Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Častrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Džumurat Valentyn
Dvořák Vladimír
 
 
Jirsa Marek
Spielvogel Tom
 
 
     3010
2.Skácel Václav
Jiřík Pavel
 
 
Jirsová Nikola
Marková Aneta
 
 
     3020
3.Džumurat ValentynJirsa Marek     3230
4.Dvořák VladimírMarek Lukáš     1331
5.Skácel VáclavSpielvogel Tom     2332
6.Jiřík PavelJirsová Nikola     3042
7.Dvořák VladimírJirsa Marek     3152
8.Skácel VáclavMarek Lukáš     2353
9.Jiřík PavelSpielvogel Tom     2354
10.Džumurat ValentynJirsová Nikola     3064
11.Skácel VáclavJirsa Marek     2365
12.Jiřík PavelMarek Lukáš     1366
13.Džumurat ValentynSpielvogel Tom     3176
14.Dvořák VladimírMarková Aneta     1377
15.Jiřík PavelJirsa Marek     2378
16.Džumurat ValentynMarek Lukáš     3188
17.Dvořák VladimírSpielvogel Tom     2389
18.Skácel VáclavMarková Aneta     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Džumurat Valentyn40Jirsa Marek22
Dvořák Vladimír13Marek Lukáš31
Skácel Václav13Spielvogel Tom31
Jiřík Pavel13Jirsová Nikola02
   Marková Aneta11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 SKST Putimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Václav
Pihávek Jan
 
 
Kos Matouš
Fák Vojtěch
 
 
     3010
2.Pavlů Jan
Šimsa Václav
 
 
Duong Anh Nam
Slavětínský Matěj
 
 
     3120
3.Šimsa VáclavKos Matouš     3030
4.Pihávek JanFák Vojtěch     3040
5.Pavlů JanDuong Anh Nam     3150
6.Paclík VáclavSlavětínský Matěj     3060
7.Pihávek JanKos Matouš     3070
8.Pavlů JanFák Vojtěch     3080
9.Paclík VáclavDuong Anh Nam     3090
10.Šimsa VáclavSlavětínský Matěj     30100
11.Pavlů JanKos Matouš     30110
12.Paclík VáclavFák Vojtěch     30120
13.Šimsa VáclavDuong Anh Nam     32130
14.Pihávek JanSlavětínský Matěj     30140
15.Paclík VáclavKos Matouš     30150
16.Šimsa VáclavFák Vojtěch     30160
17.Pihávek JanDuong Anh Nam     30170
18.Pavlů JanSlavětínský Matěj     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimsa Václav40Kos Matouš04
Pihávek Jan40Fák Vojtěch04
Pavlů Jan40Duong Anh Nam04
Paclík Václav40Slavětínský Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda Horní VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:52 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Michal
Venkrbec Petr
 
 
Brůna Petr
Bošek Lukáš
 
 
     2301
2.Dvořák Jakub
Kasal Jan
 
 
Hlaváček Milan
Zadina Josef
 
 
     0302
3.Venkrbec PetrBošek Lukáš     2303
4.Kasal JanHlaváček Milan     1304
5.Černý MichalBrůna Petr     0305
6.Dvořák JakubZadina Josef     0306
7.Kasal JanBošek Lukáš     0307
8.Černý MichalHlaváček Milan     0308
9.Dvořák JakubBrůna Petr     0309
10.Venkrbec PetrZadina Josef     03010
11.Černý MichalBošek Lukáš     13011
12.Dvořák JakubHlaváček Milan     13012
13.Venkrbec PetrBrůna Petr     03013
14.Kasal JanZadina Josef     03014
15.Dvořák JakubBošek Lukáš     31114
16.Venkrbec PetrHlaváček Milan     03115
17.Dvořák JosefBrůna Petr     03116
18.Černý MichalZadina Josef     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Venkrbec Petr04Bošek Lukáš31
Kasal Jan03Hlaváček Milan40
Černý Michal04Brůna Petr40
Dvořák Jakub13Zadina Josef40
Dvořák Josef01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS