Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3010
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     1311
3.Tržil JiříFröhlich Václav     1312
4.Daňhel JiříParkan Aleš     0313
5.Novotný PetrDvořák Aleš     0314
6.Emr ČestmírŠvehla Jaroslav     2315
7.Daňhel JiříFröhlich Václav     1316
8.Novotný PetrParkan Aleš     0317
9.Emr ČestmírDvořák Aleš     0318
10.Tržil JiříŠvehla Jaroslav     3128
11.Novotný PetrFröhlich Václav     0329
12.Emr ČestmírParkan Aleš     03210
13.Tržil JiříDvořák Aleš     31310
14.Daňhel JiříDvořák Jakub     30410
15.Emr ČestmírFröhlich Václav     13411
16.Tržil JiříParkan Aleš     03412
17.Daňhel JiříDvořák Aleš     32512
18.Novotný PetrDvořák Jakub     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří22Fröhlich Václav40
Daňhel Jiří22Parkan Aleš40
Novotný Petr13Dvořák Aleš22
Emr Čestmír04Švehla Jaroslav11
   Dvořák Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
     1301
2.Luňák Josef
Fencl Jiří
 
 
Šimůnek Petr
Jůzl Josef
 
 
     2302
3.Kubíska RadekMarek Roman     3212
4.Dejmek OldřichJůzl Radek     0313
5.Luňák JosefŠimůnek Petr     1314
6.Fencl JiříJůzl Josef     3124
7.Dejmek OldřichMarek Roman     3034
8.Luňák JosefJůzl Radek     1335
9.Fencl JiříŠimůnek Petr     2336
10.Kubíska RadekJůzl Josef     3246
11.Luňák JosefMarek Roman     3156
12.Fencl JiříJůzl Radek     3066
13.Kubíska RadekŠimůnek Petr     0367
14.Dejmek OldřichJůzl Josef     3177
15.Fencl JiříMarek Roman     3187
16.Kubíska RadekJůzl Radek     3097
17.Dejmek OldřichŠimůnek Petr     32107
18.Luňák JosefJůzl Josef     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíska Radek31Marek Roman04
Dejmek Oldřich31Jůzl Radek22
Luňák Josef13Šimůnek Petr31
Fencl Jiří31Jůzl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:45 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrána Milan
David Lukáš
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     0301
2.Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
     0302
3.Vrána MilanLískovec Martin     0303
4.David LukášMichálek Jan     1304
5.Malý MilanSovka Martin     2305
6.Vacek VladimírKrenar Pavel     0306
7.David LukášLískovec Martin     0307
8.Malý MilanMichálek Jan     3017
9.Vacek VladimírSovka Martin     2318
10.Vrána MilanKrenar Pavel     0319
11.Malý MilanLískovec Martin     3029
12.Vacek VladimírMichálek Jan     13210
13.Vrána MilanSovka Martin     03211
14.David LukášKrenar Pavel     03212
15.Vacek VladimírLískovec Martin     03213
16.Vrána MilanMichálek Jan     23214
17.David LukášSovka Martin     13215
18.Malý MilanKrenar Pavel     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrána Milan04Lískovec Martin31
David Lukáš04Michálek Jan31
Malý Milan31Sovka Martin40
Vacek Vladimír04Krenar Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     3010
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
     2311
3.Lisý OndřejKubín Vlastislav     3121
4.Škorpík JaroslavNacházel Aleš     2322
5.Smrčka RomanMach Radek     3032
6.Hanzálek MiroslavMalý Zdeněk     1333
7.Škorpík JaroslavKubín Vlastislav     3043
8.Smrčka RomanNacházel Aleš     2344
9.Hanzálek MiroslavMach Radek     3154
10.Lisý OndřejMalý Zdeněk     2355
11.Smrčka RomanKubín Vlastislav     1356
12.Volavka MilanNacházel Aleš     0357
13.Lisý OndřejMach Radek     3067
14.Škorpík JaroslavMalý Zdeněk     2368
15.Volavka MilanKubín Vlastislav     3278
16.Lisý OndřejNacházel Aleš     3188
17.Škorpík JaroslavMach Radek     2389
18.Smrčka RomanMalý Zdeněk     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisý Ondřej31Kubín Vlastislav13
Škorpík Jaroslav13Nacházel Aleš31
Smrčka Roman13Mach Radek13
Hanzálek Miroslav11Malý Zdeněk40
Volavka Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
Hájek Jaroslav
Marek Jiří
 
 
     3110
2.Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
     2311
3.Pisinger VáclavHájek Jaroslav     0312
4.Vodička BohuslavMarek Jiří     3222
5.Drbal MiloslavKubíček Oldřich     3132
6.Zadražil MiloslavHamza Tomáš     3142
7.Vodička BohuslavHájek Jaroslav     0343
8.Drbal MiloslavMarek Jiří     3053
9.Zadražil MiloslavKubíček Oldřich     3063
10.Pisinger VáclavHamza Tomáš     0364
11.Drbal MiloslavHájek Jaroslav     0365
12.Zadražil MiloslavMarek Jiří     3075
13.Pisinger VáclavKubíček Oldřich     2376
14.Vodička BohuslavHamza Tomáš     0377
15.Zadražil MiloslavHájek Jaroslav     3087
16.Pisinger VáclavMarek Jiří     1388
17.Vodička BohuslavKubíček Oldřich     3198
18.Přibyl PetrHamza Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisinger Václav04Hájek Jaroslav31
Vodička Bohuslav22Marek Jiří13
Drbal Miloslav21Kubíček Oldřich13
Zadražil Miloslav40Hamza Tomáš31
Přibyl Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Urbánek Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Krejzlík Michal
Havelka Jiří
 
 
Březina Miroslav
Vránek Vratislav
 
 
     1311
3.Nepraš JaromírUrbánek Jaroslav st.     3021
4.Havelka JiříUrbánek Jaroslav ml.     3031
5.Krejzlík MichalBřezina Miroslav     1332
6.Nepraš JiříVránek Vratislav     3042
7.Havelka JiříUrbánek Jaroslav st.     1343
8.Krejzlík MichalUrbánek Jaroslav ml.     3053
9.Nepraš JiříBřezina Miroslav     3263
10.Nepraš JaromírVránek Vratislav     0364
11.Krejzlík MichalUrbánek Jaroslav st.     0365
12.Nepraš JiříUrbánek Jaroslav ml.WO    3075
13.Nepraš JaromírBřezina Miroslav     0376
14.Havelka JiříVránek Vratislav     0377
15.Nepraš JiříUrbánek Jaroslav st.     3087
16.Nepraš JaromírUrbánek Jaroslav ml.WO    3097
17.Havelka JiříBřezina Miroslav     0398
18.Krejzlík MichalVránek Vratislav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jaromír12Urbánek Jaroslav st.22
Havelka Jiří13Urbánek Jaroslav ml.02
Krejzlík Michal13Březina Miroslav31
Nepraš Jiří30Vránek Vratislav31
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS