Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:34 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Zdeněk
Kubíska Radek
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     3210
2.Dejmek Oldřich
Fencl Jiří
 
 
Emr Čestmír
Tomec Pavel
 
 
     3020
3.Kubíska RadekTomec Pavel     3230
4.Luňák ZdeněkEmr Čestmír     3240
5.Dejmek OldřichDaňhel Jiří     3250
6.Fencl JiříFilípek Jindřich     3260
7.Luňák ZdeněkTomec Pavel     3170
8.Dejmek OldřichEmr Čestmír     1371
9.Fencl JiříDaňhel Jiří     3181
10.Kubíska RadekFilípek Jindřich     0382
11.Dejmek OldřichTomec Pavel     3192
12.Fencl JiříEmr Čestmír     2393
13.Kubíska RadekDaňhel Jiří     2394
14.Luňák ZdeněkFilípek Jindřich     0395
15.Fencl JiříTomec Pavel     31105
16.Kubíska RadekEmr Čestmír     30115
17.Luňák ZdeněkDaňhel Jiří     03116
18.Dejmek OldřichFilípek Jindřich     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíska Radek22Tomec Pavel04
Luňák Zdeněk22Emr Čestmír22
Dejmek Oldřich31Daňhel Jiří22
Fencl Jiří31Filípek Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:17 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Vrána Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
     3010
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Vacek Vladimír
David Lukáš
 
 
     3020
3.Švehla JaroslavVacek Vladimír     3030
4.Parkan AlešVaněk Jaroslav     3040
5.Fröhlich VáclavVrána Milan     3050
6.Dvořák AlešDavid Lukáš     3060
7.Parkan AlešVacek Vladimír     3070
8.Fröhlich VáclavVaněk Jaroslav     3080
9.Dvořák AlešVrána Milan     3090
10.Dvořák JakubDavid Lukáš     0391
11.Fröhlich VáclavVacek Vladimír     30101
12.Dvořák AlešVaněk Jaroslav     30111
13.Švehla JaroslavVrána Milan     32121
14.Parkan AlešDavid Lukáš     30131
15.Dvořák AlešVacek VladimírWO    03132
16.Švehla JaroslavVaněk Jaroslav     23133
17.Parkan AlešVrána MilanWO    03134
18.Fröhlich VáclavDavid LukášWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švehla Jaroslav21Vacek Vladimír03
Parkan Aleš30Vaněk Jaroslav13
Fröhlich Václav30Vrána Milan03
Dvořák Aleš30David Lukáš12
Dvořák Jakub01   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Radek
Svoboda Jaroslav
 
 
Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
     0301
2.Jůzl Josef
Šimůnek Petr
 
 
Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
     2302
3.Šimůnek PetrVolavka Milan     1303
4.Svoboda JaroslavSmrčka Roman     2304
5.Jůzl RadekŠkorpík Jaroslav     0305
6.Jůzl JosefHanzálek Miroslav     3215
7.Svoboda JaroslavVolavka Milan     0316
8.Jůzl RadekSmrčka Roman     2317
9.Jůzl JosefŠkorpík Jaroslav     3027
10.Šimůnek PetrHanzálek Miroslav     1328
11.Jůzl RadekVolavka Milan     0329
12.Jůzl JosefSmrčka Roman     3039
13.Šimůnek PetrŠkorpík Jaroslav     3049
14.Svoboda JaroslavHanzálek Miroslav     3059
15.Jůzl JosefVolavka Milan     03510
16.Šimůnek PetrSmrčka Roman     32610
17.Svoboda JaroslavŠkorpík Jaroslav     32710
18.Jůzl RadekHanzálek MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimůnek Petr22Volavka Milan40
Svoboda Jaroslav22Smrčka Roman22
Jůzl Radek03Škorpík Jaroslav13
Jůzl Josef31Hanzálek Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Přibyl Petr
Drbal Miloslav
 
 
     3110
2.Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     1311
3.Augustin RomanVodička Bohuslav     0312
4.Michálek JanPřibyl Petr     3122
5.Lískovec MartinPisinger Václav     3132
6.Krenar PavelDrbal Miloslav     2333
7.Michálek JanVodička Bohuslav     0334
8.Lískovec MartinPřibyl Petr     3044
9.Krenar PavelPisinger Václav     2345
10.Augustin RomanDrbal Miloslav     3155
11.Lískovec MartinVodička Bohuslav     3265
12.Krenar PavelPřibyl Petr     1366
13.Augustin RomanPisinger Václav     1367
14.Michálek JanDrbal Miloslav     3177
15.Krenar PavelVodička Bohuslav     2378
16.Augustin RomanPřibyl Petr     3288
17.Michálek JanPisinger Václav     3298
18.Lískovec MartinDrbal Miloslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Augustin Roman22Vodička Bohuslav31
Michálek Jan31Přibyl Petr13
Lískovec Martin40Pisinger Václav22
Krenar Pavel04Drbal Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jaromír
Pech Jakub
 
 
Malý Zdeněk
Hrkal Václav
 
 
     3010
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     1311
3.Pech JakubNacházel Aleš     0312
4.Krejzlík MichalKubín Vlastislav     3122
5.Havelka JiříMalý Zdeněk     3232
6.Nepraš JaromírHrkal Václav     3042
7.Krejzlík MichalNacházel Aleš     0343
8.Havelka JiříKubín Vlastislav     1344
9.Nepraš JaromírMalý Zdeněk     3154
10.Pech JakubHrkal Václav     0355
11.Havelka JiříNacházel Aleš     0356
12.Nepraš JaromírKubín Vlastislav     3266
13.Pech JakubMalý Zdeněk     0367
14.Krejzlík MichalHrkal Václav     2368
15.Nepraš JaromírNacházel Aleš     2369
16.Pech JakubKubín Vlastislav     23610
17.Krejzlík MichalMalý ZdeněkWO    30710
18.Havelka JiříHrkal VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Jakub04Nacházel Aleš40
Krejzlík Michal12Kubín Vlastislav22
Havelka Jiří12Malý Zdeněk12
Nepraš Jaromír31Hrkal Václav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:49 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubů Zdeněk
Kubíček Oldřich
 
 
Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
     1301
2.
 
 
Březina Miroslav
Urbánek Jaroslav st.
 
 
WO    0302
3.Krčil JiříUrbánek Jaroslav st.     3112
4.Kubů ZdeněkSemrád Eduard     0313
5.Kubíček OldřichVránek Vratislav     1314
6.Březina MiroslavWO    0315
7.Kubů ZdeněkUrbánek Jaroslav st.     3225
8.Kubíček OldřichSemrád Eduard     0326
9.Vránek VratislavWO    0327
10.Krčil JiříBřezina Miroslav     1328
11.Kubíček OldřichUrbánek Jaroslav st.     0329
12.Semrád EduardWO    03210
13.Krčil JiříVránek Vratislav     32310
14.Kubů ZdeněkBřezina Miroslav     13311
15.Urbánek Jaroslav st.WO    03312
16.Krčil JiříSemrád Eduard     32412
17.Kubů ZdeněkVránek Vratislav     13413
18.Kubíček OldřichBřezina Miroslav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krčil Jiří31Urbánek Jaroslav st.12
Kubů Zdeněk13Semrád Eduard21
Kubíček Oldřich04Vránek Vratislav21
   Březina Miroslav30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS