Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
David Lukáš
 
 
Emr Čestmír
Novotný Petr
 
 
     3010
2.Vaněk Jaroslav
Vrána Milan
 
 
Tržil Jiří
Daňhel Jiří
 
 
     1311
3.Malý MilanEmr Čestmír     3121
4.David LukášNovotný Petr     3131
5.Vaněk JaroslavTržil Jiří     1332
6.Vrána MilanDaňhel Jiří     2333
7.David LukášEmr Čestmír     1334
8.Vaněk JaroslavNovotný Petr     3044
9.Vrána MilanTržil Jiří     0345
10.Malý MilanDaňhel Jiří     3155
11.Vaněk JaroslavEmr Čestmír     1356
12.Vrána MilanNovotný Petr     3266
13.Malý MilanTržil Jiří     3276
14.David LukášDaňhel Jiří     0377
15.Vrána MilanEmr Čestmír     0378
16.Malý MilanNovotný Petr     3088
17.David LukášTržil Jiří     0389
18.Vaněk JaroslavDaňhel Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Milan40Emr Čestmír31
David Lukáš13Novotný Petr04
Vaněk Jaroslav13Tržil Jiří31
Vrána Milan13Daňhel Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
     2301
2.Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
Fencl Jiří
Luňák Zdeněk
 
 
     3011
3.Smrčka RomanKubíska Radek     3021
4.Volavka MilanDejmek Oldřich     3131
5.Hanzálek MiroslavFencl Jiří     1332
6.Lisý OndřejLuňák Zdeněk     3042
7.Volavka MilanKubíska Radek     3052
8.Škorpík JaroslavDejmek Oldřich     1353
9.Lisý OndřejFencl Jiří     3263
10.Smrčka RomanLuňák Zdeněk     2364
11.Škorpík JaroslavKubíska Radek     3074
12.Lisý OndřejDejmek Oldřich     3184
13.Smrčka RomanFencl Jiří     3294
14.Volavka MilanLuňák Zdeněk     31104
15.Lisý OndřejKubíska Radek     23105
16.Smrčka RomanDejmek Oldřich     30115
17.Volavka MilanFencl Jiří     30125
18.Škorpík JaroslavLuňák ZdeněkWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrčka Roman31Kubíska Radek13
Volavka Milan40Dejmek Oldřich13
Hanzálek Miroslav01Fencl Jiří13
Lisý Ondřej31Luňák Zdeněk12
Škorpík Jaroslav11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:42 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisinger Václav
Klubal Jan
 
 
Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
     0301
2.Vodička Bohuslav
Drbal Miloslav
 
 
Dvořák Aleš
Parkan Aleš
 
 
     1302
3.Klubal JanFröhlich Václav     0303
4.Vodička BohuslavParkan Aleš     0304
5.Pisinger VáclavDvořák Aleš     1305
6.Drbal MiloslavŠvehla Jaroslav     2306
7.Vodička BohuslavFröhlich Václav     1307
8.Pisinger VáclavParkan Aleš     0308
9.Drbal MiloslavDvořák Aleš     1309
10.Klubal JanŠvehla Jaroslav     03010
11.Pisinger VáclavFröhlich Václav     03011
12.Drbal MiloslavParkan Aleš     13012
13.Klubal JanDvořák Aleš     13013
14.Vodička BohuslavŠvehla Jaroslav     30113
15.Drbal MiloslavFröhlich Václav     03114
16.Klubal JanParkan AlešWO    30214
17.Vodička BohuslavDvořák AlešWO    30314
18.Pisinger VáclavDvořák Jakub     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klubal Jan03Fröhlich Václav40
Vodička Bohuslav12Parkan Aleš30
Pisinger Václav13Dvořák Aleš30
Drbal Miloslav04Švehla Jaroslav21
   Dvořák Jakub01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Jůzl Martin
Jůzl Radek
 
 
     3010
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Marek Roman
Svoboda Jaroslav
 
 
     0311
3.Havelka JiříMarek Roman     0312
4.Nepraš JiříSvoboda Jaroslav     3022
5.Krejzlík MichalJůzl Radek     0323
6.Nepraš JaromírJůzl Martin     3033
7.Nepraš JiříMarek Roman     1334
8.Krejzlík MichalSvoboda Jaroslav     3144
9.Nepraš JaromírJůzl Radek     3054
10.Havelka JiříJůzl Martin     2355
11.Krejzlík MichalMarek Roman     1356
12.Nepraš JaromírSvoboda Jaroslav     3166
13.Havelka JiříJůzl Radek     1367
14.Nepraš JiříJůzl Martin     3077
15.Nepraš JaromírMarek Roman     3087
16.Havelka JiříSvoboda Jaroslav     3197
17.Nepraš JiříJůzl Radek     30107
18.Krejzlík MichalJůzl MartinWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Jiří13Marek Roman31
Nepraš Jiří31Svoboda Jaroslav04
Krejzlík Michal12Jůzl Radek22
Nepraš Jaromír40Jůzl Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Sovka Martin
Michálek Jan
 
 
     3210
2.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Lískovec Martin
Krenar Pavel
 
 
     3020
3.Urbánek Jaroslav st.Sovka Martin     3030
4.Březina MiroslavKrenar Pavel     3040
5.Semrád EduardMichálek Jan     3150
6.Vránek VratislavLískovec Martin     3060
7.Březina MiroslavSovka Martin     0361
8.Semrád EduardKrenar Pavel     3071
9.Vránek VratislavMichálek Jan     3181
10.Urbánek Jaroslav st.Lískovec Martin     1382
11.Semrád EduardSovka Martin     3092
12.Vránek VratislavKrenar Pavel     0393
13.Urbánek Jaroslav st.Michálek Jan     30103
14.Březina MiroslavLískovec Martin     31113
15.Vránek VratislavSovka Martin     31123
16.Urbánek Jaroslav st.Krenar Pavel     13124
17.Březina MiroslavMichálek Jan     23125
18.Semrád EduardLískovec Martin     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbánek Jaroslav st.22Sovka Martin13
Březina Miroslav22Krenar Pavel22
Semrád Eduard40Michálek Jan13
Vránek Vratislav31Lískovec Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Vacek Václav
Hrkal Václav
 
 
     3110
2.Hamza Tomáš
Kubíček Oldřich
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     0311
3.Hamza TomášVacek Václav     3121
4.Marek JiříHrkal Václav     2322
5.Krčil JiříKubín Vlastislav     3132
6.Kubů ZdeněkNacházel Aleš     3042
7.Marek JiříVacek Václav     1343
8.Krčil JiříHrkal Václav     3153
9.Kubů ZdeněkKubín Vlastislav     0354
10.Hamza TomášNacházel Aleš     3064
11.Krčil JiříVacek Václav     3074
12.Kubů ZdeněkHrkal Václav     3184
13.Hamza TomášKubín Vlastislav     3194
14.Marek JiříNacházel Aleš     0395
15.Kubů ZdeněkVacek Václav     32105
16.Kubíček OldřichHrkal Václav     30115
17.Marek JiříKubín Vlastislav     23116
18.Krčil JiříNacházel Aleš     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamza Tomáš30Vacek Václav13
Marek Jiří04Hrkal Václav13
Krčil Jiří40Kubín Vlastislav22
Kubů Zdeněk31Nacházel Aleš13
Kubíček Oldřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     0301
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Malý Zdeněk
Hrkal Václav
 
 
     3111
3.Tržil JiříKubín Vlastislav     3121
4.Daňhel JiříHrkal Václav     3031
5.Filípek JindřichMalý Zdeněk     3041
6.Emr ČestmírNacházel Aleš     0342
7.Daňhel JiříKubín Vlastislav     3252
8.Filípek JindřichHrkal Václav     3162
9.Emr ČestmírMalý Zdeněk     0363
10.Tržil JiříNacházel Aleš     0364
11.Filípek JindřichKubín Vlastislav     3074
12.Emr ČestmírHrkal Václav     3284
13.Tržil JiříMalý Zdeněk     3294
14.Daňhel JiříNacházel Aleš     1395
15.Emr ČestmírKubín Vlastislav     30105
16.Tržil JiříHrkal Václav     32115
17.Daňhel JiříMalý Zdeněk     31125
18.Filípek JindřichNacházel Aleš     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří31Kubín Vlastislav04
Daňhel Jiří31Hrkal Václav04
Filípek Jindřich31Malý Zdeněk13
Emr Čestmír22Nacházel Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Míka Tomáš
 
 
Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
     3110
2.Sovka Martin
Krenar Pavel
 
 
Krčil Jiří
Prokop Tomáš
 
 
     3120
3.Lískovec MartinProkop Tomáš     3030
4.Míka TomášKrčil Jiří     0331
5.Sovka MartinKubíček Oldřich     3041
6.Krenar PavelHamza Tomáš     1342
7.Míka TomášProkop Tomáš     0343
8.Sovka MartinKrčil Jiří     3053
9.Krenar PavelKubíček Oldřich     3263
10.Lískovec MartinHamza Tomáš     0364
11.Sovka MartinProkop Tomáš     3174
12.Krenar PavelKrčil Jiří     3184
13.Lískovec MartinKubíček Oldřich     3194
14.Míka TomášHamza Tomáš     0395
15.Krenar PavelProkop Tomáš     31105
16.Lískovec MartinKrčil Jiří     13106
17.Míka TomášKubíček Oldřich     03107
18.Sovka MartinHamza Tomáš     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin22Prokop Tomáš13
Míka Tomáš04Krčil Jiří22
Sovka Martin31Kubíček Oldřich13
Krenar Pavel31Hamza Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Josef
Jůzl Radek
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
     3210
2.Tejkal Miroslav
Šimůnek Petr
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     0311
3.Šimůnek PetrBřezina Miroslav     3021
4.Jůzl MartinVránek Vratislav     1322
5.Jůzl RadekSemrád Eduard     0323
6.Jůzl JosefUrbánek Jaroslav st.     1324
7.Jůzl MartinBřezina Miroslav     1325
8.Jůzl RadekVránek Vratislav     0326
9.Jůzl JosefSemrád Eduard     1327
10.Šimůnek PetrUrbánek Jaroslav st.     0328
11.Jůzl RadekBřezina Miroslav     3238
12.Jůzl JosefVránek Vratislav     1339
13.Šimůnek PetrSemrád Eduard     13310
14.Tejkal MiroslavUrbánek Jaroslav st.     03311
15.Jůzl JosefBřezina Miroslav     13312
16.Šimůnek PetrVránek Vratislav     13313
17.Tejkal MiroslavSemrád EduardWO    30413
18.Jůzl RadekUrbánek Jaroslav st.WO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr13Březina Miroslav22
Jůzl Martin02Vránek Vratislav40
Jůzl Radek12Semrád Eduard30
Jůzl Josef04Urbánek Jaroslav st.30
Tejkal Miroslav01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:22 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jakub
Černý Michal
 
 
Pech Jakub
Nepraš Jaromír
 
 
     0301
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Krejzlík Michal
Havelka Jiří
 
 
     3011
3.Švehla JaroslavHavelka Jiří     3121
4.Parkan AlešKrejzlík Michal     3031
5.Dvořák JakubNepraš Jaromír     0332
6.Dvořák AlešPech Jakub     3142
7.Parkan AlešHavelka Jiří     3052
8.Dvořák JakubKrejzlík Michal     0353
9.Dvořák AlešNepraš Jaromír     3163
10.Švehla JaroslavPech Jakub     3173
11.Dvořák JakubHavelka Jiří     0374
12.Dvořák AlešKrejzlík Michal     3084
13.Švehla JaroslavNepraš Jaromír     0385
14.Parkan AlešPech Jakub     3095
15.Dvořák AlešHavelka Jiří     30105
16.Švehla JaroslavKrejzlík Michal     30115
17.Parkan AlešNepraš JaromírWO    30125
18.Dvořák JakubPech Jakub     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Jaroslav31Havelka Jiří13
Parkan Aleš30Krejzlík Michal13
Dvořák Jakub04Nepraš Jaromír21
Dvořák Aleš40Pech Jakub13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3110
2.Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
Klubal Jan
Přibyl Petr
 
 
     3120
3.Kubíska RadekPisinger Václav     1321
4.Dejmek OldřichVodička Bohuslav     2322
5.Luňák ZdeněkKlubal Jan     3032
6.Fencl JiříPřibyl Petr     3042
7.Dejmek OldřichPisinger Václav     1343
8.Luňák ZdeněkVodička Bohuslav     3053
9.Fencl JiříKlubal Jan     3263
10.Kubíska RadekPřibyl Petr     3173
11.Luňák ZdeněkPisinger Václav     3083
12.Fencl JiříVodička Bohuslav     1384
13.Kubíska RadekKlubal Jan     2385
14.Dejmek OldřichPřibyl Petr     3095
15.Fencl JiříPisinger Václav     0396
16.Kubíska RadekVodička Bohuslav     30106
17.Dejmek OldřichKlubal Jan     13107
18.Luňák ZdeněkPřibyl Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíska Radek22Pisinger Václav31
Dejmek Oldřich13Vodička Bohuslav22
Luňák Zdeněk40Klubal Jan22
Fencl Jiří22Přibyl Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:43 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Miloslav
Malý Milan
 
 
Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
     2301
2.Vrána Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0302
3.Kopřiva MiloslavLisý Ondřej     3012
4.Malý MilanŠkorpík Jaroslav     3122
5.Vrána MilanSmrčka Roman     0323
6.Vaněk JaroslavHanzálek Miroslav     0324
7.Malý MilanLisý Ondřej     0325
8.Vrána MilanŠkorpík Jaroslav     0326
9.Vaněk JaroslavSmrčka Roman     0327
10.Kopřiva MiloslavHanzálek Miroslav     0328
11.Vrána MilanLisý Ondřej     0329
12.Vaněk JaroslavŠkorpík Jaroslav     23210
13.Kopřiva MiloslavSmrčka Roman     13211
14.Malý MilanHanzálek MiroslavWO    30311
15.Vaněk JaroslavLisý Ondřej     13312
16.Kopřiva MiloslavŠkorpík Jaroslav     23313
17.Malý MilanSmrčka Roman     23314
18.Vrána MilanHanzálek MiroslavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Miloslav13Lisý Ondřej31
Malý Milan12Škorpík Jaroslav31
Vrána Milan03Smrčka Roman40
Vaněk Jaroslav04Hanzálek Miroslav20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavka Milan
Hanzálek Miroslav
 
 
Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
     3110
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     3220
3.Smrčka RomanTržil Jiří     3030
4.Volavka MilanDaňhel Jiří     1331
5.Hanzálek MiroslavFilípek Jindřich     1332
6.Škorpík JaroslavEmr Čestmír     1333
7.Volavka MilanTržil Jiří     3143
8.Hanzálek MiroslavDaňhel Jiří     3153
9.Škorpík JaroslavFilípek Jindřich     1354
10.Smrčka RomanEmr Čestmír     3164
11.Hanzálek MiroslavTržil Jiří     3174
12.Škorpík JaroslavDaňhel Jiří     1375
13.Smrčka RomanFilípek Jindřich     0376
14.Volavka MilanEmr Čestmír     3286
15.Škorpík JaroslavTržil Jiří     3096
16.Smrčka RomanDaňhel Jiří     0397
17.Volavka MilanFilípek Jindřich     32107
18.Hanzálek MiroslavEmr Čestmír     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrčka Roman22Tržil Jiří04
Volavka Milan31Daňhel Jiří31
Hanzálek Miroslav31Filípek Jindřich31
Škorpík Jaroslav13Emr Čestmír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Zadražil Miloslav
 
 
Paluch Lukáš
Malý Milan
 
 
     3210
2.Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
David Lukáš
Vaněk Jaroslav
 
 
     3020
3.Vodička BohuslavPaluch Lukáš     2321
4.Zadražil MiloslavMalý Milan     3031
5.Drbal MiloslavDavid Lukáš     2332
6.Pisinger VáclavVaněk Jaroslav     3142
7.Zadražil MiloslavPaluch Lukáš     3152
8.Drbal MiloslavMalý Milan     1353
9.Pisinger VáclavDavid Lukáš     3063
10.Vodička BohuslavVaněk Jaroslav     3073
11.Drbal MiloslavPaluch Lukáš     1374
12.Pisinger VáclavMalý Milan     0375
13.Vodička BohuslavDavid Lukáš     1376
14.Zadražil MiloslavVaněk Jaroslav     3086
15.Pisinger VáclavPaluch Lukáš     3096
16.Vodička BohuslavMalý Milan     2397
17.Zadražil MiloslavDavid Lukáš     31107
18.Drbal MiloslavVaněk Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Bohuslav13Paluch Lukáš22
Zadražil Miloslav40Malý Milan31
Drbal Miloslav13David Lukáš22
Pisinger Václav31Vaněk Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     3210
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Dejmek Oldřich
Musil Josef
 
 
     1311
3.Havelka JiříMusil Josef     3021
4.Nepraš JaromírDejmek Oldřich     2322
5.Krejzlík MichalLuňák Zdeněk     1323
6.Nepraš JiříFencl Jiří     3033
7.Nepraš JaromírMusil Josef     3043
8.Krejzlík MichalDejmek Oldřich     0344
9.Nepraš JiříLuňák Zdeněk     3254
10.Havelka JiříFencl Jiří     2355
11.Krejzlík MichalMusil Josef     3065
12.Nepraš JiříDejmek Oldřich     3175
13.Havelka JiříLuňák Zdeněk     0376
14.Nepraš JaromírFencl Jiří     3186
15.Nepraš JiříMusil Josef     3196
16.Havelka JiříDejmek Oldřich     32106
17.Nepraš JaromírLuňák Zdeněk     23107
18.Krejzlík MichalFencl Jiří     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Jiří22Musil Josef04
Nepraš Jaromír22Dejmek Oldřich22
Krejzlík Michal13Luňák Zdeněk31
Nepraš Jiří40Fencl Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
     0301
2.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0302
3.Březina MiroslavFröhlich Václav     0303
4.Vránek VratislavParkan Aleš     1304
5.Urbánek Jaroslav st.Dvořák Aleš     1305
6.Semrád EduardŠvehla Jaroslav     3015
7.Vránek VratislavFröhlich Václav     1316
8.Urbánek Jaroslav st.Parkan Aleš     2317
9.Semrád EduardDvořák Aleš     3127
10.Březina MiroslavŠvehla Jaroslav     1328
11.Urbánek Jaroslav st.Fröhlich Václav     3138
12.Semrád EduardParkan Aleš     2339
13.Březina MiroslavDvořák Aleš     3149
14.Vránek VratislavŠvehla Jaroslav     3059
15.Semrád EduardFröhlich Václav     03510
16.Březina MiroslavParkan Aleš     03511
17.Vránek VratislavDvořák AlešWO    30611
18.Urbánek Jaroslav st.Švehla Jaroslav     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Březina Miroslav13Fröhlich Václav31
Vránek Vratislav12Parkan Aleš40
Urbánek Jaroslav st.13Dvořák Aleš12
Semrád Eduard22Švehla Jaroslav22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
Tejkal Miroslav
Šimůnek Petr
 
 
     3110
2.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Marek Roman
Jůzl Josef
 
 
     3120
3.Kubů ZdeněkMarek Roman     3030
4.Hamza TomášTejkal Miroslav     3140
5.Kubíček OldřichŠimůnek Petr     1341
6.Krčil JiříJůzl Josef     3151
7.Hamza TomášMarek Roman     3161
8.Kubíček OldřichTejkal Miroslav     0362
9.Krčil JiříŠimůnek Petr     3072
10.Kubů ZdeněkJůzl Josef     2373
11.Kubíček OldřichMarek Roman     3183
12.Krčil JiříTejkal Miroslav     3293
13.Kubů ZdeněkŠimůnek Petr     30103
14.Prokop TomášJůzl Josef     03104
15.Krčil JiříMarek RomanWO    30114
16.Kubů ZdeněkTejkal Miroslav     03115
17.Prokop Tomᚊimůnek Petr     03116
18.Kubíček OldřichJůzl JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubů Zdeněk22Marek Roman03
Hamza Tomáš20Tejkal Miroslav22
Kubíček Oldřich12Šimůnek Petr22
Krčil Jiří30Jůzl Josef21
Prokop Tomáš02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Václav
Malý Zdeněk
 
 
Lískovec Martin
Sekyra Jan
 
 
     3110
2.Nacházel Aleš
Kubín Vlastislav
 
 
Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
     2311
3.Malý ZdeněkLískovec Martin     3221
4.Hrkal VáclavKrenar Pavel     2322
5.Nacházel AlešSovka Martin     0323
6.Kubín VlastislavSekyra Jan     3033
7.Hrkal VáclavLískovec Martin     2334
8.Nacházel AlešKrenar Pavel     3044
9.Kubín VlastislavSovka Martin     3254
10.Malý ZdeněkSekyra Jan     3064
11.Nacházel AlešLískovec Martin     3074
12.Kubín VlastislavKrenar Pavel     2375
13.Malý ZdeněkSovka Martin     3285
14.Hrkal VáclavSekyra Jan     3095
15.Kubín VlastislavLískovec Martin     30105
16.Malý ZdeněkKrenar Pavel     13106
17.Hrkal VáclavSovka Martin     03107
18.Nacházel AlešSekyra Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Zdeněk31Lískovec Martin13
Hrkal Václav13Krenar Pavel31
Nacházel Aleš31Sovka Martin22
Kubín Vlastislav31Sekyra Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Lískovec Martin
Dvořák Miroslav
 
 
     3010
2.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
     3120
3.Tržil JiříLískovec Martin     3030
4.Daňhel JiříDvořák Miroslav     3040
5.Filípek JindřichKrenar Pavel     1341
6.Emr ČestmírSovka Martin     1342
7.Daňhel JiříLískovec Martin     3152
8.Filípek JindřichDvořák Miroslav     3062
9.Emr ČestmírKrenar Pavel     0363
10.Tržil JiříSovka Martin     2364
11.Filípek JindřichLískovec Martin     3074
12.Emr ČestmírDvořák Miroslav     3084
13.Tržil JiříKrenar Pavel     0385
14.Daňhel JiříSovka Martin     0386
15.Emr ČestmírLískovec Martin     1387
16.Tržil JiříDvořák Miroslav     3097
17.Daňhel JiříKrenar Pavel     31107
18.Novotný PetrSovka Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tržil Jiří22Lískovec Martin13
Daňhel Jiří31Dvořák Miroslav04
Filípek Jindřich21Krenar Pavel31
Emr Čestmír13Sovka Martin40
Novotný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tejkal Miroslav
Šimůnek Petr
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     3110
2.Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
Hrkal Václav
Mach Radek st.
 
 
     3020
3.Jůzl MartinKubín Vlastislav     0321
4.Tejkal MiroslavNacházel Aleš     0322
5.Marek RomanHrkal Václav     3232
6.Šimůnek PetrMach Radek st.     3142
7.Tejkal MiroslavKubín Vlastislav     1343
8.Marek RomanNacházel Aleš     0344
9.Šimůnek PetrHrkal Václav     1345
10.Jůzl MartinMach Radek st.     3055
11.Marek RomanKubín Vlastislav     3265
12.Šimůnek PetrNacházel Aleš     1366
13.Jůzl MartinHrkal Václav     2367
14.Tejkal MiroslavMach Radek st.     2368
15.Šimůnek PetrKubín Vlastislav     2369
16.Jůzl MartinNacházel Aleš     13610
17.Tejkal MiroslavHrkal VáclavWO    30710
18.Marek RomanMach Radek st.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůzl Martin13Kubín Vlastislav31
Tejkal Miroslav03Nacházel Aleš40
Marek Roman21Hrkal Václav21
Šimůnek Petr13Mach Radek st.12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
Kubíček Oldřich
Marek Jiří
 
 
     3110
2.Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
Hájek Jaroslav
Hajčiar Jan
 
 
     3020
3.Fröhlich VáclavKubíček Oldřich     3030
4.Parkan AlešMarek Jiří     3040
5.Švehla JaroslavHájek Jaroslav     3150
6.Dvořák AlešHajčiar Jan     3060
7.Parkan AlešKubíček Oldřich     3070
8.Švehla JaroslavMarek Jiří     3280
9.Dvořák AlešHájek Jaroslav     3090
10.Fröhlich VáclavHajčiar Jan     30100
11.Dvořák JakubKubíček Oldřich     13101
12.Dvořák AlešMarek Jiří     30111
13.Fröhlich VáclavHájek Jaroslav     30121
14.Parkan AlešHajčiar Jan     30131
15.Dvořák AlešKubíček Oldřich     30141
16.Fröhlich VáclavMarek Jiří     30151
17.Parkan AlešHájek Jaroslav     30161
18.Dvořák JakubHajčiar Jan     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fröhlich Václav40Kubíček Oldřich13
Parkan Aleš40Marek Jiří04
Švehla Jaroslav20Hájek Jaroslav04
Dvořák Aleš40Hajčiar Jan04
Dvořák Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmek Oldřich
Jirsa Miloš
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
     1301
2.Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
     0302
3.Jirsa MilošSemrád Eduard     0303
4.Dejmek OldřichVránek Vratislav     0304
5.Fencl JiříBřezina Miroslav     0305
6.Luňák ZdeněkUrbánek Jaroslav st.     2306
7.Dejmek OldřichSemrád Eduard     0307
8.Fencl JiříVránek Vratislav     0308
9.Luňák ZdeněkBřezina Miroslav     2309
10.Jirsa MilošUrbánek Jaroslav st.     13010
11.Fencl JiříSemrád Eduard     03011
12.Luňák ZdeněkVránek Vratislav     13012
13.Jirsa MilošBřezina Miroslav     03013
14.Dejmek OldřichUrbánek Jaroslav st.     03014
15.Luňák ZdeněkSemrád Eduard     03015
16.Jirsa MilošVránek Vratislav     03016
17.Dejmek OldřichBřezina Miroslav     13017
18.Fencl JiříUrbánek Jaroslav st.     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirsa Miloš04Semrád Eduard40
Dejmek Oldřich04Vránek Vratislav40
Fencl Jiří04Březina Miroslav40
Luňák Zdeněk04Urbánek Jaroslav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     1301
2.David Lukáš
Vrána Milan
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     0302
3.Malý MilanHavelka Jiří     2303
4.Vrána MilanNepraš Jiří     0304
5.Vaněk JaroslavNepraš Jaromír     0305
6.David LukášKrejzlík Michal     0306
7.Vrána MilanHavelka Jiří     0307
8.Vaněk JaroslavNepraš Jiří     1308
9.David LukášNepraš Jaromír     0309
10.Malý MilanKrejzlík Michal     3219
11.Vaněk JaroslavHavelka Jiří     3229
12.David LukášNepraš Jiří     03210
13.Malý MilanNepraš Jaromír     31310
14.Vrána MilanKrejzlík Michal     03311
15.David LukášHavelka Jiří     13312
16.Malý MilanNepraš Jiří     30412
17.Vrána MilanNepraš Jaromír     03413
18.Vaněk JaroslavKrejzlík Michal     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Milan31Havelka Jiří31
Vrána Milan04Nepraš Jiří31
Vaněk Jaroslav13Nepraš Jaromír31
David Lukáš04Krejzlík Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:43 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
     3010
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
     0311
3.Lisý OndřejZadražil Miloslav     0312
4.Škorpík JaroslavPisinger Václav     1313
5.Smrčka RomanVodička Bohuslav     3123
6.Hanzálek MiroslavDrbal Miloslav     3033
7.Škorpík JaroslavZadražil Miloslav     1334
8.Smrčka RomanPisinger Václav     2335
9.Volavka MilanVodička Bohuslav     3245
10.Lisý OndřejDrbal Miloslav     3155
11.Smrčka RomanZadražil Miloslav     1356
12.Volavka MilanPisinger Václav     1357
13.Lisý OndřejVodička Bohuslav     2358
14.Škorpík JaroslavDrbal Miloslav     2359
15.Volavka MilanZadražil Miloslav     23510
16.Lisý OndřejPisinger Václav     23511
17.Škorpík JaroslavVodička BohuslavWO    03512
18.Smrčka RomanDrbal MiloslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisý Ondřej13Zadražil Miloslav40
Škorpík Jaroslav03Pisinger Václav40
Smrčka Roman12Vodička Bohuslav12
Hanzálek Miroslav10Drbal Miloslav12
Volavka Milan12   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
Daňhel Jiří
Novotný Petr
 
 
     3010
2.Drbal Miloslav
Klubal Jan
 
 
Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
     1311
3.Drbal MiloslavDaňhel Jiří     0312
4.Pisinger VáclavNovotný Petr     3022
5.Klubal JanTržil Jiří     1323
6.Vodička BohuslavEmr Čestmír     3033
7.Pisinger VáclavDaňhel Jiří     3243
8.Klubal JanNovotný Petr     0344
9.Vodička BohuslavTržil Jiří     3054
10.Drbal MiloslavEmr Čestmír     1355
11.Klubal JanDaňhel Jiří     0356
12.Vodička BohuslavNovotný Petr     3166
13.Drbal MiloslavTržil Jiří     3176
14.Pisinger VáclavEmr Čestmír     3086
15.Vodička BohuslavDaňhel Jiří     1387
16.Drbal MiloslavNovotný Petr     0388
17.Pisinger VáclavTržil Jiří     3098
18.Klubal JanEmr Čestmír     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbal Miloslav13Daňhel Jiří31
Pisinger Václav40Novotný Petr22
Klubal Jan13Tržil Jiří13
Vodička Bohuslav31Emr Čestmír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Volavka Milan
Smrčka Roman
 
 
     3210
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0311
3.Nepraš JiříVolavka Milan     3221
4.Havelka JiříLisý Ondřej     1322
5.Nepraš JaromírSmrčka Roman     0323
6.Krejzlík MichalHanzálek Miroslav     0324
7.Havelka JiříVolavka Milan     0325
8.Nepraš JaromírLisý Ondřej     2326
9.Krejzlík MichalSmrčka Roman     2327
10.Nepraš JiříHanzálek Miroslav     3137
11.Nepraš JaromírVolavka Milan     0338
12.Krejzlík MichalLisý Ondřej     1339
13.Nepraš JiříSmrčka Roman     3049
14.Havelka JiříŠkorpík Jaroslav     13410
15.Krejzlík MichalVolavka Milan     03411
16.Nepraš JiříLisý OndřejWO    30511
17.Havelka JiříSmrčka RomanWO    30611
18.Nepraš JaromírŠkorpík JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jiří30Volavka Milan31
Havelka Jiří03Lisý Ondřej30
Nepraš Jaromír03Smrčka Roman21
Krejzlík Michal04Hanzálek Miroslav11
   Škorpík Jaroslav10
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Malý Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
     3210
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Vrána Milan
Horák Tomáš
 
 
     3020
3.Březina MiroslavMalý Milan     2321
4.Urbánek Jaroslav st.Vaněk Jaroslav     3031
5.Vránek VratislavVrána Milan     3041
6.Semrád EduardHorák Tomáš     3051
7.Urbánek Jaroslav st.Malý Milan     3061
8.Vránek VratislavVaněk Jaroslav     3171
9.Semrád EduardVrána Milan     3081
10.Březina MiroslavHorák Tomáš     3091
11.Vránek VratislavMalý Milan     0392
12.Semrád EduardVaněk Jaroslav     30102
13.Březina MiroslavVrána Milan     30112
14.Urbánek Jaroslav st.Horák Tomáš     30122
15.Semrád EduardMalý Milan     31132
16.Březina MiroslavVaněk Jaroslav     30142
17.Urbánek Jaroslav st.Vrána Milan     30152
18.Vránek VratislavHorák Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Miroslav31Malý Milan22
Urbánek Jaroslav st.40Vaněk Jaroslav04
Vránek Vratislav31Vrána Milan04
Semrád Eduard40Horák Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamza Tomáš
Krčil Jiří
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     2301
2.Kubíček Oldřich
Prokop Tomáš
 
 
Jůna Jan
Dejmek Oldřich
 
 
     3211
3.Krčil JiříJůna Jan     2312
4.Hamza TomášLuňák Zdeněk     3122
5.Kubíček OldřichDejmek Oldřich     3032
6.Prokop TomášFencl Jiří     1333
7.Hamza TomášJůna Jan     3043
8.Kubíček OldřichLuňák Zdeněk     3253
9.Prokop TomášDejmek Oldřich     3163
10.Krčil JiříFencl Jiří     2364
11.Kubíček OldřichJůna Jan     3074
12.Prokop TomášLuňák Zdeněk     0375
13.Krčil JiříDejmek Oldřich     2376
14.Hamza TomášFencl Jiří     3286
15.Prokop TomášJůna Jan     2387
16.Marek JiříLuňák Zdeněk     1388
17.Hamza TomášDejmek Oldřich     3098
18.Kubíček OldřichFencl Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčil Jiří03Jůna Jan22
Hamza Tomáš40Luňák Zdeněk22
Kubíček Oldřich40Dejmek Oldřich13
Prokop Tomáš13Fencl Jiří22
Marek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:44 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Vacek Václav
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     0301
2.Nacházel Aleš
Kubín Vlastislav
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0302
3.Malý ZdeněkFröhlich Václav     1303
4.Kubín VlastislavParkan Aleš     0304
5.Nacházel AlešDvořák Aleš     2305
6.Vacek VáclavŠvehla Jaroslav     3115
7.Kubín VlastislavFröhlich Václav     3225
8.Nacházel AlešParkan Aleš     0326
9.Vacek VáclavDvořák Aleš     1327
10.Malý ZdeněkŠvehla Jaroslav     3237
11.Nacházel AlešFröhlich Václav     0338
12.Vacek VáclavParkan Aleš     1339
13.Malý ZdeněkDvořák Aleš     3249
14.Kubín VlastislavŠvehla Jaroslav     3259
15.Vacek VáclavFröhlich VáclavWO    03510
16.Hrkal VáclavDvořák Jakub     30610
17.Kubín VlastislavDvořák Aleš     13611
18.Nacházel AlešŠvehla Jaroslav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Zdeněk21Fröhlich Václav21
Kubín Vlastislav22Parkan Aleš30
Nacházel Aleš13Dvořák Aleš31
Vacek Václav12Švehla Jaroslav04
Hrkal Václav10Dvořák Jakub01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Sekyra Jan
 
 
Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
     1301
2.Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
Šimůnek Petr
Tejkal Miroslav
 
 
     3211
3.Sekyra JanMarek Roman     0312
4.Lískovec MartinJůzl Radek     3122
5.Krenar PavelŠimůnek Petr     3132
6.Sovka MartinTejkal Miroslav     3042
7.Lískovec MartinMarek Roman     2343
8.Krenar PavelJůzl Radek     3153
9.Sovka MartinŠimůnek Petr     3063
10.Sekyra JanTejkal Miroslav     0364
11.Krenar PavelMarek Roman     2365
12.Sovka MartinJůzl Radek     3075
13.Sekyra JanŠimůnek Petr     1376
14.Lískovec MartinTejkal Miroslav     3086
15.Sovka MartinMarek Roman     3196
16.Sekyra JanJůzl Radek     2397
17.Lískovec MartinŠimůnek Petr     31107
18.Krenar PavelTejkal Miroslav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekyra Jan04Marek Roman31
Lískovec Martin31Jůzl Radek13
Krenar Pavel31Šimůnek Petr13
Sovka Martin40Tejkal Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Jůzl Martin
Vincenc Jan
 
 
     3110
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Jůzl Radek
Svoboda Jaroslav
 
 
     3020
3.Tržil JiříJůzl Martin     3130
4.Daňhel JiříJůzl Radek     3040
5.Filípek JindřichVincenc Jan     3150
6.Emr ČestmírSvoboda Jaroslav     1351
7.Daňhel JiříJůzl Martin     3061
8.Filípek JindřichJůzl Radek     3071
9.Emr ČestmírVincenc Jan     3181
10.Tržil JiříSvoboda Jaroslav     2382
11.Filípek JindřichJůzl Martin     3192
12.Emr ČestmírJůzl Radek     0393
13.Tržil JiříVincenc Jan     30103
14.Daňhel JiříSvoboda Jaroslav     31113
15.Emr ČestmírJůzl Martin     31123
16.Tržil JiříJůzl Radek     31133
17.Daňhel JiříVincenc Jan     30143
18.Filípek JindřichSvoboda Jaroslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tržil Jiří31Jůzl Martin04
Daňhel Jiří40Jůzl Radek13
Filípek Jindřich40Vincenc Jan04
Emr Čestmír22Svoboda Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švehla Jaroslav
Fröhlich Václav
 
 
Sovka Martin
Krenar Pavel
 
 
     0301
2.Dvořák Aleš
Parkan Aleš
 
 
Michálek Jan
Lískovec Martin
 
 
     3111
3.Fröhlich VáclavLískovec Martin     3021
4.Parkan AlešMichálek Jan     3231
5.Švehla JaroslavSovka Martin     2332
6.Dvořák AlešKrenar Pavel     3142
7.Parkan AlešLískovec Martin     3052
8.Švehla JaroslavMichálek Jan     3062
9.Dvořák AlešSovka Martin     3172
10.Fröhlich VáclavKrenar Pavel     3082
11.Švehla JaroslavLískovec Martin     3192
12.Dvořák AlešMichálek Jan     31102
13.Fröhlich VáclavSovka Martin     30112
14.Dvořák JakubKrenar Pavel     03113
15.Dvořák AlešLískovec Martin     30123
16.Fröhlich VáclavMichálek Jan     31133
17.Dvořák JakubSovka Martin     03134
18.Švehla JaroslavKrenar Pavel     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fröhlich Václav40Lískovec Martin04
Parkan Aleš20Michálek Jan04
Švehla Jaroslav22Sovka Martin22
Dvořák Aleš40Krenar Pavel22
Dvořák Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Jiří
Luňák Zdeněk
 
 
Malý Zdeněk
Mach Radek st.
 
 
     3010
2.Dejmek Oldřich
Kubíska Radek
 
 
Hrkal Václav
Nacházel Aleš
 
 
     2311
3.Luňák ZdeněkMach Radek st.     3121
4.Fencl JiříMalý Zdeněk     0322
5.Dejmek OldřichNacházel Aleš     0323
6.Kubíska RadekHrkal Václav     2324
7.Fencl JiříMach Radek st.     1325
8.Dejmek OldřichMalý Zdeněk     3135
9.Kubíska RadekNacházel Aleš     3145
10.Luňák ZdeněkHrkal Václav     0346
11.Dejmek OldřichMach Radek st.     2347
12.Kubíska RadekMalý Zdeněk     1348
13.Luňák ZdeněkNacházel Aleš     0349
14.Fencl JiříHrkal Václav     3059
15.Kubíska RadekMach Radek st.     23510
16.Luňák ZdeněkMalý Zdeněk     30610
17.Fencl JiříNacházel Aleš     03611
18.Dejmek OldřichHrkal Václav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Zdeněk22Mach Radek st.31
Fencl Jiří13Malý Zdeněk22
Dejmek Oldřich13Nacházel Aleš31
Kubíska Radek13Hrkal Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
Kubů Zdeněk
Marek Jiří
 
 
     3110
2.Vaněk Jaroslav
Vrána Milan
 
 
Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
     1311
3.Malý MilanKubů Zdeněk     2312
4.Vacek VladimírHamza Tomáš     1313
5.Vaněk JaroslavMarek Jiří     1314
6.Vrána MilanKubíček Oldřich     0315
7.Vacek VladimírKubů Zdeněk     0316
8.Vaněk JaroslavHamza Tomáš     0317
9.Vrána MilanMarek Jiří     2318
10.Malý MilanKubíček Oldřich     3028
11.Vaněk JaroslavKubů Zdeněk     1329
12.Vrána MilanHamza Tomáš     03210
13.Malý MilanMarek Jiří     31310
14.Vacek VladimírKubíček Oldřich     13311
15.Vrána MilanKubů Zdeněk     03312
16.Malý MilanHamza Tomáš     13313
17.Vacek VladimírMarek Jiří     03314
18.Vaněk JaroslavKubíček Oldřich     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Milan22Kubů Zdeněk40
Vacek Vladimír04Hamza Tomáš40
Vaněk Jaroslav04Marek Jiří31
Vrána Milan04Kubíček Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:42 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
Březina Miroslav
Urbánek Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
     1311
3.Lisý OndřejBřezina Miroslav     2312
4.Škorpík JaroslavVránek Vratislav     1313
5.Smrčka RomanSemrád Eduard     0314
6.Hanzálek MiroslavUrbánek Jaroslav st.     3124
7.Volavka MilanBřezina Miroslav     3034
8.Smrčka RomanVránek Vratislav     2335
9.Hanzálek MiroslavSemrád Eduard     2336
10.Lisý OndřejUrbánek Jaroslav st.     3146
11.Smrčka RomanBřezina Miroslav     0347
12.Hanzálek MiroslavVránek Vratislav     3057
13.Lisý OndřejSemrád Eduard     1358
14.Volavka MilanUrbánek Jaroslav st.     2359
15.Hanzálek MiroslavBřezina Miroslav     23510
16.Lisý OndřejVránek Vratislav     03511
17.Volavka MilanSemrád Eduard     23512
18.Smrčka RomanUrbánek Jaroslav st.     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisý Ondřej13Březina Miroslav31
Škorpík Jaroslav01Vránek Vratislav31
Smrčka Roman04Semrád Eduard40
Hanzálek Miroslav22Urbánek Jaroslav st.22
Volavka Milan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Zadražil Miloslav
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2301
2.Pisinger Václav
Klubal Jan
 
 
Havelka Jiří
Pech Jakub
 
 
     2302
3.Pisinger VáclavNepraš Jiří     1303
4.Vodička BohuslavHavelka Jiří     3113
5.Klubal JanNepraš Jaromír     2314
6.Zadražil MiloslavPech Jakub     3024
7.Vodička BohuslavNepraš Jiří     0325
8.Hubata Vacek JaroslavHavelka Jiří     3135
9.Zadražil MiloslavNepraš Jaromír     3245
10.Pisinger VáclavPech Jakub     3055
11.Hubata Vacek JaroslavNepraš Jiří     3065
12.Zadražil MiloslavHavelka Jiří     3075
13.Pisinger VáclavNepraš Jaromír     3285
14.Vodička BohuslavPech Jakub     3095
15.Zadražil MiloslavNepraš Jiří     32105
16.Pisinger VáclavHavelka JiříWO    30115
17.Vodička BohuslavNepraš JaromírWO    30125
18.Hubata Vacek JaroslavPech Jakub     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisinger Václav21Nepraš Jiří22
Vodička Bohuslav21Havelka Jiří03
Klubal Jan01Nepraš Jaromír12
Zadražil Miloslav40Pech Jakub04
Hubata Vacek Jaroslav30   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:33 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Tomec Pavel
Daňhel Jiří
 
 
     1301
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     2302
3.Havelka JiříTržil Jiří     3012
4.Nepraš JiříDaňhel Jiří     3022
5.Krejzlík MichalTomec Pavel     0323
6.Nepraš JaromírEmr Čestmír     3033
7.Nepraš JiříTržil Jiří     3043
8.Krejzlík MichalDaňhel Jiří     0344
9.Nepraš JaromírTomec Pavel     1345
10.Havelka JiříEmr Čestmír     0346
11.Krejzlík MichalTržil Jiří     1347
12.Nepraš JaromírDaňhel Jiří     2348
13.Havelka JiříTomec Pavel     2349
14.Nepraš JiříEmr Čestmír     3059
15.Nepraš JaromírTržil Jiří     3069
16.Havelka JiříDaňhel Jiří     03610
17.Nepraš JiříTomec Pavel     30710
18.Krejzlík MichalEmr Čestmír     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havelka Jiří13Tržil Jiří13
Nepraš Jiří40Daňhel Jiří31
Krejzlík Michal04Tomec Pavel31
Nepraš Jaromír22Emr Čestmír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3010
2.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     3120
3.Březina MiroslavPisinger Václav     3130
4.Urbánek Jaroslav st.Vodička Bohuslav     1331
5.Vránek VratislavDrbal Miloslav     3041
6.Semrád EduardPřibyl Petr     3051
7.Urbánek Jaroslav st.Pisinger Václav     1352
8.Vránek VratislavVodička Bohuslav     3062
9.Semrád EduardDrbal Miloslav     3072
10.Březina MiroslavPřibyl Petr     3182
11.Vránek VratislavPisinger Václav     3092
12.Semrád EduardVodička Bohuslav     1393
13.Březina MiroslavDrbal Miloslav     31103
14.Urbánek Jaroslav st.Přibyl Petr     31113
15.Semrád EduardPisinger Václav     31123
16.Březina MiroslavVodička Bohuslav     13124
17.Urbánek Jaroslav st.Drbal Miloslav     30134
18.Vránek VratislavPřibyl Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Miroslav31Pisinger Václav13
Urbánek Jaroslav st.22Vodička Bohuslav31
Vránek Vratislav40Drbal Miloslav04
Semrád Eduard31Přibyl Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Prokop Tomáš
 
 
Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
     0301
2.Kubíček Oldřich
Kubů Zdeněk
 
 
Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
     1302
3.Marek JiříVolavka Milan     1303
4.Kubíček OldřichLisý Ondřej     0304
5.Prokop TomášSmrčka Roman     3214
6.Kubů ZdeněkHanzálek Miroslav     3124
7.Kubíček OldřichVolavka Milan     1325
8.Prokop TomášLisý Ondřej     0326
9.Kubů ZdeněkSmrčka Roman     3036
10.Marek JiříHanzálek Miroslav     3146
11.Prokop TomášVolavka Milan     0347
12.Kubů ZdeněkLisý Ondřej     0348
13.Marek JiříSmrčka Roman     0349
14.Kubíček OldřichHanzálek Miroslav     3159
15.Kubů ZdeněkVolavka Milan     03510
16.Marek JiříLisý Ondřej     23511
17.Kubíček OldřichSmrčka Roman     13512
18.Prokop TomášHanzálek MiroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jiří13Volavka Milan40
Kubíček Oldřich13Lisý Ondřej40
Prokop Tomáš12Smrčka Roman22
Kubů Zdeněk22Hanzálek Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Božejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
Malý Milan
Paluch Lukáš
 
 
     0301
2.Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
David Lukáš
Vacek Vladimír
 
 
     3111
3.Mach RadekMalý Milan     1312
4.Malý ZdeněkPaluch Lukáš     1313
5.Nacházel AlešDavid Lukáš     3023
6.Kubín VlastislavVacek Vladimír     3133
7.Malý ZdeněkMalý Milan     3243
8.Nacházel AlešPaluch Lukáš     2344
9.Kubín VlastislavDavid Lukáš     3154
10.Mach RadekVacek Vladimír     3264
11.Nacházel AlešMalý Milan     1365
12.Kubín VlastislavPaluch Lukáš     0366
13.Mach RadekDavid Lukáš     1367
14.Malý ZdeněkVacek Vladimír     3077
15.Kubín VlastislavMalý Milan     1378
16.Mach RadekPaluch Lukáš     0379
17.Malý ZdeněkDavid Lukáš     3089
18.Nacházel AlešVacek Vladimír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Radek13Malý Milan31
Malý Zdeněk31Paluch Lukáš40
Nacházel Aleš22David Lukáš13
Kubín Vlastislav22Vacek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     3010
2.Sovka Martin
Krenar Pavel
 
 
Kubíska Radek
Jirsa Miloš
 
 
     3120
3.Lískovec MartinLuňák Zdeněk     3130
4.Michálek JanFencl Jiří     2331
5.Sovka MartinKubíska Radek     3141
6.Krenar PavelJirsa Miloš     3051
7.Michálek JanLuňák Zdeněk     3161
8.Sovka MartinFencl Jiří     3171
9.Krenar PavelKubíska Radek     3181
10.Lískovec MartinJirsa Miloš     1382
11.Sovka MartinLuňák Zdeněk     3292
12.Krenar PavelFencl Jiří     30102
13.Lískovec MartinKubíska Radek     31112
14.Michálek JanJirsa Miloš     30122
15.Krenar PavelLuňák Zdeněk     03123
16.Lískovec MartinFencl Jiří     03124
17.Michálek JanKubíska Radek     30134
18.Sovka MartinJirsa Miloš     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin22Luňák Zdeněk13
Michálek Jan31Fencl Jiří22
Sovka Martin40Kubíska Radek04
Krenar Pavel31Jirsa Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Josef
Vincenc Jan
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3110
2.Jůzl Radek
Šimůnek Petr
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     0311
3.Šimůnek PetrFröhlich Václav     1312
4.Jůzl JosefParkan Aleš     0313
5.Vincenc JanDvořák Aleš     1314
6.Jůzl RadekŠvehla Jaroslav     1315
7.Jůzl JosefFröhlich Václav     0316
8.Vincenc JanParkan Aleš     0317
9.Jůzl RadekDvořák Aleš     0318
10.Šimůnek PetrŠvehla Jaroslav     1319
11.Vincenc JanFröhlich Václav     03110
12.Jůzl RadekParkan Aleš     03111
13.Šimůnek PetrDvořák Aleš     23112
14.Jůzl JosefDvořák Jakub     30212
15.Jůzl RadekFröhlich Václav     13213
16.Šimůnek PetrParkan AlešWO    30313
17.Jůzl JosefDvořák Aleš     03314
18.Vincenc JanDvořák Jakub     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr03Fröhlich Václav40
Jůzl Josef13Parkan Aleš30
Vincenc Jan04Dvořák Aleš40
Jůzl Radek04Švehla Jaroslav20
   Dvořák Jakub11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40 SK Horní Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Fröhlich Václav
Švehla Jaroslav
 
 
     3010
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Parkan Aleš
Dvořák Aleš
 
 
     1311
3.Tržil JiříFröhlich Václav     1312
4.Daňhel JiříParkan Aleš     0313
5.Novotný PetrDvořák Aleš     0314
6.Emr ČestmírŠvehla Jaroslav     2315
7.Daňhel JiříFröhlich Václav     1316
8.Novotný PetrParkan Aleš     0317
9.Emr ČestmírDvořák Aleš     0318
10.Tržil JiříŠvehla Jaroslav     3128
11.Novotný PetrFröhlich Václav     0329
12.Emr ČestmírParkan Aleš     03210
13.Tržil JiříDvořák Aleš     31310
14.Daňhel JiříDvořák Jakub     30410
15.Emr ČestmírFröhlich Václav     13411
16.Tržil JiříParkan Aleš     03412
17.Daňhel JiříDvořák Aleš     32512
18.Novotný PetrDvořák Jakub     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří22Fröhlich Václav40
Daňhel Jiří22Parkan Aleš40
Novotný Petr13Dvořák Aleš22
Emr Čestmír04Švehla Jaroslav11
   Dvořák Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 SK Kamenice nad Lipou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíska Radek
Dejmek Oldřich
 
 
Marek Roman
Jůzl Radek
 
 
     1301
2.Luňák Josef
Fencl Jiří
 
 
Šimůnek Petr
Jůzl Josef
 
 
     2302
3.Kubíska RadekMarek Roman     3212
4.Dejmek OldřichJůzl Radek     0313
5.Luňák JosefŠimůnek Petr     1314
6.Fencl JiříJůzl Josef     3124
7.Dejmek OldřichMarek Roman     3034
8.Luňák JosefJůzl Radek     1335
9.Fencl JiříŠimůnek Petr     2336
10.Kubíska RadekJůzl Josef     3246
11.Luňák JosefMarek Roman     3156
12.Fencl JiříJůzl Radek     3066
13.Kubíska RadekŠimůnek Petr     0367
14.Dejmek OldřichJůzl Josef     3177
15.Fencl JiříMarek Roman     3187
16.Kubíska RadekJůzl Radek     3097
17.Dejmek OldřichŠimůnek Petr     32107
18.Luňák JosefJůzl Josef     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíska Radek31Marek Roman04
Dejmek Oldřich31Jůzl Radek22
Luňák Josef13Šimůnek Petr31
Fencl Jiří31Jůzl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:45 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrána Milan
David Lukáš
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     0301
2.Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
     0302
3.Vrána MilanLískovec Martin     0303
4.David LukášMichálek Jan     1304
5.Malý MilanSovka Martin     2305
6.Vacek VladimírKrenar Pavel     0306
7.David LukášLískovec Martin     0307
8.Malý MilanMichálek Jan     3017
9.Vacek VladimírSovka Martin     2318
10.Vrána MilanKrenar Pavel     0319
11.Malý MilanLískovec Martin     3029
12.Vacek VladimírMichálek Jan     13210
13.Vrána MilanSovka Martin     03211
14.David LukášKrenar Pavel     03212
15.Vacek VladimírLískovec Martin     03213
16.Vrána MilanMichálek Jan     23214
17.David LukášSovka Martin     13215
18.Malý MilanKrenar Pavel     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrána Milan04Lískovec Martin31
David Lukáš04Michálek Jan31
Malý Milan31Sovka Martin40
Vacek Vladimír04Krenar Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Lisý Ondřej
 
 
Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 
     3010
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Malý Zdeněk
Mach Radek
 
 
     2311
3.Lisý OndřejKubín Vlastislav     3121
4.Škorpík JaroslavNacházel Aleš     2322
5.Smrčka RomanMach Radek     3032
6.Hanzálek MiroslavMalý Zdeněk     1333
7.Škorpík JaroslavKubín Vlastislav     3043
8.Smrčka RomanNacházel Aleš     2344
9.Hanzálek MiroslavMach Radek     3154
10.Lisý OndřejMalý Zdeněk     2355
11.Smrčka RomanKubín Vlastislav     1356
12.Volavka MilanNacházel Aleš     0357
13.Lisý OndřejMach Radek     3067
14.Škorpík JaroslavMalý Zdeněk     2368
15.Volavka MilanKubín Vlastislav     3278
16.Lisý OndřejNacházel Aleš     3188
17.Škorpík JaroslavMach Radek     2389
18.Smrčka RomanMalý Zdeněk     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisý Ondřej31Kubín Vlastislav13
Škorpík Jaroslav13Nacházel Aleš31
Smrčka Roman13Mach Radek13
Hanzálek Miroslav11Malý Zdeněk40
Volavka Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadražil Miloslav
Vodička Bohuslav
 
 
Hájek Jaroslav
Marek Jiří
 
 
     3110
2.Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
Kubíček Oldřich
Hamza Tomáš
 
 
     2311
3.Pisinger VáclavHájek Jaroslav     0312
4.Vodička BohuslavMarek Jiří     3222
5.Drbal MiloslavKubíček Oldřich     3132
6.Zadražil MiloslavHamza Tomáš     3142
7.Vodička BohuslavHájek Jaroslav     0343
8.Drbal MiloslavMarek Jiří     3053
9.Zadražil MiloslavKubíček Oldřich     3063
10.Pisinger VáclavHamza Tomáš     0364
11.Drbal MiloslavHájek Jaroslav     0365
12.Zadražil MiloslavMarek Jiří     3075
13.Pisinger VáclavKubíček Oldřich     2376
14.Vodička BohuslavHamza Tomáš     0377
15.Zadražil MiloslavHájek Jaroslav     3087
16.Pisinger VáclavMarek Jiří     1388
17.Vodička BohuslavKubíček Oldřich     3198
18.Přibyl PetrHamza Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisinger Václav04Hájek Jaroslav31
Vodička Bohuslav22Marek Jiří13
Drbal Miloslav21Kubíček Oldřich13
Zadražil Miloslav40Hamza Tomáš31
Přibyl Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Urbánek Jaroslav st.
Urbánek Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Krejzlík Michal
Havelka Jiří
 
 
Březina Miroslav
Vránek Vratislav
 
 
     1311
3.Nepraš JaromírUrbánek Jaroslav st.     3021
4.Havelka JiříUrbánek Jaroslav ml.     3031
5.Krejzlík MichalBřezina Miroslav     1332
6.Nepraš JiříVránek Vratislav     3042
7.Havelka JiříUrbánek Jaroslav st.     1343
8.Krejzlík MichalUrbánek Jaroslav ml.     3053
9.Nepraš JiříBřezina Miroslav     3263
10.Nepraš JaromírVránek Vratislav     0364
11.Krejzlík MichalUrbánek Jaroslav st.     0365
12.Nepraš JiříUrbánek Jaroslav ml.WO    3075
13.Nepraš JaromírBřezina Miroslav     0376
14.Havelka JiříVránek Vratislav     0377
15.Nepraš JiříUrbánek Jaroslav st.     3087
16.Nepraš JaromírUrbánek Jaroslav ml.WO    3097
17.Havelka JiříBřezina Miroslav     0398
18.Krejzlík MichalVránek Vratislav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jaromír12Urbánek Jaroslav st.22
Havelka Jiří13Urbánek Jaroslav ml.02
Krejzlík Michal13Březina Miroslav31
Nepraš Jiří30Vránek Vratislav31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24 TJ Sokol Rynárec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
     0301
2.Semrád Eduard
Vránek Vratislav
 
 
Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
     3011
3.Urbánek Jaroslav st.Tržil Jiří     3221
4.Březina MiroslavEmr Čestmír     3131
5.Vránek VratislavFilípek Jindřich     3141
6.Semrád EduardDaňhel Jiří     3251
7.Březina MiroslavTržil Jiří     3161
8.Vránek VratislavEmr Čestmír     3071
9.Semrád EduardFilípek Jindřich     3281
10.Urbánek Jaroslav st.Daňhel Jiří     3191
11.Vránek VratislavTržil Jiří     2392
12.Semrád EduardEmr Čestmír     31102
13.Urbánek Jaroslav st.Filípek Jindřich     31112
14.Březina MiroslavDaňhel Jiří     03113
15.Semrád EduardTržil Jiří     30123
16.Urbánek Jaroslav st.Emr Čestmír     30133
17.Březina MiroslavFilípek Jindřich     30143
18.Vránek VratislavDaňhel Jiří     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Jaroslav st.40Tržil Jiří13
Březina Miroslav31Emr Čestmír04
Vránek Vratislav22Filípek Jindřich04
Semrád Eduard40Daňhel Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     2301
2.Marek Jiří
Kubíček Oldřich
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3011
3.Krčil JiříNepraš Jiří     2312
4.Marek JiříNepraš Jaromír     0313
5.Kubíček OldřichHavelka Jiří     3023
6.Kubů ZdeněkKrejzlík Michal     2324
7.Marek JiříNepraš Jiří     0325
8.Kubíček OldřichNepraš Jaromír     3135
9.Kubů ZdeněkHavelka Jiří     3045
10.Krčil JiříKrejzlík Michal     3155
11.Kubíček OldřichNepraš Jiří     2356
12.Kubů ZdeněkNepraš Jaromír     1357
13.Krčil JiříHavelka Jiří     3267
14.Marek JiříKrejzlík Michal     3177
15.Kubů ZdeněkNepraš Jiří     0378
16.Krčil JiříNepraš Jaromír     1379
17.Marek JiříHavelka Jiří     03710
18.Kubíček OldřichKrejzlík Michal     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krčil Jiří22Nepraš Jiří40
Marek Jiří13Nepraš Jaromír31
Kubíček Oldřich31Havelka Jiří13
Kubů Zdeněk13Krejzlík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38 TJ Chmelná z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Nacházel Aleš
 
 
Drbal Miloslav
Přibyl Petr
 
 
     3010
2.Čermák Karel
Mach Radek st.
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     1311
3.Nacházel AlešPisinger Václav     3021
4.Čermák KarelVodička Bohuslav     0322
5.Malý ZdeněkDrbal Miloslav     3032
6.Mach Radek st.Přibyl Petr     2333
7.Čermák KarelPisinger Václav     2334
8.Malý ZdeněkVodička Bohuslav     1335
9.Mach Radek st.Drbal Miloslav     0336
10.Nacházel AlešPřibyl Petr     3046
11.Malý ZdeněkPisinger Václav     2347
12.Mach Radek st.Vodička Bohuslav     0348
13.Nacházel AlešDrbal Miloslav     3058
14.Čermák KarelPřibyl Petr     0359
15.Mach Radek st.Pisinger Václav     03510
16.Nacházel AlešVodička Bohuslav     13511
17.Čermák KarelDrbal Miloslav     13512
18.Malý ZdeněkPřibyl Petr     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacházel Aleš31Pisinger Václav31
Čermák Karel04Vodička Bohuslav40
Malý Zdeněk22Drbal Miloslav22
Mach Radek st.04Přibyl Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Lisý Ondřej
Hanzálek Miroslav
 
 
     0301
2.Krenar Pavel
Sovka Martin
 
 
Smrčka Roman
Volavka Milan
 
 
     2302
3.Lískovec MartinVolavka Milan     0303
4.Michálek JanLisý Ondřej     0304
5.Sovka MartinSmrčka Roman     3014
6.Krenar PavelHanzálek Miroslav     3124