Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Zahradník Tadeáš
 
 
Hájek Jaroslav
Pazderka Patrik
 
 
     2301
2.Spielvogel Jiří
Pechek Jan
 
 
Stehno Josef
Hajčiar Jan
 
 
     1302
3.Zahradník TadeášHájek Jaroslav     3212
4.Spielvogel JiříPazderka Patrik     1313
5.Pechek JanStehno Josef     1314
6.Dohnal RadekHajčiar Jan     3124
7.Spielvogel JiříHájek Jaroslav     1325
8.Pechek JanPazderka Patrik     0326
9.Dohnal RadekStehno Josef     3136
10.Zahradník TadeášHajčiar Jan     0337
11.Pechek JanHájek Jaroslav     1338
12.Dohnal RadekPazderka Patrik     0339
13.Zahradník TadeášStehno Josef     23310
14.Spielvogel JiříHajčiar Jan     23311
15.Dohnal RadekHájek Jaroslav     03312
16.Zahradník TadeášPazderka Patrik     13313
17.Spielvogel JiříStehno Josef     03314
18.Pechek JanHajčiar Jan     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Tadeáš13Hájek Jaroslav31
Spielvogel Jiří04Pazderka Patrik40
Pechek Jan13Stehno Josef31
Dohnal Radek22Hajčiar Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Roman st.
Dvořák Miroslav
 
 
Štěpán Jaroslav
Krňa Evžen
 
 
     3110
2.Stejskal Oldřich
Sekyra Jan
 
 
Blažek Milan
Vaněk Jaroslav
 
 
     3220
3.Červenka Roman st.Štěpán Jaroslav     2321
4.Dvořák MiroslavKrňa Evžen     3131
5.Stejskal OldřichBlažek Milan     3041
6.Sekyra JanVaněk Jaroslav     3251
7.Dvořák MiroslavŠtěpán Jaroslav     2352
8.Stejskal OldřichKrňa Evžen     0353
9.Sekyra JanBlažek Milan     2354
10.Červenka Roman st.Vaněk Jaroslav     3164
11.Stejskal OldřichŠtěpán Jaroslav     0365
12.Sekyra JanKrňa Evžen     3175
13.Červenka Roman st.Blažek Milan     2376
14.Dvořák MiroslavVaněk Jaroslav     3186
15.Sekyra JanŠtěpán Jaroslav     1387
16.Červenka Roman st.Krňa Evžen     0388
17.Dvořák MiroslavBlažek Milan     1389
18.Stejskal OldřichPech Jakub     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červenka Roman st.13Štěpán Jaroslav40
Dvořák Miroslav22Krňa Evžen22
Stejskal Oldřich22Blažek Milan31
Sekyra Jan22Vaněk Jaroslav03
   Pech Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15 TJ Pelhřimov-Osvobození A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Drahoslav
Vrátný Dominik
 
 
Kolářík Tomáš
Liška Lubomír
 
 
     3010
2.Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
Musil Josef
Štěpánová Jana
 
 
     3120
3.Vrátný Milan ml.Kolářík Tomáš     3030
4.Vrátný DominikLiška Lubomír     3040
5.David DrahoslavMusil Josef     3050
6.Vrátný Milan st.Štěpánová Jana     2351
7.Vrátný DominikKolářík Tomáš     3061
8.David DrahoslavLiška Lubomír     3071
9.Vrátný Milan st.Musil Josef     2372
10.Vrátný Milan ml.Štěpánová Jana     3082
11.David DrahoslavKolářík Tomáš     3092
12.Vrátný Milan st.Liška Lubomír     1393
13.Vrátný Milan ml.Musil Josef     30103
14.Vrátný DominikŠtěpánová Jana     03104
15.Vrátný Milan st.Kolářík Tomáš     30114
16.Vrátný Milan ml.Liška Lubomír     32124
17.Vrátný DominikMusil Josef     30134
18.David DrahoslavŠtěpánová Jana     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrátný Milan ml.40Kolářík Tomáš04
Vrátný Dominik31Liška Lubomír13
David Drahoslav40Musil Josef13
Vrátný Milan st.13Štěpánová Jana22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43 TJ Spartak Pelhřimov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jan
Kos Miroslav
 
 
Mach Radek st.
Mach Radek
 
 
     2301
2.Sejk Petr
Štěpánek Pavel
 
 
Chodur Jiří
Vacek Václav
 
 
     1302
3.Kratochvíl JanVáňa Milan     3112
4.Sejk PetrMach Radek st.     2313
5.Štěpánek PavelVacek Václav     1314
6.Kos MiroslavMach Radek     1315
7.Sejk PetrVáňa Milan     0316
8.Štěpánek PavelMach Radek st.     1317
9.Kos MiroslavVacek Václav     0318
10.Kratochvíl JanMach Radek     3128
11.Štěpánek PavelVáňa Milan     0329
12.Kos MiroslavMach Radek st.     03210
13.Kratochvíl JanChodur Jiří     30310
14.Sejk PetrMach Radek     03311
15.Kos MiroslavVáňa Milan     03312
16.Kratochvíl JanMach Radek st.     31412
17.Sejk PetrChodur Jiří     31512
18.Štěpánek PavelMach Radek     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Jan40Váňa Milan31
Sejk Petr13Mach Radek st.31
Štěpánek Pavel04Vacek Václav20
Kos Miroslav04Mach Radek31
   Chodur Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 SK Rodinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínková Simona
Vítovcová Martina
 
 
Tomec Pavel
Zikmund František
 
 
     0301
2.Jůna Jan
Chlup Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Chlup PetrNovotný Petr     2312
4.Jůna JanTomec Pavel     2313
5.Vítovcová MartinaZikmund František     1314
6.Jelínková SimonaWO    3024
7.Jůna JanNovotný Petr     3134
8.Vítovcová MartinaTomec Pavel     0335
9.Jelínková SimonaZikmund František     0336
10.Chlup PetrWO    3046
11.Vítovcová MartinaNovotný Petr     1347
12.Jelínková SimonaTomec Pavel     1348
13.Chlup PetrZikmund František     0349
14.Jůna JanWO    3059
15.Jelínková SimonaNovotný Petr     3069
16.Chlup PetrTomec Pavel     3279
17.Jůna JanZikmund František     13710
18.Vítovcová MartinaWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chlup Petr12Novotný Petr22
Jůna Jan12Tomec Pavel31
Vítovcová Martina03Zikmund František40
Jelínková Simona12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Oldřich
Marek Miroslav
 
 
Pechek Pavel
Lang Martin
 
 
     3010
2.Jonáš Lubomír
Haruda Tomáš
 
 
Mašát Radek
Zahradník Jan
 
 
     3120
3.Bartoň OldřichZahradník Jan     3030
4.Marek MiroslavMašát Radek     3140
5.Jonáš LubomírLang Martin     3150
6.Haruda TomášPechek Pavel     3060
7.Marek MiroslavZahradník Jan     3070
8.Jonáš LubomírMašát Radek     3080
9.Haruda TomášLang Martin     3090
10.Bartoň OldřichPechek Pavel     0391
11.Jonáš LubomírZahradník Jan     31101
12.Haruda TomášMašát Radek     32111
13.Bartoň OldřichLang Martin     32121
14.Marek MiroslavPechek Pavel     30131
15.Haruda TomášZahradník Jan     30141
16.Bartoň OldřichMašát Radek     30151
17.Marek MiroslavLang Martin     30161
18.Jonáš LubomírPechek Pavel     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoň Oldřich31Zahradník Jan04
Marek Miroslav40Mašát Radek04
Jonáš Lubomír31Lang Martin04
Haruda Tomáš40Pechek Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS