Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:51 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubů Štěpán
Bořil Dominik
 
 
Pazderka Patrik
Stehno Josef
 
 
     1301
2.Jůna Jan
Vítovcová Martina
 
 
Marek Jiří
Hajčiar Jan
 
 
     0302
3.Kubů ŠtěpánPazderka Patrik     0303
4.Bořil DominikMarek Jiří     0304
5.Vítovcová MartinaStehno Josef     1305
6.Jůna JanHajčiar Jan     0306
7.Bořil DominikPazderka Patrik     0307
8.Vítovcová MartinaMarek Jiří     0308
9.Jůna JanStehno Josef     1309
10.Kubů ŠtěpánHajčiar Jan     13010
11.Vítovcová MartinaPazderka Patrik     03011
12.Jůna JanMarek Jiří     23012
13.Kubů ŠtěpánStehno Josef     32112
14.Bořil DominikHajčiar Jan     03113
15.Jůna JanPazderka Patrik     13114
16.Kubů ŠtěpánMarek Jiří     31214
17.Bořil DominikStehno Josef     03215
18.Vítovcová MartinaHajčiar Jan     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubů Štěpán22Pazderka Patrik40
Bořil Dominik04Marek Jiří31
Vítovcová Martina04Stehno Josef31
Jůna Jan04Hajčiar Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:52 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejk Petr
Štěpánek Pavel
 
 
Haruda Tomáš
Jonáš Lubomír
 
 
     1301
2.Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
Marek Miroslav
Bartoň Oldřich
 
 
     1302
3.Kratochvíl JanHaruda Tomáš     3212
4.Sejk PetrMarek Miroslav     0313
5.Vyskočil PetrJonáš Lubomír     0314
6.Štěpánek PavelBartoň Oldřich     1315
7.Sejk PetrHaruda Tomáš     1316
8.Vyskočil PetrMarek Miroslav     0317
9.Štěpánek PavelJonáš Lubomír     0318
10.Kratochvíl JanBartoň Oldřich     2319
11.Vyskočil PetrHaruda Tomáš     13110
12.Štěpánek PavelMarek Miroslav     13111
13.Kratochvíl JanJonáš Lubomír     32211
14.Sejk PetrBartoň Oldřich     13212
15.Štěpánek PavelHaruda Tomáš     13213
16.Kratochvíl JanMarek Miroslav     13214
17.Talich JosefJonáš Lubomír     03215
18.Vyskočil PetrBartoň Oldřich     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Jan22Haruda Tomáš31
Sejk Petr03Marek Miroslav40
Vyskočil Petr04Jonáš Lubomír31
Štěpánek Pavel04Bartoň Oldřich40
Talich Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38 SKST Vlásenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Drahoslav
Vrátný Dominik
 
 
Lang Martin
Mašát Radek
 
 
     3110
2.Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
Zahradník Jan
Halada Miroslav
 
 
     1311
3.Vrátný DominikZahradník Jan     1312
4.Vrátný Milan ml.Mašát Radek     3022
5.David DrahoslavHalada Miroslav     0323
6.Vrátný Milan st.Lang Martin     2324
7.Vrátný Milan ml.Zahradník Jan     3134
8.David DrahoslavMašát Radek     0335
9.Vrátný Milan st.Halada Miroslav     2336
10.Vrátný DominikLang Martin     1337
11.David DrahoslavZahradník Jan     3047
12.Vrátný Milan st.Mašát Radek     2348
13.Vrátný DominikHalada Miroslav     2349
14.Vrátný Milan ml.Lang Martin     3059
15.Vrátný Milan st.Zahradník Jan     03510
16.Vrátný DominikMašát Radek     23511
17.Vrátný Milan ml.Halada Miroslav     31611
18.David DrahoslavLang Martin     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrátný Dominik04Zahradník Jan22
Vrátný Milan ml.40Mašát Radek31
David Drahoslav22Halada Miroslav31
Vrátný Milan st.04Lang Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 SK Rodinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Jan
Míka Tomáš
 
 
Zikmund František
Tomec Pavel
 
 
     0301
2.Veleta Jaroslav
Augustin Roman
 
 
Novotný Petr
Semotán Jiří
 
 
     1302
3.Sekyra JanZikmund František     1303
4.Míka TomášTomec Pavel     0304
5.Veleta JaroslavNovotný Petr     3014
6.Augustin RomanSemotán Jiří     3124
7.Míka TomášZikmund František     0325
8.Veleta JaroslavTomec Pavel     3235
9.Augustin RomanNovotný Petr     0336
10.Sekyra JanSemotán Jiří     3146
11.Veleta JaroslavZikmund František     3256
12.Augustin RomanTomec Pavel     0357
13.Sekyra JanNovotný Petr     1358
14.Míka TomášSemotán Jiří     2359
15.Augustin RomanZikmund František     03510
16.Sekyra JanTomec Pavel     03511
17.Míka TomášNovotný Petr     31611
18.Veleta JaroslavSemotán Jiří     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekyra Jan13Zikmund František31
Míka Tomáš13Tomec Pavel31
Veleta Jaroslav40Novotný Petr22
Augustin Roman13Semotán Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31 SKST Vlásenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Pechek Vladimír
 
 
Vacek Václav
Váňa Milan
 
 
     2301
2.Spielvogel Jiří
Pechek Jan
 
 
Mach Radek
Mach Radek st.
 
 
     3211
3.Pechek VladimírMach Radek     3121
4.Dohnal RadekMach Radek st.     3031
5.Pechek JanVacek Václav     2332
6.Spielvogel JiříVáňa Milan     3242
7.Dohnal RadekMach Radek     3052
8.Pechek JanMach Radek st.     2353
9.Spielvogel JiříVacek Václav     3263
10.Pechek VladimírVáňa Milan     1364
11.Pechek JanMach Radek     3274
12.Spielvogel JiříMach Radek st.     3184
13.Pechek VladimírVacek Václav     1385
14.Dohnal RadekVáňa Milan     0386
15.Spielvogel JiříMach Radek     3096
16.Pechek VladimírMach Radek st.     30106
17.Dohnal RadekVacek Václav     13107
18.Pechek JanVáňa MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechek Vladimír22Mach Radek04
Dohnal Radek22Mach Radek st.13
Pechek Jan12Vacek Václav31
Spielvogel Jiří40Váňa Milan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23 TJ Start Nový Rychnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Jaroslav
Krňa Evžen
 
 
Liška Lubomír
Kolářík Tomáš
 
 
     3110
2.Havelka Jiří
Blažek Milan
 
 
Musil Josef
Štěpánová Jana
 
 
     3120
3.Havelka JiříLiška Lubomír     3230
4.Krňa EvženKolářík Tomáš     3240
5.Blažek MilanMusil Josef     3150
6.Štěpán JaroslavŠtěpánová Jana     2351
7.Krňa EvženLiška Lubomír     3261
8.Blažek MilanKolářík Tomáš     3071
9.Štěpán JaroslavMusil Josef     3081
10.Havelka JiříŠtěpánová Jana     3191
11.Blažek MilanLiška Lubomír     31101
12.Štěpán JaroslavKolářík TomášWO    03102
13.Havelka JiříMusil Josef     30112
14.Krňa EvženŠtěpánová Jana     30122
15.Štěpán JaroslavLiška Lubomír     32132
16.Havelka JiříKolářík Tomáš     30142
17.Krňa EvženMusil Josef     31152
18.Blažek MilanŠtěpánová JanaWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Jiří40Liška Lubomír04
Krňa Evžen40Kolářík Tomáš03
Blažek Milan30Musil Josef04
Štěpán Jaroslav21Štěpánová Jana12
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS