Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Lískovec Martin
Dvořák Miroslav
 
 
     3010
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
     3120
3.Tržil JiříLískovec Martin     3030
4.Daňhel JiříDvořák Miroslav     3040
5.Filípek JindřichKrenar Pavel     1341
6.Emr ČestmírSovka Martin     1342
7.Daňhel JiříLískovec Martin     3152
8.Filípek JindřichDvořák Miroslav     3062
9.Emr ČestmírKrenar Pavel     0363
10.Tržil JiříSovka Martin     2364
11.Filípek JindřichLískovec Martin     3074
12.Emr ČestmírDvořák Miroslav     3084
13.Tržil JiříKrenar Pavel     0385
14.Daňhel JiříSovka Martin     0386
15.Emr ČestmírLískovec Martin     1387
16.Tržil JiříDvořák Miroslav     3097
17.Daňhel JiříKrenar Pavel     31107
18.Novotný PetrSovka Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tržil Jiří22Lískovec Martin13
Daňhel Jiří31Dvořák Miroslav04
Filípek Jindřich21Krenar Pavel31
Emr Čestmír13Sovka Martin40
Novotný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tejkal Miroslav
Šimůnek Petr
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     3110
2.Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
Hrkal Václav
Mach Radek st.
 
 
     3020
3.Jůzl MartinKubín Vlastislav     0321
4.Tejkal MiroslavNacházel Aleš     0322
5.Marek RomanHrkal Václav     3232
6.Šimůnek PetrMach Radek st.     3142
7.Tejkal MiroslavKubín Vlastislav     1343
8.Marek RomanNacházel Aleš     0344
9.Šimůnek PetrHrkal Václav     1345
10.Jůzl MartinMach Radek st.     3055
11.Marek RomanKubín Vlastislav     3265
12.Šimůnek PetrNacházel Aleš     1366
13.Jůzl MartinHrkal Václav     2367
14.Tejkal MiroslavMach Radek st.     2368
15.Šimůnek PetrKubín Vlastislav     2369
16.Jůzl MartinNacházel Aleš     13610
17.Tejkal MiroslavHrkal VáclavWO    30710
18.Marek RomanMach Radek st.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůzl Martin13Kubín Vlastislav31
Tejkal Miroslav03Nacházel Aleš40
Marek Roman21Hrkal Václav21
Šimůnek Petr13Mach Radek st.12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Kubíček Oldřich
Marek Jiří
 
 
     3110
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Hájek Jaroslav
Hajčiar Jan
 
 
     3020
3.Fröhlich VáclavKubíček Oldřich     3030
4.Parkan AlešMarek Jiří     3040
5.Švehla JaroslavHájek Jaroslav     3150
6.Dvořák AlešHajčiar Jan     3060
7.Parkan AlešKubíček Oldřich     3070
8.Švehla JaroslavMarek Jiří     3280
9.Dvořák AlešHájek Jaroslav     3090
10.Fröhlich VáclavHajčiar Jan     30100
11.Dvořák JakubKubíček Oldřich     13101
12.Dvořák AlešMarek Jiří     30111
13.Fröhlich VáclavHájek Jaroslav     30121
14.Parkan AlešHajčiar Jan     30131
15.Dvořák AlešKubíček Oldřich     30141
16.Fröhlich VáclavMarek Jiří     30151
17.Parkan AlešHájek Jaroslav     30161
18.Dvořák JakubHajčiar Jan     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fröhlich Václav40Kubíček Oldřich13
Parkan Aleš40Marek Jiří04
Švehla Jaroslav20Hájek Jaroslav04
Dvořák Aleš40Hajčiar Jan04
Dvořák Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmek Oldřich
Jirsa Miloš
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
     1301
2.Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     0302
3.Jirsa MilošSemrád Eduard     0303
4.Dejmek OldřichVránek Vratislav     0304
5.Fencl JiříBřezina Miroslav     0305
6.Luňák ZdeněkUrbánek Jaroslav st.     2306
7.Dejmek OldřichSemrád Eduard     0307
8.Fencl JiříVránek Vratislav     0308
9.Luňák ZdeněkBřezina Miroslav     2309
10.Jirsa MilošUrbánek Jaroslav st.     13010
11.Fencl JiříSemrád Eduard     03011
12.Luňák ZdeněkVránek Vratislav     13012
13.Jirsa MilošBřezina Miroslav     03013
14.Dejmek OldřichUrbánek Jaroslav st.     03014
15.Luňák ZdeněkSemrád Eduard     03015
16.Jirsa MilošVránek Vratislav     03016
17.Dejmek OldřichBřezina Miroslav     13017
18.Fencl JiříUrbánek Jaroslav st.     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirsa Miloš04Semrád Eduard40
Dejmek Oldřich04Vránek Vratislav40
Fencl Jiří04Březina Miroslav40
Luňák Zdeněk04Urbánek Jaroslav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     1301
2.David Lukáš
Vrána Milan
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     0302
3.Malý MilanHavelka Jiří     2303
4.Vrána MilanNepraš Jiří     0304
5.Vaněk JaroslavNepraš Jaromír     0305
6.David LukášKrejzlík Michal     0306
7.Vrána MilanHavelka Jiří     0307
8.Vaněk JaroslavNepraš Jiří     1308
9.David LukášNepraš Jaromír     0309
10.Malý MilanKrejzlík Michal     3219
11.Vaněk JaroslavHavelka Jiří     3229
12.David LukášNepraš Jiří     03210
13.Malý MilanNepraš Jaromír     31310
14.Vrána MilanKrejzlík Michal     03311
15.David LukášHavelka Jiří     13312
16.Malý MilanNepraš Jiří     30412
17.Vrána MilanNepraš Jaromír     03413
18.Vaněk JaroslavKrejzlík Michal     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Milan31Havelka Jiří31
Vrána Milan04Nepraš Jiří31
Vaněk Jaroslav13Nepraš Jaromír31
David Lukáš04Krejzlík Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:43 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
     3010
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
     0311
3.Lisý OndřejZadražil Miloslav     0312
4.Škorpík JaroslavPisinger Václav     1313
5.Smrčka RomanVodička Bohuslav     3123
6.Hanzálek MiroslavDrbal Miloslav     3033
7.Škorpík JaroslavZadražil Miloslav     1334
8.Smrčka RomanPisinger Václav     2335
9.Volavka MilanVodička Bohuslav     3245
10.Lisý OndřejDrbal Miloslav     3155
11.Smrčka RomanZadražil Miloslav     1356
12.Volavka MilanPisinger Václav     1357
13.Lisý OndřejVodička Bohuslav     2358
14.Škorpík JaroslavDrbal Miloslav     2359
15.Volavka MilanZadražil Miloslav     23510
16.Lisý OndřejPisinger Václav     23511
17.Škorpík JaroslavVodička BohuslavWO    03512
18.Smrčka RomanDrbal MiloslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisý Ondřej13Zadražil Miloslav40
Škorpík Jaroslav03Pisinger Václav40
Smrčka Roman12Vodička Bohuslav12
Hanzálek Miroslav10Drbal Miloslav12
Volavka Milan12   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS