Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38623:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
Studecký Lubor
Ivan Radek
 
 
-8-914613210
2.Sršeň Jiří
Horák David
 
 
Vojtěch Petr
Hofman Denis
 
 
-8-54-5 1311
3.Horák LeošIvan Radek-3-3-12  0312
4.Sršeň JiříVojtěch Petr-6-8-12  0313
5.Horák DavidStudecký Lubor-9-9-5  0314
6.Suchánek MartinHofman Denis-10468 3124
7.Sršeň JiříIvan Radek-9-6-9  0325
8.Horák DavidVojtěch Petr5-5-4-3 1326
9.Suchánek MartinStudecký Lubor3910  3036
10.Horák LeošHofman Denis5-712-243246
11.Horák DavidIvan Radek-987-10-22347
12.Suchánek MartinVojtěch Petr-99-7-7 1348
13.Horák LeošStudecký Lubor1298  3058
14.Sršeň JiříHofman Denis-1059-643268
15.Suchánek MartinIvan Radek823  3078
16.Horák LeošVojtěch Petr119-9-833288
17.Sršeň JiříStudecký Lubor-3-481073298
18.Horák DavidHofman Denis-4-7-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Leoš31Ivan Radek31
Sršeň Jiří22Vojtěch Petr31
Horák David04Studecký Lubor13
Suchánek Martin31Hofman Denis13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:22527:477SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klement Milan
Klimenta Matouš
 
 
Bříza František
Milata Vladimír st.
 
 
9-9512 3110
2.Brožík Karel
Korp Oliver Petr
 
 
Just František
Flanderka Miloš
 
 
-259-853220
3.Smetana JosefFlanderka Miloš-74-6-6 1321
4.Brožík KarelJust František987  3031
5.Korp Oliver PetrMilata Vladimír st.-9-95663241
6.Klimenta MatoušBříza František7-2-9663251
7.Brožík KarelFlanderka Miloš-612-3933261
8.Korp Oliver PetrJust František838  3071
9.Klimenta MatoušMilata Vladimír st.-893-7103281
10.Smetana JosefBříza František-5683 3191
11.Korp Oliver PetrFlanderka Miloš-5-97-3 1392
12.Klimenta MatoušJust František46-8-7-122393
13.Smetana JosefMilata Vladimír st.-6996 31103
14.Brožík KarelBříza František767  30  
15.Klimenta MatoušFlanderka Miloš         
16.Smetana JosefJust František         
17.Brožík KarelMilata Vladimír st.         
18.Korp Oliver PetrBříza František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Josef21Flanderka Miloš21
Brožík Karel20Just František12
Korp Oliver Petr21Milata Vladimír st.03
Klimenta Matouš21Bříza František02
zápas č. 14 dohrán před zápasem č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11437:366SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosu Robert Alexandru
Waldhauser Štěpán
 
 
Tauš René
Kovář Jaroslav
 
 
577  3010
2.Huk Martin
Kaněra Jan
 
 
Louda Jiří
Daníček Radek
 
 
-9811-9113220
3.Waldhauser ŠtěpánTauš René-12699 3130
4.Rosu Robert AlexandruLouda Jiří118-8-5103240
5.Kaněra JanKovář Jaroslav8119  3050
6.Huk MartinDaníček Radek87-98 3160
7.Rosu Robert AlexandruTauš René9-585 3170
8.Kaněra JanLouda Jiří-91265 3180
9.Huk MartinKovář Jaroslav76-88 3190
10.Waldhauser ŠtěpánDaníček Radek6-125-9932100
11.Kaněra JanTauš René         
12.Huk MartinLouda Jiří         
13.Waldhauser ŠtěpánKovář Jaroslav         
14.Rosu Robert AlexandruDaníček Radek         
15.Huk MartinTauš René         
16.Waldhauser ŠtěpánLouda Jiří         
17.Rosu Robert AlexandruKovář Jaroslav         
18.Kaněra JanDaníček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Waldhauser Štěpán20Tauš René02
Rosu Robert Alexandru20Louda Jiří02
Kaněra Jan20Kovář Jaroslav02
Huk Martin20Daníček Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řípa David
Marholt David
 
 
Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
     0301
2.Svědík Miroslav
Butrym Dariusz
 
 
Urban Milan
Dominh Martin
 
 
     3011
3.Marholt DavidJahoda Martin     0312
4.Řípa DavidJirman Petr     1313
5.Svědík MiroslavUrban Milan     3023
6.Butrym DariuszDominh Martin     3233
7.Řípa DavidJahoda Martin     0334
8.Svědík MiroslavJirman Petr     2335
9.Butrym DariuszUrban Milan     3045
10.Marholt DavidDominh Martin     0346
11.Svědík MiroslavJahoda Martin     0347
12.Butrym DariuszJirman Petr     1348
13.Marholt DavidUrban Milan     1349
14.Řípa DavidDominh Martin     13410
15.Butrym DariuszJahoda Martin         
16.Marholt DavidJirman Petr         
17.Řípa DavidUrban Milan         
18.Svědík MiroslavDominh Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marholt David03Jahoda Martin30
Řípa David03Jirman Petr30
Svědík Miroslav12Urban Milan12
Butrym Dariusz21Dominh Martin21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32 TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušátko Jiří
Frýba Jiří
 
 
Truc Petr
Csizmazia Michal
 
 
     2301
2.Zdvihal Radek
Batthyány Tibor
 
 
Vávra Jiří
Jiroš Adam
 
 
     3011
3.Zdvihal RadekTruc Petr     0312
4.Frýba JiříCsizmazia Michal     0313
5.Dušátko JiříSalomon Daniel     1314
6.Batthyány TiborVávra Jiří     2315
7.Frýba JiříTruc Petr     0316
8.Dušátko JiříCsizmazia Michal     3026
9.Batthyány TiborSalomon Daniel     3136
10.Zdvihal RadekVávra Jiří     0337
11.Dušátko JiříTruc Petr     1338
12.Batthyány TiborCsizmazia Michal     3148
13.Zdvihal RadekSalomon Daniel     0349
14.Frýba JiříVávra Jiří     03410
15.Batthyány TiborTruc Petr         
16.Zdvihal RadekCsizmazia Michal         
17.Frýba JiříSalomon Daniel         
18.Dušátko JiříVávra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zdvihal Radek03Truc Petr30
Frýba Jiří03Csizmazia Michal12
Dušátko Jiří12Salomon Daniel21
Batthyány Tibor21Vávra Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:39 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bělonožník Antonín
Šír Milan
 
 
WO    0301
2.Martenek Tomáš
Svoboda Michal
 
 
Popek Ivo
Naděje Lukáš
 
 
     3211
3.Martenek TomášBělonožník Antonín     3021
4.Cinibulk MiroslavNaděje Lukáš     0322
5.Popek IvoWO    0323
6.Svoboda MichalŠír Milan     3133
7.Cinibulk MiroslavBělonožník Antonín     0334
8.Naděje LukášWO    0335
9.Svoboda MichalPopek Ivo     3145
10.Martenek Tomᚊír Milan     2346
11.Bělonožník AntonínWO    0347
12.Svoboda MichalNaděje Lukáš     3157
13.Martenek TomášPopek Ivo     3167
14.Cinibulk MiroslavŠír Milan     1368
15.Svoboda MichalBělonožník Antonín     3178
16.Martenek TomášNaděje Lukáš     1379
17.Cinibulk MiroslavPopek Ivo     3289
18.Šír MilanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martenek Tomáš22Bělonožník Antonín12
Cinibulk Miroslav13Naděje Lukáš21
Svoboda Michal40Popek Ivo03
   Šír Milan21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy