Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Častrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31 TJ Spartak Pelhřimov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Le Karel Duy
Duong Anh Nam
 
 
Spielvogel Tom
Marek Lukáš
 
 
     0301
2.Fák Vojtěch
Mazanec Petr
 
 
Kuldan František
Mareš Matěj
 
 
     3011
3.Le Karel DuyMarek Lukáš     3221
4.Fák VojtěchJirsová Nikola     3131
5.Kos MatoušSpielvogel Tom     0332
6.Duong Anh NamMareš Matěj     3142
7.Fák VojtěchMarek Lukáš     1343
8.Kos MatoušJirsová Nikola     0344
9.Duong Anh NamSpielvogel Tom     0345
10.Le Karel DuyMareš Matěj     3055
11.Mazanec PetrMarek Lukáš     1356
12.Duong Anh NamJirsová Nikola     3166
13.Le Karel DuySpielvogel Tom     0367
14.Fák VojtěchKuldan František     3077
15.Duong Anh NamMarek Lukáš     3287
16.Le Karel DuyJirsová Nikola     3097
17.Fák VojtěchSpielvogel Tom     0398
18.Mazanec PetrKuldan František     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Le Karel Duy31Marek Lukáš22
Fák Vojtěch22Jirsová Nikola13
Kos Matouš02Spielvogel Tom40
Duong Anh Nam31Mareš Matěj02
Mazanec Petr11Kuldan František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35 SK Jiřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadina Josef
Hlaváček Milan
 
 
Dvořák Vladimír
Džumurat Valentyn
 
 
     3010
2.Brůna Petr
Bošek Lukáš
 
 
Jůzl Martin
Vincenc Jan
 
 
     1311
3.Brůna PetrDžumurat Valentyn     3121
4.Hlaváček MilanJůzl Martin     2322
5.Zadina JosefDvořák Vladimír     3032
6.Bošek LukášVincenc Jan     2333
7.Hlaváček MilanDžumurat Valentyn     3143
8.Zadina JosefJůzl Martin     0344
9.Bošek LukášDvořák Vladimír     3054
10.Brůna PetrVincenc Jan     2355
11.Zadina JosefDžumurat Valentyn     1356
12.Bošek LukášJůzl Martin     2357
13.Brůna PetrDvořák Vladimír     2358
14.Hlaváček MilanVincenc Jan     3268
15.Bošek LukášDžumurat Valentyn     2369
16.Brůna PetrJůzl Martin     3179
17.Hlaváček MilanDvořák Vladimír     3089
18.Zadina JosefVincenc Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr22Džumurat Valentyn22
Hlaváček Milan31Jůzl Martin31
Zadina Josef13Dvořák Vladimír13
Bošek Lukáš13Vincenc Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46 SKST Putimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Michal
Venkrbec Petr
 
 
Pihávek Jan
Paclík Václav
 
 
     1301
2.Dvořák Jakub
Kasal Jan
 
 
Šimsa Václav
Pavlů Jan
 
 
     1302
3.Černý MichalPihávek Jan     1303
4.Kasal JanPavlů Jan     1304
5.Venkrbec PetrPaclík Václav     3114
6.Dvořák JakubŠimsa Václav     2315
7.Kasal JanPihávek Jan     1316
8.Venkrbec PetrPavlů Jan     1317
9.Dvořák JakubPaclík Václav     1318
10.Černý MichalŠimsa Václav     1319
11.Venkrbec PetrPihávek Jan     03110
12.Dvořák JakubPavlů Jan     31210
13.Černý MichalPaclík Václav     03211
14.Kasal JanŠimsa Václav     03212
15.Dvořák JakubPihávek Jan     31312
16.Černý MichalPavlů Jan     23313
17.Kasal JanPaclík Václav     31413
18.Venkrbec PetrŠimsa Václav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Michal04Pihávek Jan31
Kasal Jan13Pavlů Jan31
Venkrbec Petr13Paclík Václav22
Dvořák Jakub22Šimsa Václav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS