Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
Daňhel Jiří
Novotný Petr
 
 
     3010
2.Drbal Miloslav
Klubal Jan
 
 
Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
     1311
3.Drbal MiloslavDaňhel Jiří     0312
4.Pisinger VáclavNovotný Petr     3022
5.Klubal JanTržil Jiří     1323
6.Vodička BohuslavEmr Čestmír     3033
7.Pisinger VáclavDaňhel Jiří     3243
8.Klubal JanNovotný Petr     0344
9.Vodička BohuslavTržil Jiří     3054
10.Drbal MiloslavEmr Čestmír     1355
11.Klubal JanDaňhel Jiří     0356
12.Vodička BohuslavNovotný Petr     3166
13.Drbal MiloslavTržil Jiří     3176
14.Pisinger VáclavEmr Čestmír     3086
15.Vodička BohuslavDaňhel Jiří     1387
16.Drbal MiloslavNovotný Petr     0388
17.Pisinger VáclavTržil Jiří     3098
18.Klubal JanEmr Čestmír     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbal Miloslav13Daňhel Jiří31
Pisinger Václav40Novotný Petr22
Klubal Jan13Tržil Jiří13
Vodička Bohuslav31Emr Čestmír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Volavka Milan
Smrčka Roman
 
 
     3210
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0311
3.Nepraš JiříVolavka Milan     3221
4.Havelka JiříLisý Ondřej     1322
5.Nepraš JaromírSmrčka Roman     0323
6.Krejzlík MichalHanzálek Miroslav     0324
7.Havelka JiříVolavka Milan     0325
8.Nepraš JaromírLisý Ondřej     2326
9.Krejzlík MichalSmrčka Roman     2327
10.Nepraš JiříHanzálek Miroslav     3137
11.Nepraš JaromírVolavka Milan     0338
12.Krejzlík MichalLisý Ondřej     1339
13.Nepraš JiříSmrčka Roman     3049
14.Havelka JiříŠkorpík Jaroslav     13410
15.Krejzlík MichalVolavka Milan     03411
16.Nepraš JiříLisý OndřejWO    30511
17.Havelka JiříSmrčka RomanWO    30611
18.Nepraš JaromírŠkorpík JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jiří30Volavka Milan31
Havelka Jiří03Lisý Ondřej30
Nepraš Jaromír03Smrčka Roman21
Krejzlík Michal04Hanzálek Miroslav11
   Škorpík Jaroslav10
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Malý Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
     3210
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Vrána Milan
Horák Tomáš
 
 
     3020
3.Březina MiroslavMalý Milan     2321
4.Urbánek Jaroslav st.Vaněk Jaroslav     3031
5.Vránek VratislavVrána Milan     3041
6.Semrád EduardHorák Tomáš     3051
7.Urbánek Jaroslav st.Malý Milan     3061
8.Vránek VratislavVaněk Jaroslav     3171
9.Semrád EduardVrána Milan     3081
10.Březina MiroslavHorák Tomáš     3091
11.Vránek VratislavMalý Milan     0392
12.Semrád EduardVaněk Jaroslav     30102
13.Březina MiroslavVrána Milan     30112
14.Urbánek Jaroslav st.Horák Tomáš     30122
15.Semrád EduardMalý Milan     31132
16.Březina MiroslavVaněk Jaroslav     30142
17.Urbánek Jaroslav st.Vrána Milan     30152
18.Vránek VratislavHorák Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Miroslav31Malý Milan22
Urbánek Jaroslav st.40Vaněk Jaroslav04
Vránek Vratislav31Vrána Milan04
Semrád Eduard40Horák Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamza Tomáš
Krčil Jiří
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     2301
2.Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
Jůna Jan
Dejmek Oldřich
 
 
     3211
3.Krčil JiříJůna Jan     2312
4.Hamza TomášLuňák Zdeněk     3122
5.Kubíček OldřichDejmek Oldřich     3032
6.Prokop TomášFencl Jiří     1333
7.Hamza TomášJůna Jan     3043
8.Kubíček OldřichLuňák Zdeněk     3253
9.Prokop TomášDejmek Oldřich     3163
10.Krčil JiříFencl Jiří     2364
11.Kubíček OldřichJůna Jan     3074
12.Prokop TomášLuňák Zdeněk     0375
13.Krčil JiříDejmek Oldřich     2376
14.Hamza TomášFencl Jiří     3286
15.Prokop TomášJůna Jan     2387
16.Marek JiříLuňák Zdeněk     1388
17.Hamza TomášDejmek Oldřich     3098
18.Kubíček OldřichFencl Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčil Jiří03Jůna Jan22
Hamza Tomáš40Luňák Zdeněk22
Kubíček Oldřich40Dejmek Oldřich13
Prokop Tomáš13Fencl Jiří22
Marek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:44 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Vacek Václav
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     0301
2.Nacházel Aleš
Kubín Vlastislav
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0302
3.Malý ZdeněkFröhlich Václav     1303
4.Kubín VlastislavParkan Aleš     0304
5.Nacházel AlešDvořák Aleš     2305
6.Vacek VáclavŠvehla Jaroslav     3115
7.Kubín VlastislavFröhlich Václav     3225
8.Nacházel AlešParkan Aleš     0326
9.Vacek VáclavDvořák Aleš     1327
10.Malý ZdeněkŠvehla Jaroslav     3237
11.Nacházel AlešFröhlich Václav     0338
12.Vacek VáclavParkan Aleš     1339
13.Malý ZdeněkDvořák Aleš     3249
14.Kubín VlastislavŠvehla Jaroslav     3259
15.Vacek VáclavFröhlich VáclavWO    03510
16.Hrkal VáclavDvořák Jakub     30610
17.Kubín VlastislavDvořák Aleš     13611
18.Nacházel AlešŠvehla Jaroslav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Zdeněk21Fröhlich Václav21
Kubín Vlastislav22Parkan Aleš30
Nacházel Aleš13Dvořák Aleš31
Vacek Václav12Švehla Jaroslav04
Hrkal Václav10Dvořák Jakub01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Sekyra Jan
 
 
Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
     1301
2.Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
Šimůnek Petr
Tejkal Miroslav
 
 
     3211
3.Sekyra JanMarek Roman     0312
4.Lískovec MartinJůzl Radek     3122
5.Krenar PavelŠimůnek Petr     3132
6.Sovka MartinTejkal Miroslav     3042
7.Lískovec MartinMarek Roman     2343
8.Krenar PavelJůzl Radek     3153
9.Sovka MartinŠimůnek Petr     3063
10.Sekyra JanTejkal Miroslav     0364
11.Krenar PavelMarek Roman     2365
12.Sovka MartinJůzl Radek     3075
13.Sekyra JanŠimůnek Petr     1376
14.Lískovec MartinTejkal Miroslav     3086
15.Sovka MartinMarek Roman     3196
16.Sekyra JanJůzl Radek     2397
17.Lískovec MartinŠimůnek Petr     31107
18.Krenar PavelTejkal Miroslav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekyra Jan04Marek Roman31
Lískovec Martin31Jůzl Radek13
Krenar Pavel31Šimůnek Petr13
Sovka Martin40Tejkal Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS