5.Lískovec MartinDvořák Aleš     2314
6.Krenar PavelŠvehla Jaroslav     3024
7.Michálek JanFröhlich Václav     0325
8.Lískovec MartinParkan Aleš     0326
9.Krenar PavelDvořák Aleš     3236
10.Augustin RomanŠvehla Jaroslav     1337
11.Lískovec MartinFröhlich Václav     0338
12.Krenar PavelParkan Aleš     2339
13.Augustin RomanDvořák Aleš     03310
14.Michálek JanŠvehla Jaroslav     30410
15.Krenar PavelFröhlich VáclavWO    30510
16.Augustin RomanParkan AlešWO    30610
17.Michálek JanDvořák AlešWO    30710
18.Lískovec MartinŠvehla JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Augustin Roman03Fröhlich Václav30
Michálek Jan12Parkan Aleš30
Lískovec Martin03Dvořák Aleš21
Krenar Pavel21Švehla Jaroslav12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
Kubíska Radek
Luňák Zdeněk
 
 
     1301
2.Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
Fencl Jiří
Dejmek Oldřich
 
 
     3111
3.Nacházel AlešKubíska Radek     3121
4.Mach RadekLuňák Zdeněk     3131
5.Malý ZdeněkFencl Jiří     3041
6.Kubín VlastislavDejmek Oldřich     3051
7.Mach RadekKubíska Radek     3261
8.Malý ZdeněkLuňák Zdeněk     1362
9.Kubín VlastislavFencl Jiří     1363
10.Nacházel AlešDejmek Oldřich     3173
11.Malý ZdeněkKubíska Radek     3083
12.Kubín VlastislavLuňák Zdeněk     2384
13.Nacházel AlešFencl Jiří     3094
14.Mach RadekDejmek Oldřich     32104
15.Kubín VlastislavKubíska Radek     32114
16.Nacházel AlešLuňák Zdeněk     30124
17.Mach RadekFencl Jiří     32134
18.Hrkal VáclavDejmek Oldřich     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacházel Aleš40Kubíska Radek04
Mach Radek40Luňák Zdeněk22
Malý Zdeněk21Fencl Jiří13
Kubín Vlastislav22Dejmek Oldřich04
Hrkal Václav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:19 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Vaněk Jaroslav
Kottová Jana
 
 
     3010
2.Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
Kopřiva Miloslav
Malý Milan
 
 
     0311
3.Kubíček OldřichVaněk Jaroslav     3021
4.Krčil JiříKottová Jana     3031
5.Prokop TomášKopřiva Miloslav     0332
6.Kubů ZdeněkMalý Milan     3042
7.Krčil JiříVaněk Jaroslav     3052
8.Prokop TomášKottová Jana     3062
9.Kubů ZdeněkKopřiva Miloslav     3172
10.Kubíček OldřichMalý Milan     2373
11.Prokop TomášVaněk Jaroslav     3083
12.Kubů ZdeněkKottová Jana     3093
13.Kubíček OldřichKopřiva Miloslav     2394
14.Krčil JiříMalý Milan     2395
15.Kubů ZdeněkVaněk Jaroslav     30105
16.Kubíček OldřichKottová Jana     30115
17.Krčil JiříKopřiva Miloslav     30125
18.Prokop TomášMalý Milan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Oldřich22Vaněk Jaroslav04
Krčil Jiří31Kottová Jana04
Prokop Tomáš22Kopřiva Miloslav22
Kubů Zdeněk40Malý Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
     1301
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Volavka Milan
Smrčka Roman
 
 
     3211
3.Urbánek Jaroslav st.Volavka Milan     3221
4.Březina MiroslavLisý Ondřej     3231
5.Vránek VratislavSmrčka Roman     3041
6.Semrád EduardHanzálek Miroslav     1342
7.Březina MiroslavVolavka Milan     3152
8.Vránek VratislavLisý Ondřej     3162
9.Semrád EduardSmrčka Roman     2363
10.Urbánek Jaroslav st.Hanzálek Miroslav     2364
11.Vránek VratislavVolavka Milan     3174
12.Semrád EduardLisý Ondřej     3184
13.Urbánek Jaroslav st.Smrčka Roman     3094
14.Březina MiroslavHanzálek Miroslav     0395
15.Semrád EduardVolavka Milan     0396
16.Urbánek Jaroslav st.Lisý Ondřej     31106
17.Březina MiroslavSmrčka Roman     32116
18.Vránek VratislavHanzálek MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jaroslav st.31Volavka Milan13
Březina Miroslav31Lisý Ondřej04
Vránek Vratislav30Smrčka Roman13
Semrád Eduard13Hanzálek Miroslav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     1301
2.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     3011
3.Havelka JiříVodička Bohuslav     0312
4.Nepraš JiříPisinger Václav     3122
5.Nepraš JaromírDrbal Miloslav     3032
6.Krejzlík MichalPřibyl Petr     3142
7.Nepraš JiříVodička Bohuslav     3152
8.Nepraš JaromírPisinger Václav     2353
9.Krejzlík MichalDrbal Miloslav     3163
10.Havelka JiříPřibyl Petr     3173
11.Nepraš JaromírVodička Bohuslav     1374
12.Krejzlík MichalPisinger Václav     1375
13.Havelka JiříDrbal Miloslav     1376
14.Nepraš JiříPřibyl Petr     3086
15.Krejzlík MichalVodička Bohuslav     0387
16.Havelka JiříPisinger Václav     1388
17.Nepraš JiříDrbal Miloslav     3098
18.Nepraš JaromírPřibyl Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Jiří13Vodička Bohuslav31
Nepraš Jiří40Pisinger Václav31
Nepraš Jaromír22Drbal Miloslav13
Krejzlík Michal22Přibyl Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS