Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:35 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Kubíček Oldřich
Krčil Jiří
 
 
     3210
2.Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
Prokop Tomáš
Kubů Zdeněk
 
 
     1311
3.Tržil JiříProkop Tomáš     1312
4.Daňhel JiříKubů Zdeněk     2313
5.Filípek JindřichKubíček Oldřich     3123
6.Emr ČestmírKrčil Jiří     3233
7.Daňhel JiříProkop Tomáš     3143
8.Filípek JindřichKubů Zdeněk     3253
9.Emr ČestmírKubíček Oldřich     0354
10.Tržil JiříKrčil Jiří     3264
11.Filípek JindřichProkop Tomáš     3174
12.Emr ČestmírKubů Zdeněk     3284
13.Tržil JiříKubíček Oldřich     3294
14.Daňhel JiříKrčil Jiří     32104
15.Emr ČestmírProkop Tomáš     30114
16.Tržil JiříKubů Zdeněk     31124
17.Daňhel JiříKubíček Oldřich     32134
18.Filípek JindřichKrčil Jiří     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří31Prokop Tomáš13
Daňhel Jiří31Kubů Zdeněk13
Filípek Jindřich31Kubíček Oldřich13
Emr Čestmír31Krčil Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:22 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Nacházel Aleš
Kubín Vlastislav
 
 
     3210
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Hrkal Václav
Mach Radek
 
 
     3020
3.Urbánek Jaroslav st.Nacházel Aleš     3130
4.Březina MiroslavKubín Vlastislav     3140
5.Vránek VratislavHrkal Václav     3050
6.Semrád EduardMach Radek     3160
7.Březina MiroslavNacházel Aleš     1361
8.Vránek VratislavKubín Vlastislav     1362
9.Semrád EduardHrkal Václav     3172
10.Urbánek Jaroslav st.Mach Radek     3082
11.Vránek VratislavNacházel Aleš     3192
12.Semrád EduardKubín Vlastislav     32102
13.Urbánek Jaroslav st.Hrkal Václav     03103
14.Březina MiroslavMach Radek     30113
15.Semrád EduardNacházel Aleš     30123
16.Urbánek Jaroslav st.Kubín Vlastislav     32133
17.Březina MiroslavHrkal Václav     32143
18.Vránek VratislavMach Radek     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbánek Jaroslav st.31Nacházel Aleš13
Březina Miroslav31Kubín Vlastislav13
Vránek Vratislav31Hrkal Václav13
Semrád Eduard40Mach Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     3210
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Krenar Pavel
Augustin Roman
 
 
     3120
3.Nepraš JaromírMichálek Jan     3130
4.Havelka JiříAugustin Roman     3040
5.Krejzlík MichalKrenar Pavel     1341
6.Nepraš JiříLískovec Martin     3251
7.Havelka JiříMichálek Jan     3161
8.Krejzlík MichalAugustin Roman     3071
9.Nepraš JiříKrenar Pavel     2372
10.Nepraš JaromírLískovec Martin     3082
11.Krejzlík MichalMichálek Jan     1383
12.Nepraš JiříAugustin Roman     3193
13.Nepraš JaromírKrenar Pavel     32103
14.Havelka JiříLískovec Martin     13104
15.Nepraš JiříMichálek Jan     31114
16.Nepraš JaromírAugustin Roman     31124
17.Havelka JiříKrenar Pavel     23125
18.Krejzlík MichalLískovec Martin     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nepraš Jaromír40Michálek Jan13
Havelka Jiří22Augustin Roman04
Krejzlík Michal22Krenar Pavel31
Nepraš Jiří31Lískovec Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Vodička Bohuslav
 
 
Svoboda Jaroslav
Šimůnek Petr
 
 
     3010
2.Pisinger Václav
Přibyl Petr
 
 
Jůzl Josef
Marek Roman
 
 
     2311
3.Vodička BohuslavSvoboda Jaroslav     3121
4.Pisinger VáclavŠimůnek Petr     3031
5.Přibyl PetrJůzl Josef     1332
6.Hubata Vacek JaroslavMarek Roman     3042
7.Pisinger VáclavSvoboda Jaroslav     3152
8.Přibyl PetrŠimůnek Petr     0353
9.Hubata Vacek JaroslavJůzl Josef     3063
10.Vodička BohuslavMarek Roman     3173
11.Přibyl PetrSvoboda Jaroslav     0374
12.Hubata Vacek JaroslavŠimůnek Petr     3084
13.Vodička BohuslavJůzl Josef     3294
14.Pisinger VáclavMarek Roman     31104
15.Hubata Vacek JaroslavSvoboda Jaroslav     30114
16.Vodička BohuslavŠimůnek Petr     30124
17.Pisinger VáclavJůzl Josef     31134
18.Přibyl PetrMarek Roman     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodička Bohuslav40Svoboda Jaroslav13
Pisinger Václav40Šimůnek Petr13
Přibyl Petr13Jůzl Josef13
Hubata Vacek Jaroslav40Marek Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:22 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Dvořák Aleš
Dvořák Jakub
 
 
     3110
2.Smeták Libor
Hanzálek Miroslav
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3020
3.Škorpík JaroslavFröhlich Václav     0321
4.Smrčka RomanDvořák Aleš     1322
5.Lisý OndřejŠvehla Jaroslav     3132
6.Smeták LiborDvořák Jakub     3042
7.Smrčka RomanFröhlich Václav     0343
8.Lisý OndřejDvořák Aleš     3053
9.Smeták LiborŠvehla Jaroslav     3063
10.Volavka MilanParkan Aleš     0364
11.Lisý OndřejFröhlich Václav     3274
12.Smeták LiborDvořák Aleš     3084
13.Volavka MilanŠvehla Jaroslav     3094
14.Smrčka RomanParkan Aleš     0395
15.Smeták LiborFröhlich Václav     30105
16.Volavka MilanDvořák Aleš     30115
17.Smrčka RomanŠvehla Jaroslav     13116
18.Lisý OndřejParkan AlešWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škorpík Jaroslav01Fröhlich Václav22
Smrčka Roman04Dvořák Aleš13
Lisý Ondřej30Švehla Jaroslav13
Smeták Libor40Dvořák Jakub01
Volavka Milan21Parkan Aleš20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
Dejmek Oldřich
Fencl Jiří
 
 
     2301
2.David Lukáš
Vaněk Jaroslav
 
 
Jůna Jan
Luňák Zdeněk
 
 
     0302
3.Malý MilanDejmek Oldřich     2303
4.Vacek VladimírFencl Jiří     3013
5.Vrána MilanJůna Jan     1314
6.David LukášLuňák Zdeněk     1315
7.Vacek VladimírDejmek Oldřich     1316
8.Vrána MilanFencl Jiří     2317
9.David LukášJůna Jan     1318
10.Malý MilanLuňák Zdeněk     3028
11.Vrána MilanDejmek Oldřich     1329
12.David LukášFencl Jiří     13210
13.Malý MilanJůna Jan     32310
14.Vacek VladimírLuňák Zdeněk     03311
15.David LukášDejmek Oldřich     03312
16.Malý MilanFencl Jiří     31412
17.Vacek VladimírJůna Jan     03413
18.Vrána MilanLuňák Zdeněk     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Milan31Dejmek Oldřich40
Vacek Vladimír13Fencl Jiří22
Vrána Milan04Jůna Jan31
David Lukáš04Luňák Zdeněk31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS