Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Častrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17 SK Horní Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jakub
Kasal Jan
 
 
Fuxová Markéta
Severa Lukáš
 
 
     3210
2.Černý Michal
Brada Jakub
 
 
Kuldan František
Mareš Matěj
 
 
     3020
3.Brada JakubKuldan František     3030
4.Kasal JanMareš Matěj     3040
5.Černý MichalSevera Lukáš     2341
6.Dvořák JakubFuxová Markéta     3151
7.Kasal JanKuldan František     3061
8.Černý MichalMareš Matěj     3071
9.Dvořák JakubSevera Lukáš     3281
10.Brada JakubFuxová Markéta     3191
11.Černý MichalKuldan František     30101
12.Dvořák JakubMareš Matěj     30111
13.Venkrbec PetrSevera Lukáš     13112
14.Kasal JanFuxová Markéta     32122
15.Dvořák JakubKuldan František     30132
16.Venkrbec PetrMareš Matěj     30142
17.Kasal JanSevera Lukáš     32152
18.Černý MichalFuxová Markéta     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brada Jakub20Kuldan František04
Kasal Jan40Mareš Matěj04
Černý Michal31Severa Lukáš22
Dvořák Jakub40Fuxová Markéta04
Venkrbec Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Princ Martin
Paclík Václav
 
 
Brůna Petr
Bošek Lukáš
 
 
     3110
2.Pavlů Jan
Šimsa Václav
 
 
Zadina Josef
Hlaváček Milan
 
 
     1311
3.Princ MartinBošek Lukáš     3121
4.Šimsa VáclavBrůna Petr     1322
5.Pavlů JanZadina Josef     2323
6.Paclík VáclavHlaváček Milan     1324
7.Šimsa VáclavBošek Lukáš     3234
8.Pavlů JanBrůna Petr     0335
9.Paclík VáclavZadina Josef     2336
10.Princ MartinHlaváček Milan     1337
11.Pavlů JanBošek Lukáš     2338
12.Paclík VáclavBrůna Petr     0339
13.Princ MartinZadina Josef     23310
14.Šimsa VáclavHlaváček Milan     03311
15.Paclík VáclavBošek Lukáš     31411
16.Princ MartinBrůna Petr     31511
17.Šimsa VáclavZadina Josef     13512
18.Pavlů JanHlaváček Milan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Princ Martin22Bošek Lukáš13
Šimsa Václav13Brůna Petr31
Pavlů Jan04Zadina Josef40
Paclík Václav13Hlaváček Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 SK Jiřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Džumurat Valentyn
 
 
Slavětínský Matěj
Duong Anh Nam
 
 
     3110
2.Skácel Václav
Farka Ladislav
 
 
Kos Matouš
Mazanec Petr
 
 
     3020
3.Farka LadislavSlavětínský Matěj     3030
4.Džumurat ValentynDuong Anh Nam     3040
5.Dvořák VladimírKos Matouš     3050
6.Skácel VáclavMazanec Petr     3060
7.Džumurat ValentynSlavětínský Matěj     3070
8.Dvořák VladimírDuong Anh Nam     2371
9.Skácel VáclavKos Matouš     3081
10.Farka LadislavMazanec Petr     3091
11.Dvořák VladimírSlavětínský Matěj     30101
12.Skácel VáclavDuong Anh Nam     03102
13.Farka LadislavKos Matouš     30112
14.Džumurat ValentynMazanec Petr     30122
15.Skácel VáclavSlavětínský Matěj     32132
16.Farka LadislavDuong Anh Nam     30142
17.Džumurat ValentynKos Matouš     30152
18.Dvořák VladimírMazanec Petr     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farka Ladislav40Slavětínský Matěj04
Džumurat Valentyn40Duong Anh Nam22
Dvořák Vladimír31Kos Matouš04
Skácel Václav31Mazanec Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS