Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:33 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Tomec Pavel
Daňhel Jiří
 
 
     1301
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     2302
3.Havelka JiříTržil Jiří     3012
4.Nepraš JiříDaňhel Jiří     3022
5.Krejzlík MichalTomec Pavel     0323
6.Nepraš JaromírEmr Čestmír     3033
7.Nepraš JiříTržil Jiří     3043
8.Krejzlík MichalDaňhel Jiří     0344
9.Nepraš JaromírTomec Pavel     1345
10.Havelka JiříEmr Čestmír     0346
11.Krejzlík MichalTržil Jiří     1347
12.Nepraš JaromírDaňhel Jiří     2348
13.Havelka JiříTomec Pavel     2349
14.Nepraš JiříEmr Čestmír     3059
15.Nepraš JaromírTržil Jiří     3069
16.Havelka JiříDaňhel Jiří     03610
17.Nepraš JiříTomec Pavel     30710
18.Krejzlík MichalEmr Čestmír     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havelka Jiří13Tržil Jiří13
Nepraš Jiří40Daňhel Jiří31
Krejzlík Michal04Tomec Pavel31
Nepraš Jaromír22Emr Čestmír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3010
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     3120
3.Březina MiroslavPisinger Václav     3130
4.Urbánek Jaroslav st.Vodička Bohuslav     1331
5.Vránek VratislavDrbal Miloslav     3041
6.Semrád EduardPřibyl Petr     3051
7.Urbánek Jaroslav st.Pisinger Václav     1352
8.Vránek VratislavVodička Bohuslav     3062
9.Semrád EduardDrbal Miloslav     3072
10.Březina MiroslavPřibyl Petr     3182
11.Vránek VratislavPisinger Václav     3092
12.Semrád EduardVodička Bohuslav     1393
13.Březina MiroslavDrbal Miloslav     31103
14.Urbánek Jaroslav st.Přibyl Petr     31113
15.Semrád EduardPisinger Václav     31123
16.Březina MiroslavVodička Bohuslav     13124
17.Urbánek Jaroslav st.Drbal Miloslav     30134
18.Vránek VratislavPřibyl Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Miroslav31Pisinger Václav13
Urbánek Jaroslav st.22Vodička Bohuslav31
Vránek Vratislav40Drbal Miloslav04
Semrád Eduard31Přibyl Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Prokop Tomáš
 
 
Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
     0301
2.Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
     1302
3.Marek JiříVolavka Milan     1303
4.Kubíček OldřichLisý Ondřej     0304
5.Prokop TomášSmrčka Roman     3214
6.Kubů ZdeněkHanzálek Miroslav     3124
7.Kubíček OldřichVolavka Milan     1325
8.Prokop TomášLisý Ondřej     0326
9.Kubů ZdeněkSmrčka Roman     3036
10.Marek JiříHanzálek Miroslav     3146
11.Prokop TomášVolavka Milan     0347
12.Kubů ZdeněkLisý Ondřej     0348
13.Marek JiříSmrčka Roman     0349
14.Kubíček OldřichHanzálek Miroslav     3159
15.Kubů ZdeněkVolavka Milan     03510
16.Marek JiříLisý Ondřej     23511
17.Kubíček OldřichSmrčka Roman     13512
18.Prokop TomášHanzálek MiroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jiří13Volavka Milan40
Kubíček Oldřich13Lisý Ondřej40
Prokop Tomáš12Smrčka Roman22
Kubů Zdeněk22Hanzálek Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
Malý Milan
Paluch Lukáš
 
 
     0301
2.Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
David Lukáš
Vacek Vladimír
 
 
     3111
3.Mach RadekMalý Milan     1312
4.Malý ZdeněkPaluch Lukáš     1313
5.Nacházel AlešDavid Lukáš     3023
6.Kubín VlastislavVacek Vladimír     3133
7.Malý ZdeněkMalý Milan     3243
8.Nacházel AlešPaluch Lukáš     2344
9.Kubín VlastislavDavid Lukáš     3154
10.Mach RadekVacek Vladimír     3264
11.Nacházel AlešMalý Milan     1365
12.Kubín VlastislavPaluch Lukáš     0366
13.Mach RadekDavid Lukáš     1367
14.Malý ZdeněkVacek Vladimír     3077
15.Kubín VlastislavMalý Milan     1378
16.Mach RadekPaluch Lukáš     0379
17.Malý ZdeněkDavid Lukáš     3089
18.Nacházel AlešVacek Vladimír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Radek13Malý Milan31
Malý Zdeněk31Paluch Lukáš40
Nacházel Aleš22David Lukáš13
Kubín Vlastislav22Vacek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     3010
2.Sovka Martin
Krenar Pavel
 
 
Kubíska Radek
Jirsa Miloš
 
 
     3120
3.Lískovec MartinLuňák Zdeněk     3130
4.Michálek JanFencl Jiří     2331
5.Sovka MartinKubíska Radek     3141
6.Krenar PavelJirsa Miloš     3051
7.Michálek JanLuňák Zdeněk     3161
8.Sovka MartinFencl Jiří     3171
9.Krenar PavelKubíska Radek     3181
10.Lískovec MartinJirsa Miloš     1382
11.Sovka MartinLuňák Zdeněk     3292
12.Krenar PavelFencl Jiří     30102
13.Lískovec MartinKubíska Radek     31112
14.Michálek JanJirsa Miloš     30122
15.Krenar PavelLuňák Zdeněk     03123
16.Lískovec MartinFencl Jiří     03124
17.Michálek JanKubíska Radek     30134
18.Sovka MartinJirsa Miloš     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin22Luňák Zdeněk13
Michálek Jan31Fencl Jiří22
Sovka Martin40Kubíska Radek04
Krenar Pavel31Jirsa Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Josef
Vincenc Jan
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3110
2.Jůzl Radek
Šimůnek Petr
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0311
3.Šimůnek PetrFröhlich Václav     1312
4.Jůzl JosefParkan Aleš     0313
5.Vincenc JanDvořák Aleš     1314
6.Jůzl RadekŠvehla Jaroslav     1315
7.Jůzl JosefFröhlich Václav     0316
8.Vincenc JanParkan Aleš     0317
9.Jůzl RadekDvořák Aleš     0318
10.Šimůnek PetrŠvehla Jaroslav     1319
11.Vincenc JanFröhlich Václav     03110
12.Jůzl RadekParkan Aleš     03111
13.Šimůnek PetrDvořák Aleš     23112
14.Jůzl JosefDvořák Jakub     30212
15.Jůzl RadekFröhlich Václav     13213
16.Šimůnek PetrParkan AlešWO    30313
17.Jůzl JosefDvořák Aleš     03314
18.Vincenc JanDvořák Jakub     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr03Fröhlich Václav40
Jůzl Josef13Parkan Aleš30
Vincenc Jan04Dvořák Aleš40
Jůzl Radek04Švehla Jaroslav20
   Dvořák Jakub11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS