Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Březina Miroslav
Urbánek Jaroslav st.
 
 
     0301
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     3111
3.Tržil JiříBřezina Miroslav     2312
4.Daňhel JiříUrbánek Jaroslav st.     2313
5.Filípek JindřichSemrád Eduard     1314
6.Emr ČestmírVránek Vratislav     0315
7.Daňhel JiříBřezina Miroslav     1316
8.Filípek JindřichUrbánek Jaroslav st.     3026
9.Emr ČestmírSemrád Eduard     0327
10.Tržil JiříVránek Vratislav     1328
11.Filípek JindřichBřezina Miroslav     3038
12.Emr ČestmírUrbánek Jaroslav st.     0339
13.Tržil JiříSemrád Eduard     13310
14.Daňhel JiříVránek Vratislav     13311
15.Novotný PetrBřezina Miroslav     03312
16.Tržil JiříUrbánek Jaroslav st.     32412
17.Daňhel JiříSemrád EduardWO    30512
18.Filípek JindřichVránek Vratislav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří13Březina Miroslav31
Daňhel Jiří03Urbánek Jaroslav st.22
Filípek Jindřich22Semrád Eduard30
Emr Čestmír03Vránek Vratislav40
Novotný Petr01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
     3210
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Kubíček Oldřich
Krčil Jiří
 
 
     0311
3.Havelka JiříHamza Tomáš     0312
4.Nepraš JaromírKrčil Jiří     3022
5.Krejzlík MichalProkop Tomáš     1323
6.Nepraš JiříKubíček Oldřich     3033
7.Nepraš JaromírHamza Tomáš     3043
8.Krejzlík MichalKrčil Jiří     0344
9.Nepraš JiříProkop Tomáš     3154
10.Havelka JiříKubíček Oldřich     0355
11.Krejzlík MichalHamza Tomáš     0356
12.Nepraš JiříKrčil Jiří     3066
13.Havelka JiříProkop Tomáš     1367
14.Nepraš JaromírKubíček Oldřich     1368
15.Nepraš JiříHamza Tomáš     3278
16.Havelka JiříKrčil Jiří     1379
17.Nepraš JaromírProkop Tomáš     3289
18.Krejzlík MichalKubíček Oldřich     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Jiří04Hamza Tomáš22
Nepraš Jaromír31Krčil Jiří22
Krejzlík Michal04Prokop Tomáš22
Nepraš Jiří40Kubíček Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
Kubín Vlastislav
Malý Zdeněk
 
 
     2301
2.Hubata Vacek Jaroslav
Pisinger Václav
 
 

 
 
WO    3011
3.Vodička BohuslavHrkal Václav     3221
4.Pisinger VáclavKubín Vlastislav     1322
5.Zadražil MiloslavMalý Zdeněk     3132
6.Hubata Vacek JaroslavWO    3042
7.Pisinger VáclavHrkal Václav     3052
8.Zadražil MiloslavKubín Vlastislav     3062
9.Hubata Vacek JaroslavMalý Zdeněk     3072
10.Vodička BohuslavWO    3082
11.Zadražil MiloslavHrkal Václav     3092
12.Hubata Vacek JaroslavKubín Vlastislav     30102
13.Vodička BohuslavMalý Zdeněk     23103
14.Pisinger VáclavWO    30113
15.Hubata Vacek JaroslavHrkal Václav     30123
16.Vodička BohuslavKubín Vlastislav     03124
17.Pisinger VáclavMalý Zdeněk     30134
18.Zadražil MiloslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vodička Bohuslav12Hrkal Václav04
Pisinger Václav21Kubín Vlastislav22
Zadražil Miloslav30Malý Zdeněk13
Hubata Vacek Jaroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Lískovec Martin
Sekyra Jan
 
 
     3210
2.Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
     1311
3.Hanzálek MiroslavLískovec Martin     1312
4.Smrčka RomanSekyra Jan     3122
5.Škorpík JaroslavKrenar Pavel     1323
6.Volavka MilanAugustin Roman     3033
7.Smrčka RomanLískovec Martin     3143
8.Škorpík JaroslavSekyra Jan     3253
9.Volavka MilanKrenar Pavel     0354
10.Hanzálek MiroslavAugustin Roman     3264
11.Škorpík JaroslavLískovec Martin     2365
12.Volavka MilanSekyra Jan     3175
13.Hanzálek MiroslavKrenar Pavel     0376
14.Smrčka RomanAugustin Roman     3086
15.Volavka MilanLískovec Martin     3096
16.Hanzálek MiroslavSekyra Jan     31106
17.Smrčka RomanKrenar Pavel     03107
18.Škorpík JaroslavAugustin Roman     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzálek Miroslav22Lískovec Martin22
Smrčka Roman31Sekyra Jan04
Škorpík Jaroslav22Krenar Pavel40
Volavka Milan31Augustin Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Sokol Božejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paluch Lukáš
Malý Milan
 
 
Jůzl Martin
Svoboda Jaroslav
 
 
     1301
2.Vaněk Jaroslav
Kopřiva Miloslav
 
 
Šimůnek Petr
Marek Roman
 
 
     2302
3.Paluch LukášSvoboda Jaroslav     3212
4.Malý MilanJůzl Josef     3022
5.Vaněk JaroslavŠimůnek Petr     1323
6.Kopřiva MiloslavMarek Roman     3033
7.Malý MilanSvoboda Jaroslav     3043
8.Vaněk JaroslavJůzl Josef     0344
9.Kopřiva MiloslavŠimůnek Petr     1345
10.Paluch LukášMarek Roman     3155
11.Vaněk JaroslavSvoboda Jaroslav     2356
12.Kopřiva MiloslavJůzl Josef     3166
13.Paluch Lukᚊimůnek Petr     3076
14.Malý MilanMarek Roman     3186
15.Kopřiva MiloslavSvoboda Jaroslav     0387
16.Paluch LukášJůzl Josef     3097
17.Malý MilanŠimůnek Petr     30107
18.Vaněk JaroslavMarek RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paluch Lukáš40Svoboda Jaroslav22
Malý Milan40Jůzl Josef13
Vaněk Jaroslav03Šimůnek Petr22
Kopřiva Miloslav22Marek Roman03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Zdeněk
Semerád Pavel
 
 
Švehla Jaroslav
Dvořák Jakub
 
 
     3210
2.Fencl Jiří
Dejmek Oldřich
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     1311
3.Fencl JiříDvořák Aleš     0312
4.Semerád PavelParkan Aleš     0313
5.Dejmek OldřichŠvehla Jaroslav     3223
6.Luňák ZdeněkDvořák Jakub     3033
7.Semerád PavelDvořák Aleš     0334
8.Dejmek OldřichParkan Aleš     0335
9.Luňák ZdeněkŠvehla Jaroslav     3045
10.Fencl JiříDvořák Jakub     3055
11.Dejmek OldřichDvořák Aleš     2356
12.Luňák ZdeněkParkan Aleš     0357
13.Fencl JiříŠvehla Jaroslav     3267
14.Semerád PavelDvořák Jakub     3277
15.Luňák ZdeněkDvořák Aleš     3187
16.Fencl JiříParkan Aleš     2388
17.Semerád PavelŠvehla Jaroslav     0389
18.Dejmek OldřichDvořák Jakub     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Jiří22Dvořák Aleš31
Semerád Pavel13Parkan Aleš40
Dejmek Oldřich22Švehla Jaroslav13
Luňák Zdeněk31Dvořák Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS