Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Václav
Chodur Jiří
 
 
Hájek Jaroslav
Roh Tomáš
 
 
     3010
2.Mach Radek st.
Mach Radek
 
 
Hajčiar Jan
Hlaváček Milan
 
 
     1311
3.Vacek VáclavHájek Jaroslav     0312
4.Chodur JiříHajčiar Jan     0313
5.Mach RadekHlaváček Milan     2314
6.Mach Radek st.Roh Tomáš     0315
7.Chodur JiříHájek Jaroslav     0316
8.Mach RadekHajčiar Jan     3226
9.Mach Radek st.Hlaváček Milan     2327
10.Vacek VáclavRoh Tomáš     3037
11.Mach RadekHájek Jaroslav     3047
12.Mach Radek st.Hajčiar Jan     0348
13.Vacek VáclavHlaváček Milan     3058
14.Chodur JiříRoh Tomáš     3068
15.Mach Radek st.Hájek Jaroslav     2369
16.Vacek VáclavHajčiar Jan     3079
17.Chodur JiříHlaváček Milan     23710
18.Mach RadekRoh Tomáš     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Václav31Hájek Jaroslav31
Chodur Jiří13Hajčiar Jan22
Mach Radek31Hlaváček Milan31
Mach Radek st.04Roh Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:25 SK Rodinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Tomec Pavel
 
 
Musil Josef
Štěpánová Jana
 
 
     2301
2.Zikmund František
Janus Jakub
 
 
Liška Lubomír
Kolářík Tomáš
 
 
     1302
3.Novotný PetrMusil Josef     3012
4.Zikmund FrantišekŠtěpánová Jana     3022
5.Tomec PavelLiška Lubomír     3032
6.Janus JakubKolářík Tomáš     0333
7.Zikmund FrantišekMusil Josef     3043
8.Tomec PavelŠtěpánová Jana     2344
9.Janus JakubLiška Lubomír     0345
10.Novotný PetrKolářík Tomáš     3055
11.Tomec PavelMusil Josef     3065
12.Janus JakubŠtěpánová Jana     0366
13.Novotný PetrLiška Lubomír     3176
14.Zikmund FrantišekKolářík Tomáš     3086
15.Janus JakubMusil Josef     0387
16.Novotný PetrŠtěpánová Jana     1388
17.Zikmund FrantišekLiška Lubomír     3098
18.Tomec PavelKolářík Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Petr31Musil Josef13
Zikmund František40Štěpánová Jana31
Tomec Pavel31Liška Lubomír13
Janus Jakub04Kolářík Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 SKST Vlásenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Jan
Mašát Radek
 
 
Blažek Milan
Kejval Jakub
 
 
     2301
2.Pechek Pavel
Lang Martin
 
 
Krňa Evžen
Štěpán Jaroslav
 
 
     3111
3.Lang MartinKejval Jakub     3021
4.Mašát RadekBlažek Milan     0322
5.Pechek PavelKrňa Evžen     3132
6.Zahradník JanŠtěpán Jaroslav     3042
7.Mašát RadekKejval Jakub     2343
8.Pechek PavelBlažek Milan     0344
9.Zahradník JanKrňa Evžen     0345
10.Lang MartinŠtěpán Jaroslav     1346
11.Pechek PavelKejval Jakub     3056
12.Zahradník JanBlažek Milan     3266
13.Lang MartinKrňa Evžen     3176
14.Mašát RadekŠtěpán Jaroslav     0377
15.Zahradník JanKejval Jakub     3087
16.Lang MartinBlažek Milan     3297
17.Mašát RadekKrňa Evžen     2398
18.Pechek PavelŠtěpán Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lang Martin31Kejval Jakub13
Mašát Radek04Blažek Milan22
Pechek Pavel31Krňa Evžen22
Zahradník Jan31Štěpán Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43 SKST Vlásenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Lubomír
Chaloupek Jan
 
 
Dohnal Radek
Pechek Jan
 
 
     0301
2.Marek Miroslav
Bartoň Oldřich
 
 
Spielvogel Jiří
Pechek Milan
 
 
     3211
3.Jonáš LubomírDohnal Radek     1312
4.Chaloupek JanPechek Milan     0313
5.Marek MiroslavSpielvogel Jiří     3223
6.Bartoň OldřichPechek Jan     1324
7.Chaloupek JanDohnal Radek     0325
8.Marek MiroslavPechek Milan     3035
9.Bartoň OldřichSpielvogel Jiří     1336
10.Jonáš LubomírPechek Jan     0337
11.Marek MiroslavDohnal Radek     3147
12.Bartoň OldřichPechek Milan     3157
13.Jonáš LubomírSpielvogel Jiří     1358
14.Chaloupek JanPechek Jan     1359
15.Bartoň OldřichDohnal Radek     03510
16.Jonáš LubomírPechek Milan     31610
17.Chaloupek JanSpielvogel Jiří     03611
18.Marek MiroslavPechek Jan     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jonáš Lubomír13Dohnal Radek31
Chaloupek Jan04Pechek Milan13
Marek Miroslav31Spielvogel Jiří31
Bartoň Oldřich13Pechek Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26 SK Kamenice nad Lipou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínková Simona
Kubů Štěpán
 
 
Stejskal Oldřich
Sekyra Jan
 
 
     3110
2.Vítovcová Martina
Chlup Petr
 
 
Červenka Roman st.
Dvořák Miroslav
 
 
     3020
3.Jelínková SimonaStejskal Oldřich     3030
4.Chlup PetrSekyra Jan     0331
5.Kubů ŠtěpánČervenka Roman st.     3041
6.Vítovcová MartinaDvořák Miroslav     3251
7.Chlup PetrStejskal Oldřich     1352
8.Kubů ŠtěpánSekyra Jan     3062
9.Vítovcová MartinaČervenka Roman st.     1363
10.Jelínková SimonaDvořák Miroslav     0364
11.Kubů ŠtěpánStejskal Oldřich     3074
12.Vítovcová MartinaSekyra Jan     1375
13.Jelínková SimonaČervenka Roman st.     3285
14.Chlup PetrDvořák Miroslav     3095
15.Vítovcová MartinaStejskal Oldřich     32105
16.Jelínková SimonaSekyra Jan     31115
17.Chlup PetrČervenka Roman st.     30125
18.Kubů ŠtěpánDvořák Miroslav     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínková Simona31Stejskal Oldřich13
Chlup Petr22Sekyra Jan22
Kubů Štěpán31Červenka Roman st.13
Vítovcová Martina22Dvořák Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 SK Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kos Miroslav
Sejk Petr
 
 
David Drahoslav
Vrátný Dominik
 
 
     2301
2.Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
     3111
3.Kratochvíl JanDavid Drahoslav     3021
4.Vyskočil PetrVrátný Dominik     3131
5.Sejk PetrVrátný Milan st.     3141
6.Kos MiroslavVrátný Milan ml.     0342
7.Vyskočil PetrDavid Drahoslav     3052
8.Sejk PetrVrátný Dominik     3162
9.Kos MiroslavVrátný Milan st.     3272
10.Kratochvíl JanVrátný Milan ml.     2373
11.Sejk PetrDavid Drahoslav     3083
12.Kos MiroslavVrátný Dominik     3193
13.Kratochvíl JanVrátný Milan st.     30103
14.Vyskočil PetrVrátný Milan ml.     13104
15.Kos MiroslavDavid Drahoslav     03105
16.Kratochvíl JanVrátný Dominik     30115
17.Vyskočil PetrVrátný Milan st.     32125
18.Sejk PetrVrátný Milan ml.     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jan31David Drahoslav13
Vyskočil Petr31Vrátný Dominik04
Sejk Petr31Vrátný Milan st.04
Kos Miroslav22Vrátný Milan ml.40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS