Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Pazderka Patrik
 
 
Mach Radek
Mach Radek st.
 
 
     3010
2.
 
 
Chodur Jiří
Vacek Václav
 
 
WO    0311
3.Pazderka PatrikMach Radek     3021
4.Hajčiar JanMach Radek st.     3131
5.Hájek JaroslavČermák Karel     3041
6.Vacek VáclavWO    0342
7.Hajčiar JanMach Radek     2343
8.Hájek JaroslavMach Radek st.     3053
9.Čermák KarelWO    0354
10.Pazderka PatrikVacek Václav     1355
11.Hájek JaroslavMach Radek     3165
12.Chodur JiříWO    0366
13.Pazderka PatrikČermák Karel     3076
14.Hajčiar JanVacek Václav     0377
15.Mach RadekWO    0378
16.Pazderka PatrikChodur Jiří     3188
17.Hajčiar JanČermák Karel     3198
18.Hájek JaroslavVacek Václav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pazderka Patrik31Mach Radek12
Hajčiar Jan22Mach Radek st.02
Hájek Jaroslav40Čermák Karel03
   Vacek Václav21
   Chodur Jiří01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 410, Kamenice nad Lipou 394 70, Tělocvična Střední školy Kamenice nad LipouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47 SK Rodinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová Jana
Musil Josef
 
 
Zikmund František
Tomec Pavel
 
 
     0301
2.Kolářík Tomáš
Holub Karel
 
 
Novotný Petr
Semotán Jiří
 
 
     0302
3.Štěpánová JanaZikmund František     0303
4.Musil JosefTomec Pavel     0304
5.Kolářík TomášNovotný Petr     1305
6.Holub KarelSemotán Jiří     0306
7.Musil JosefZikmund František     1307
8.Kolářík TomášTomec Pavel     0308
9.Holub KarelNovotný Petr     0309
10.Štěpánová JanaSemotán Jiří     3219
11.Kolářík TomášZikmund František     03110
12.Holub KarelTomec Pavel     03111
13.Štěpánová JanaNovotný PetrWO    30211
14.Musil JosefSemotán Jiří     13212
15.Holub KarelZikmund František     03213
16.Štěpánová JanaTomec Pavel     03214
17.Musil JosefNovotný PetrWO    30314
18.Kolářík TomášSemotán Jiří     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánová Jana12Zikmund František40
Musil Josef03Tomec Pavel40
Kolářík Tomáš04Novotný Petr20
Holub Karel04Semotán Jiří31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Jaroslav
Krňa Evžen
 
 
Lang Martin
Pechek Pavel
 
 
     2301
2.Pech Jakub
Blažek Milan
 
 
Halada Miroslav
Mašát Radek
 
 
     3111
3.Pech JakubHalada Miroslav     2312
4.Blažek MilanMašát Radek     3222
5.Štěpán JaroslavLang Martin     0323
6.Krňa EvženPechek Pavel     0324
7.Blažek MilanHalada Miroslav     3034
8.Štěpán JaroslavMašát Radek     3044
9.Krňa EvženLang Martin     3254
10.Pech JakubPechek Pavel     1355
11.Štěpán JaroslavHalada Miroslav     1356
12.Krňa EvženMašát Radek     3166
13.Pech JakubLang Martin     1367
14.Blažek MilanPechek Pavel     3277
15.Krňa EvženHalada Miroslav     3087
16.Pech JakubMašát Radek     3097
17.Blažek MilanLang Martin     1398
18.Štěpán JaroslavPechek Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Jakub13Halada Miroslav22
Blažek Milan31Mašát Radek04
Štěpán Jaroslav13Lang Martin31
Krňa Evžen31Pechek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:43 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Pechek Vladimír
 
 
Haruda Tomáš
Jonáš Lubomír
 
 
     1301
2.Pechek Jan
Pechek Milan
 
 
Bartoň Oldřich
Marek Miroslav
 
 
     3111
3.Pechek VladimírHaruda Tomáš     0312
4.Pechek MilanJonáš Lubomír     0313
5.Pechek JanBartoň Oldřich     3223
6.Dohnal RadekMarek Miroslav     3133
7.Pechek MilanHaruda Tomáš     0334
8.Pechek JanJonáš Lubomír     3144
9.Dohnal RadekBartoň Oldřich     1345
10.Pechek VladimírMarek Miroslav     0346
11.Pechek JanHaruda Tomáš     0347
12.Dohnal RadekJonáš Lubomír     3257
13.Pechek VladimírBartoň Oldřich     1358
14.Pechek MilanMarek Miroslav     1359
15.Dohnal RadekHaruda Tomáš     13510
16.Pechek VladimírJonáš Lubomír     31610
17.Pechek MilanBartoň Oldřich     03611
18.Pechek JanMarek Miroslav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechek Vladimír13Haruda Tomáš40
Pechek Milan04Jonáš Lubomír13
Pechek Jan31Bartoň Oldřich31
Dohnal Radek22Marek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Miroslav
Červenka Roman st.
 
 
Nováčková Karla
Jelínková Simona
 
 
     3010
2.Sekyra Jan
Míka Tomáš
 
 
Chlup Petr
Jůna Jan
 
 
     0311
3.Dvořák MiroslavNováčková Karla     3021
4.Červenka Roman st.Jelínková Simona     1322
5.Sekyra JanChlup Petr     3232
6.Míka TomášJůna Jan     1333
7.Červenka Roman st.Nováčková Karla     3143
8.Sekyra JanJelínková Simona     0344
9.Míka TomášChlup Petr     0345
10.Dvořák MiroslavJůna Jan     3155
11.Sekyra JanNováčková Karla     3065
12.Míka TomášJelínková Simona     0366
13.Dvořák MiroslavChlup Petr     3176
14.Červenka Roman st.Jůna Jan     1377
15.Míka TomášNováčková Karla     2378
16.Dvořák MiroslavJelínková Simona     3188
17.Červenka Roman st.Chlup Petr     3298
18.Sekyra JanJůna Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Miroslav40Nováčková Karla13
Červenka Roman st.22Jelínková Simona31
Sekyra Jan22Chlup Petr13
Míka Tomáš04Jůna Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Milan st.
David Drahoslav
 
 
Sejk Petr
Štěpánek Pavel
 
 
     0301
2.Vrátný Milan ml.
Vrátný Dominik
 
 
Kos Miroslav
Kratochvíl Jan
 
 
     3211
3.Vrátný Milan ml.Kratochvíl Jan     3121
4.Vrátný DominikSejk Petr     1322
5.David DrahoslavŠtěpánek Pavel     3232
6.Vrátný Milan st.Talich Josef     3042
7.Vrátný DominikKratochvíl Jan     1343
8.David DrahoslavSejk Petr     2344
9.Vrátný Milan st.Štěpánek Pavel     0345
10.Vrátný Milan ml.Talich Josef     3055
11.David DrahoslavKratochvíl Jan     1356
12.Vrátný Milan st.Sejk Petr     2357
13.Vrátný Milan ml.Štěpánek Pavel     3167
14.Vrátný DominikKos Miroslav     3277
15.Vrátný Milan st.Kratochvíl Jan     1378
16.Vrátný Milan ml.Sejk Petr     3288
17.Vrátný DominikŠtěpánek Pavel     2389
18.David DrahoslavKos Miroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrátný Milan ml.40Kratochvíl Jan31
Vrátný Dominik13Sejk Petr31
David Drahoslav22Štěpánek Pavel22
Vrátný Milan st.13Talich Josef02
   Kos Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS