Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3010
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2311
3.Tržil JiříKrejzlík Michal     0312
4.Daňhel JiříNepraš Jiří     0313
5.Filípek JindřichNepraš Jaromír     3123
6.Emr ČestmírHavelka Jiří     3033
7.Daňhel JiříKrejzlík Michal     2334
8.Filípek JindřichNepraš Jiří     3144
9.Emr ČestmírNepraš Jaromír     0345
10.Tržil JiříHavelka Jiří     3155
11.Filípek JindřichKrejzlík Michal     3065
12.Emr ČestmírNepraš Jiří     2366
13.Tržil JiříNepraš Jaromír     3176
14.Daňhel JiříHavelka Jiří     3086
15.Emr ČestmírKrejzlík Michal     3096
16.Tržil JiříNepraš Jiří     0397
17.Daňhel JiříNepraš Jaromír     1398
18.Filípek JindřichHavelka Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří22Krejzlík Michal22
Daňhel Jiří13Nepraš Jiří31
Filípek Jindřich40Nepraš Jaromír22
Emr Čestmír22Havelka Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Vodička Bohuslav
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     3210
2.
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
WO    0311
3.Semrád EduardWO    0312
4.Vodička BohuslavUrbánek Jaroslav st.     3122
5.Pisinger VáclavBřezina Miroslav     3232
6.Hubata Vacek JaroslavVránek Vratislav     3142
7.Vodička BohuslavSemrád Eduard     2343
8.Pisinger VáclavUrbánek Jaroslav st.     0344
9.Hubata Vacek JaroslavBřezina Miroslav     3154
10.Vránek VratislavWO    0355
11.Pisinger VáclavSemrád Eduard     0356
12.Hubata Vacek JaroslavUrbánek Jaroslav st.     3066
13.Březina MiroslavWO    0367
14.Vodička BohuslavVránek Vratislav     1368
15.Hubata Vacek JaroslavSemrád Eduard     3078
16.Urbánek Jaroslav st.WO    0379
17.Vodička BohuslavBřezina Miroslav     13710
18.Pisinger VáclavVránek Vratislav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vodička Bohuslav13Semrád Eduard21
Pisinger Václav13Urbánek Jaroslav st.12
Hubata Vacek Jaroslav40Březina Miroslav12
   Vránek Vratislav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:34 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Kubů Zdeněk
Krčil Jiří
 
 
     3110
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
     3220
3.Volavka MilanKubů Zdeněk     3230
4.Hanzálek MiroslavKrčil Jiří     3140
5.Smrčka RomanKubíček Oldřich     3250
6.Škorpík JaroslavProkop Tomáš     3060
7.Hanzálek MiroslavKubů Zdeněk     3270
8.Smrčka RomanKrčil Jiří     0371
9.Škorpík JaroslavKubíček Oldřich     3181
10.Volavka MilanProkop Tomáš     3191
11.Smrčka RomanKubů Zdeněk     1392
12.Škorpík JaroslavKrčil Jiří     1393
13.Volavka MilanKubíček Oldřich     32103
14.Ištok JanProkop Tomáš     03104
15.Ištok JosefKubů Zdeněk     03105
16.Volavka MilanKrčil Jiří     31115
17.Ištok JanKubíček Oldřich     03116
18.Smrčka RomanProkop Tomáš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volavka Milan40Kubů Zdeněk22
Hanzálek Miroslav20Krčil Jiří22
Smrčka Roman22Kubíček Oldřich13
Škorpík Jaroslav21Prokop Tomáš13
Ištok Jan02   
Ištok Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Paluch Lukáš
 
 
Nacházel Aleš
Kubín Vlastislav
 
 
     3110
2.Vacek Vladimír
Vrána Milan
 
 
Malý Zdeněk
Hrkal Václav
 
 
     2311
3.Paluch LukášNacházel Aleš     3221
4.Malý MilanKubín Vlastislav     1322
5.Vacek VladimírMalý Zdeněk     3132
6.Vrána MilanHrkal Václav     2333
7.Malý MilanNacházel Aleš     2334
8.Vacek VladimírKubín Vlastislav     1335
9.Vrána MilanMalý Zdeněk     1336
10.Paluch LukášHrkal Václav     3046
11.Vacek VladimírNacházel Aleš     2347
12.Vrána MilanKubín Vlastislav     1348
13.Paluch LukášMalý Zdeněk     3058
14.Malý MilanHrkal Václav     3168
15.Vrána MilanNacházel Aleš     1369
16.Paluch LukášKubín Vlastislav     3279
17.Malý MilanMalý Zdeněk     3089
18.Vacek VladimírHrkal Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paluch Lukáš40Nacházel Aleš31
Malý Milan22Kubín Vlastislav31
Vacek Vladimír13Malý Zdeněk13
Vrána Milan04Hrkal Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmek Oldřich
Jirsa Miloš
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     0301
2.Fencl Jiří
Kubíska Radek
 
 
Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
     0302
3.Kubíska RadekMichálek Jan     3212
4.Dejmek OldřichAugustin Roman     3022
5.Fencl JiříLískovec Martin     3132
6.Jirsa MilošKrenar Pavel     0333
7.Dejmek OldřichMichálek Jan     3143
8.Fencl JiříAugustin Roman     3053
9.Jirsa MilošLískovec Martin     0354
10.Kubíska RadekKrenar Pavel     0355
11.Fencl JiříMichálek Jan     1356
12.Jirsa MilošAugustin Roman     3166
13.Kubíska RadekLískovec Martin     2367
14.Dejmek OldřichKrenar Pavel     0368
15.Jirsa MilošMichálek Jan     0369
16.Kubíska RadekAugustin Roman     3079
17.Dejmek OldřichLískovec Martin     13710
18.Fencl JiříKrenar Pavel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíska Radek22Michálek Jan22
Dejmek Oldřich22Augustin Roman04
Fencl Jiří22Lískovec Martin31
Jirsa Miloš13Krenar Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
Jůzl Josef
Vincenc Jan
 
 
     2301
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Jůzl Martin
Tejkal Miroslav
 
 
     3011
3.Švehla JaroslavJůzl Martin     3121
4.Parkan AlešVincenc Jan     3031
5.Fröhlich VáclavTejkal Miroslav     3041
6.Dvořák AlešJůzl Josef     3151
7.Parkan AlešJůzl Martin     3061
8.Fröhlich VáclavVincenc Jan     3071
9.Dvořák AlešTejkal Miroslav     3081
10.Dvořák JakubJůzl Josef     0382
11.Fröhlich VáclavJůzl Martin     3092
12.Dvořák AlešVincenc Jan     31102
13.Dvořák JakubTejkal Miroslav     32112
14.Parkan AlešJůzl Josef     30122
15.Dvořák AlešJůzl MartinWO    03123
16.Dvořák JakubVincenc Jan     13124
17.Parkan AlešTejkal MiroslavWO    03125
18.Fröhlich VáclavJůzl JosefWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Jaroslav10Jůzl Martin03
Parkan Aleš30Vincenc Jan13
Fröhlich Václav30Tejkal Miroslav03
Dvořák Aleš30Jůzl Josef12
Dvořák Jakub12   
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS