Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Častrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 Sokol Častrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duong Anh Nam
Le Karel Duy
 
 
Marek Lukáš
Jirsová Nikola
 
 
     0301
2.Fák Vojtěch
Kos Matouš
 
 
Kuldan František
Mareš Matěj
 
 
     3011
3.Le Karel DuyMarek Lukáš     0312
4.Fák VojtěchMarková Aneta     2313
5.Kos MatoušMareš Matěj     3023
6.Duong Anh NamJirsová Nikola     3133
7.Fák VojtěchMarek Lukáš     0334
8.Kos MatoušMarková Aneta     2335
9.Duong Anh NamMareš Matěj     3145
10.Le Karel DuyJirsová Nikola     2346
11.Kos MatoušMarek Lukáš     2347
12.Duong Anh NamMarková Aneta     3057
13.Le Karel DuyKuldan František     3067
14.Fák VojtěchJirsová Nikola     1368
15.Duong Anh NamMarek Lukáš     1369
16.Le Karel DuyMarková Aneta     3179
17.Fák VojtěchKuldan František     3289
18.Kos MatoušJirsová Nikola     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Le Karel Duy22Marek Lukáš40
Fák Vojtěch13Marková Aneta22
Kos Matouš13Mareš Matěj02
Duong Anh Nam31Jirsová Nikola31
   Kuldan František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:18 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Aleš
Zadina Josef
 
 
Dvořák Vladimír
Jiřík Pavel
 
 
     3110
2.Brůna Petr
Roh Tomáš
 
 
Skácel Václav
Džumurat Valentyn
 
 
     3120
3.Hlaváček MilanDvořák Vladimír     3230
4.Brůna PetrSkácel Václav     3040
5.Zadina JosefJiřík Pavel     3050
6.Roh TomášDžumurat Valentyn     3260
7.Brůna PetrDvořák Vladimír     3170
8.Zadina JosefSkácel Václav     3080
9.Roh TomášJiřík Pavel     3090
10.Hlaváček MilanDžumurat Valentyn     31100
11.Zadina JosefDvořák Vladimír     32110
12.Roh TomášSkácel Václav     31120
13.Hlaváček MilanJiřík Pavel     30130
14.Brůna PetrDžumurat Valentyn     32140
15.Roh TomášDvořák Vladimír     32150
16.Hlaváček MilanSkácel Václav     30160
17.Brůna PetrJiřík Pavel     31170
18.Zadina JosefDžumurat Valentyn     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Milan40Dvořák Vladimír04
Brůna Petr40Skácel Václav04
Zadina Josef40Jiřík Pavel04
Roh Tomáš40Džumurat Valentyn04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 SKST Putimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Michal
Brada Jakub
 
 
Šimsa Václav
Pavlů Jan
 
 
     1301
2.Dvořák Jakub
Kasal Jan
 
 
Pihávek Jan
Paclík Václav
 
 
     0302
3.Brada JakubPavlů Jan     2303
4.Kasal JanPihávek Jan     0304
5.Černý MichalŠimsa Václav     0305
6.Dvořák JakubPaclík Václav     1306
7.Kasal JanPavlů Jan     0307
8.Černý MichalPihávek Jan     0308
9.Dvořák JakubŠimsa Václav     0309
10.Brada JakubPaclík Václav     03010
11.Venkrbec PetrPavlů Jan     03011
12.Dvořák JakubPihávek Jan     03012
13.Brada JakubŠimsa Václav     03013
14.Kasal JanPaclík Václav     03014
15.Dvořák JakubPavlů Jan     03015
16.Brada JakubPihávek Jan     03016
17.Kasal JanŠimsa Václav     03017
18.Venkrbec PetrPaclík Václav     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brada Jakub04Pavlů Jan40
Kasal Jan04Pihávek Jan40
Černý Michal02Šimsa Václav40
Dvořák Jakub04Paclík Václav40
Venkrbec Petr02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS