Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     0301
2.Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     3011
3.Urbánek Jaroslav st.Tržil Jiří     3221
4.Březina MiroslavEmr Čestmír     3131
5.Vránek VratislavFilípek Jindřich     3141
6.Semrád EduardDaňhel Jiří     3251
7.Březina MiroslavTržil Jiří     3161
8.Vránek VratislavEmr Čestmír     3071
9.Semrád EduardFilípek Jindřich     3281
10.Urbánek Jaroslav st.Daňhel Jiří     3191
11.Vránek VratislavTržil Jiří     2392
12.Semrád EduardEmr Čestmír     31102
13.Urbánek Jaroslav st.Filípek Jindřich     31112
14.Březina MiroslavDaňhel Jiří     03113
15.Semrád EduardTržil Jiří     30123
16.Urbánek Jaroslav st.Emr Čestmír     30133
17.Březina MiroslavFilípek Jindřich     30143
18.Vránek VratislavDaňhel Jiří     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jaroslav st.40Tržil Jiří13
Březina Miroslav31Emr Čestmír04
Vránek Vratislav22Filípek Jindřich04
Semrád Eduard40Daňhel Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2301
2.Marek Jiří
Kubíček Oldřich
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3011
3.Krčil JiříNepraš Jiří     2312
4.Marek JiříNepraš Jaromír     0313
5.Kubíček OldřichHavelka Jiří     3023
6.Kubů ZdeněkKrejzlík Michal     2324
7.Marek JiříNepraš Jiří     0325
8.Kubíček OldřichNepraš Jaromír     3135
9.Kubů ZdeněkHavelka Jiří     3045
10.Krčil JiříKrejzlík Michal     3155
11.Kubíček OldřichNepraš Jiří     2356
12.Kubů ZdeněkNepraš Jaromír     1357
13.Krčil JiříHavelka Jiří     3267
14.Marek JiříKrejzlík Michal     3177
15.Kubů ZdeněkNepraš Jiří     0378
16.Krčil JiříNepraš Jaromír     1379
17.Marek JiříHavelka Jiří     03710
18.Kubíček OldřichKrejzlík Michal     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčil Jiří22Nepraš Jiří40
Marek Jiří13Nepraš Jaromír31
Kubíček Oldřich31Havelka Jiří13
Kubů Zdeněk13Krejzlík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Nacházel Aleš
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     3010
2.Čermák Karel
Mach Radek st.
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     1311
3.Nacházel AlešPisinger Václav     3021
4.Čermák KarelVodička Bohuslav     0322
5.Malý ZdeněkDrbal Miloslav     3032
6.Mach Radek st.Přibyl Petr     2333
7.Čermák KarelPisinger Václav     2334
8.Malý ZdeněkVodička Bohuslav     1335
9.Mach Radek st.Drbal Miloslav     0336
10.Nacházel AlešPřibyl Petr     3046
11.Malý ZdeněkPisinger Václav     2347
12.Mach Radek st.Vodička Bohuslav     0348
13.Nacházel AlešDrbal Miloslav     3058
14.Čermák KarelPřibyl Petr     0359
15.Mach Radek st.Pisinger Václav     03510
16.Nacházel AlešVodička Bohuslav     13511
17.Čermák KarelDrbal Miloslav     13512
18.Malý ZdeněkPřibyl Petr     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacházel Aleš31Pisinger Václav31
Čermák Karel04Vodička Bohuslav40
Malý Zdeněk22Drbal Miloslav22
Mach Radek st.04Přibyl Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0301
2.Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
     2302
3.Lískovec MartinVolavka Milan     0303
4.Michálek JanLisý Ondřej     0304
5.Sovka MartinSmrčka Roman     3014
6.Krenar PavelHanzálek Miroslav     3124
7.Michálek JanVolavka Milan     1325
8.Sovka MartinLisý Ondřej     2326
9.Krenar PavelSmrčka Roman     3036
10.Lískovec MartinHanzálek Miroslav     0337
11.Sovka MartinVolavka Milan     3047
12.Krenar PavelLisý Ondřej     3257
13.Lískovec MartinSmrčka Roman     1358
14.Michálek JanHanzálek Miroslav     2359
15.Krenar PavelVolavka Milan     3169
16.Lískovec MartinLisý Ondřej     03610
17.Michálek JanSmrčka RomanWO    30710
18.Sovka MartinHanzálek MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lískovec Martin04Volavka Milan22
Michálek Jan03Lisý Ondřej31
Sovka Martin21Smrčka Roman12
Krenar Pavel40Hanzálek Miroslav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 SK Jiřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaroslav
Jůzl Josef
 
 
Paluch Lukáš
Malý Milan
 
 
     3110
2.Šimůnek Petr
Vincenc Jan
 
 
David Lukáš
Vaněk Jaroslav
 
 
     3120
3.Šimůnek PetrPaluch Lukáš     1321
4.Jůzl JosefMalý Milan     3031
5.Vincenc JanKopřiva Miloslav     3241
6.Svoboda JaroslavDavid Lukáš     3051
7.Jůzl JosefPaluch Lukáš     0352
8.Vincenc JanMalý Milan     3262
9.Svoboda JaroslavKopřiva Miloslav     1363
10.Šimůnek PetrDavid Lukáš     3173
11.Vincenc JanPaluch Lukáš     3183
12.Svoboda JaroslavMalý Milan     3093
13.Šimůnek PetrKopřiva Miloslav     32103
14.Jůzl JosefDavid Lukáš     30113
15.Svoboda JaroslavPaluch LukášWO    03114
16.Šimůnek PetrMalý MilanWO    30124
17.Jůzl JosefKopřiva MiloslavWO    03125
18.Vincenc JanDavid LukášWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimůnek Petr21Paluch Lukáš21
Jůzl Josef21Malý Milan03
Vincenc Jan30Kopřiva Miloslav12
Svoboda Jaroslav21David Lukáš03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:22 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
     3110
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Jirsa Miloš
Fencl Jiří
 
 
     3220
3.Fröhlich VáclavKubíska Radek     3030
4.Parkan AlešDejmek Oldřich     3040
5.Švehla JaroslavJirsa Miloš     2341
6.Dvořák AlešFencl Jiří     3151
7.Parkan AlešKubíska Radek     3161
8.Švehla JaroslavDejmek Oldřich     3171
9.Dvořák AlešJirsa Miloš     3181
10.Fröhlich VáclavFencl Jiří     3091
11.Švehla JaroslavKubíska Radek     32101
12.Dvořák AlešDejmek Oldřich     32111
13.Fröhlich VáclavJirsa Miloš     30121
14.Dvořák JakubFencl Jiří     03122
15.Dvořák AlešKubíska Radek     30132
16.Fröhlich VáclavDejmek Oldřich     31142
17.Dvořák JakubJirsa Miloš     03143
18.Švehla JaroslavFencl Jiří     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fröhlich Václav40Kubíska Radek04
Parkan Aleš20Dejmek Oldřich04
Švehla Jaroslav31Jirsa Miloš22
Dvořák Aleš40Fencl Jiří13
Dvořák Jakub02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS