Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     3210
2.Dvořák Aleš
Parkan Aleš
 
 
Emr Čestmír
Tomec Pavel
 
 
     3020
3.Švehla JaroslavTomec Pavel     2321
4.Parkan AlešDaňhel Jiří     3031
5.Fröhlich VáclavEmr Čestmír     3041
6.Dvořák AlešFilípek Jindřich     0342
7.Parkan AlešTomec Pavel     3052
8.Fröhlich VáclavDaňhel Jiří     3162
9.Dvořák AlešEmr Čestmír     3272
10.Švehla JaroslavFilípek Jindřich     1373
11.Fröhlich VáclavTomec Pavel     3083
12.Dvořák AlešDaňhel Jiří     3093
13.Švehla JaroslavEmr Čestmír     30103
14.Parkan AlešFilípek Jindřich     31113
15.Dvořák JakubTomec Pavel     03114
16.Švehla JaroslavDaňhel Jiří     31124
17.Parkan AlešEmr ČestmírWO    03125
18.Fröhlich VáclavFilípek JindřichWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švehla Jaroslav22Tomec Pavel22
Parkan Aleš30Daňhel Jiří04
Fröhlich Václav30Emr Čestmír03
Dvořák Aleš21Filípek Jindřich21
Dvořák Jakub01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:41 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaroslav
Jůzl Josef
 
 
Fencl Jiří
Dejmek Oldřich
 
 
     2301
2.Marek Roman
Šimůnek Petr
 
 
Kubíska Radek
Luňák Zdeněk
 
 
     3211
3.Svoboda JaroslavFencl Jiří     2312
4.Marek RomanDejmek Oldřich     0313
5.Šimůnek PetrKubíska Radek     2314
6.Jůzl JosefLuňák Zdeněk     1315
7.Marek RomanFencl Jiří     2316
8.Šimůnek PetrDejmek Oldřich     3126
9.Jůzl JosefKubíska Radek     3136
10.Svoboda JaroslavLuňák Zdeněk     3146
11.Šimůnek PetrFencl Jiří     2347
12.Jůzl JosefDejmek Oldřich     3157
13.Svoboda JaroslavKubíska Radek     3167
14.Marek RomanLuňák Zdeněk     1368
15.Jůzl JosefFencl Jiří     0369
16.Svoboda JaroslavDejmek Oldřich     23610
17.Marek RomanKubíska Radek     13611
18.Šimůnek PetrLuňák Zdeněk     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaroslav22Fencl Jiří40
Marek Roman04Dejmek Oldřich22
Šimůnek Petr22Kubíska Radek22
Jůzl Josef22Luňák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:24 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Vacek Vladimír
David Lukáš
 
 
     3110
2.Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
Vrána Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
     2311
3.Michálek JanVrána Milan     3221
4.Augustin RomanVaněk Jaroslav     3231
5.Krenar PavelDavid Lukáš     3041
6.Lískovec MartinVacek Vladimír     3051
7.Augustin RomanVrána Milan     3161
8.Krenar PavelVaněk Jaroslav     2362
9.Lískovec MartinDavid Lukáš     3072
10.Michálek JanVacek Vladimír     3182
11.Krenar PavelVrána Milan     2383
12.Lískovec MartinVaněk Jaroslav     3093
13.Michálek JanDavid Lukáš     30103
14.Augustin RomanVacek Vladimír     31113
15.Lískovec MartinVrána Milan     30123
16.Michálek JanVaněk Jaroslav     31133
17.Augustin RomanDavid Lukáš     13134
18.Krenar PavelVacek Vladimír     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jan40Vrána Milan13
Augustin Roman31Vaněk Jaroslav13
Krenar Pavel13David Lukáš13
Lískovec Martin40Vacek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Vacek Václav
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0301
2.Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
     3111
3.Hrkal VáclavLisý Ondřej     0312
4.Nacházel AlešŠkorpík Jaroslav     3222
5.Malý ZdeněkSmrčka Roman     3132
6.Kubín VlastislavHanzálek Miroslav     0333
7.Nacházel AlešLisý Ondřej     2334
8.Malý ZdeněkŠkorpík Jaroslav     3244
9.Kubín VlastislavSmrčka Roman     3054
10.Hrkal VáclavHanzálek Miroslav     3264
11.Malý ZdeněkLisý Ondřej     3274
12.Kubín VlastislavŠkorpík Jaroslav     0375
13.Hrkal VáclavSmrčka Roman     2376
14.Nacházel AlešHanzálek Miroslav     2377
15.Kubín VlastislavLisý Ondřej     3187
16.Hrkal VáclavŠkorpík Jaroslav     0388
17.Nacházel AlešSmrčka Roman     3198
18.Malý ZdeněkHanzálek Miroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrkal Václav13Lisý Ondřej22
Nacházel Aleš22Škorpík Jaroslav22
Malý Zdeněk40Smrčka Roman13
Kubín Vlastislav22Hanzálek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     2301
2.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Drbal Miloslav
Klubal Jan
 
 
     0302
3.Kubíček OldřichVodička Bohuslav     0303
4.Prokop TomášPisinger Václav     3113
5.Krčil JiříDrbal Miloslav     3023
6.Kubů ZdeněkKlubal Jan     3033
7.Prokop TomášVodička Bohuslav     0334
8.Krčil JiříPisinger Václav     3144
9.Kubů ZdeněkDrbal Miloslav     3054
10.Kubíček OldřichKlubal Jan     3064
11.Krčil JiříVodička Bohuslav     3174
12.Kubů ZdeněkPisinger Václav     3084
13.Kubíček OldřichDrbal Miloslav     1385
14.Prokop TomášKlubal Jan     0386
15.Kubů ZdeněkVodička Bohuslav     3196
16.Kubíček OldřichPisinger Václav     30106
17.Prokop TomášDrbal Miloslav     13107
18.Krčil JiříKlubal Jan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Oldřich22Vodička Bohuslav22
Prokop Tomáš13Pisinger Václav04
Krčil Jiří31Drbal Miloslav22
Kubů Zdeněk40Klubal Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2301
2.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Pech Jakub
Havelka Jiří
 
 
     3011
3.Urbánek Jaroslav st.Nepraš Jaromír     2312
4.Březina MiroslavNepraš Jiří     0313
5.Vránek VratislavPech Jakub     3023
6.Semrád EduardHavelka Jiří     3033
7.Březina MiroslavNepraš Jaromír     1334
8.Vránek VratislavNepraš Jiří     1335
9.Semrád EduardPech Jakub     3145
10.Urbánek Jaroslav st.Havelka Jiří     1346
11.Vránek VratislavNepraš Jaromír     3056
12.Semrád EduardNepraš Jiří     3266
13.Urbánek Jaroslav st.Pech Jakub     3076
14.Březina MiroslavHavelka Jiří     3186
15.Semrád EduardNepraš Jaromír     2387
16.Urbánek Jaroslav st.Nepraš Jiří     3297
17.Březina MiroslavPech Jakub     30107
18.Vránek VratislavHavelka Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jaroslav st.22Nepraš Jaromír31
Březina Miroslav22Nepraš Jiří22
Vránek Vratislav31Pech Jakub04
Semrád Eduard31Havelka Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS