Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     0301
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Malý Zdeněk
Hrkal Václav
 
 
     3111
3.Tržil JiříKubín Vlastislav     3121
4.Daňhel JiříHrkal Václav     3031
5.Filípek JindřichMalý Zdeněk     3041
6.Emr ČestmírNacházel Aleš     0342
7.Daňhel JiříKubín Vlastislav     3252
8.Filípek JindřichHrkal Václav     3162
9.Emr ČestmírMalý Zdeněk     0363
10.Tržil JiříNacházel Aleš     0364
11.Filípek JindřichKubín Vlastislav     3074
12.Emr ČestmírHrkal Václav     3284
13.Tržil JiříMalý Zdeněk     3294
14.Daňhel JiříNacházel Aleš     1395
15.Emr ČestmírKubín Vlastislav     30105
16.Tržil JiříHrkal Václav     32115
17.Daňhel JiříMalý Zdeněk     31125
18.Filípek JindřichNacházel Aleš     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří31Kubín Vlastislav04
Daňhel Jiří31Hrkal Václav04
Filípek Jindřich31Malý Zdeněk13
Emr Čestmír22Nacházel Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Míka Tomáš
 
 
Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
     3110
2.Sovka Martin
Krenar Pavel
 
 
Krčil Jiří
Prokop Tomáš
 
 
     3120
3.Lískovec MartinProkop Tomáš     3030
4.Míka TomášKrčil Jiří     0331
5.Sovka MartinKubíček Oldřich     3041
6.Krenar PavelHamza Tomáš     1342
7.Míka TomášProkop Tomáš     0343
8.Sovka MartinKrčil Jiří     3053
9.Krenar PavelKubíček Oldřich     3263
10.Lískovec MartinHamza Tomáš     0364
11.Sovka MartinProkop Tomáš     3174
12.Krenar PavelKrčil Jiří     3184
13.Lískovec MartinKubíček Oldřich     3194
14.Míka TomášHamza Tomáš     0395
15.Krenar PavelProkop Tomáš     31105
16.Lískovec MartinKrčil Jiří     13106
17.Míka TomášKubíček Oldřich     03107
18.Sovka MartinHamza Tomáš     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin22Prokop Tomáš13
Míka Tomáš04Krčil Jiří22
Sovka Martin31Kubíček Oldřich13
Krenar Pavel31Hamza Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Josef
Jůzl Radek
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
     3210
2.Tejkal Miroslav
Šimůnek Petr
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     0311
3.Šimůnek PetrBřezina Miroslav     3021
4.Jůzl MartinVránek Vratislav     1322
5.Jůzl RadekSemrád Eduard     0323
6.Jůzl JosefUrbánek Jaroslav st.     1324
7.Jůzl MartinBřezina Miroslav     1325
8.Jůzl RadekVránek Vratislav     0326
9.Jůzl JosefSemrád Eduard     1327
10.Šimůnek PetrUrbánek Jaroslav st.     0328
11.Jůzl RadekBřezina Miroslav     3238
12.Jůzl JosefVránek Vratislav     1339
13.Šimůnek PetrSemrád Eduard     13310
14.Tejkal MiroslavUrbánek Jaroslav st.     03311
15.Jůzl JosefBřezina Miroslav     13312
16.Šimůnek PetrVránek Vratislav     13313
17.Tejkal MiroslavSemrád EduardWO    30413
18.Jůzl RadekUrbánek Jaroslav st.WO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr13Březina Miroslav22
Jůzl Martin02Vránek Vratislav40
Jůzl Radek12Semrád Eduard30
Jůzl Josef04Urbánek Jaroslav st.30
Tejkal Miroslav01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:22 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jakub
Černý Michal
 
 
Pech Jakub
Nepraš Jaromír
 
 
     0301
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Krejzlík Michal
Havelka Jiří
 
 
     3011
3.Švehla JaroslavHavelka Jiří     3121
4.Parkan AlešKrejzlík Michal     3031
5.Dvořák JakubNepraš Jaromír     0332
6.Dvořák AlešPech Jakub     3142
7.Parkan AlešHavelka Jiří     3052
8.Dvořák JakubKrejzlík Michal     0353
9.Dvořák AlešNepraš Jaromír     3163
10.Švehla JaroslavPech Jakub     3173
11.Dvořák JakubHavelka Jiří     0374
12.Dvořák AlešKrejzlík Michal     3084
13.Švehla JaroslavNepraš Jaromír     0385
14.Parkan AlešPech Jakub     3095
15.Dvořák AlešHavelka Jiří     30105
16.Švehla JaroslavKrejzlík Michal     30115
17.Parkan AlešNepraš JaromírWO    30125
18.Dvořák JakubPech Jakub     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Jaroslav31Havelka Jiří13
Parkan Aleš30Krejzlík Michal13
Dvořák Jakub04Nepraš Jaromír21
Dvořák Aleš40Pech Jakub13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3110
2.Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
Klubal Jan
Přibyl Petr
 
 
     3120
3.Kubíska RadekPisinger Václav     1321
4.Dejmek OldřichVodička Bohuslav     2322
5.Luňák ZdeněkKlubal Jan     3032
6.Fencl JiříPřibyl Petr     3042
7.Dejmek OldřichPisinger Václav     1343
8.Luňák ZdeněkVodička Bohuslav     3053
9.Fencl JiříKlubal Jan     3263
10.Kubíska RadekPřibyl Petr     3173
11.Luňák ZdeněkPisinger Václav     3083
12.Fencl JiříVodička Bohuslav     1384
13.Kubíska RadekKlubal Jan     2385
14.Dejmek OldřichPřibyl Petr     3095
15.Fencl JiříPisinger Václav     0396
16.Kubíska RadekVodička Bohuslav     30106
17.Dejmek OldřichKlubal Jan     13107
18.Luňák ZdeněkPřibyl Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíska Radek22Pisinger Václav31
Dejmek Oldřich13Vodička Bohuslav22
Luňák Zdeněk40Klubal Jan22
Fencl Jiří22Přibyl Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:43 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Miloslav
Malý Milan
 
 
Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
     2301
2.Vrána Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0302
3.Kopřiva MiloslavLisý Ondřej     3012
4.Malý MilanŠkorpík Jaroslav     3122
5.Vrána MilanSmrčka Roman     0323
6.Vaněk JaroslavHanzálek Miroslav     0324
7.Malý MilanLisý Ondřej     0325
8.Vrána MilanŠkorpík Jaroslav     0326
9.Vaněk JaroslavSmrčka Roman     0327
10.Kopřiva MiloslavHanzálek Miroslav     0328
11.Vrána MilanLisý Ondřej     0329
12.Vaněk JaroslavŠkorpík Jaroslav     23210
13.Kopřiva MiloslavSmrčka Roman     13211
14.Malý MilanHanzálek MiroslavWO    30311
15.Vaněk JaroslavLisý Ondřej     13312
16.Kopřiva MiloslavŠkorpík Jaroslav     23313
17.Malý MilanSmrčka Roman     23314
18.Vrána MilanHanzálek MiroslavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Miloslav13Lisý Ondřej31
Malý Milan12Škorpík Jaroslav31
Vrána Milan03Smrčka Roman40
Vaněk Jaroslav04Hanzálek Miroslav20
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS