Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava ARozhodčí:Knot Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13490:381SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perný Michal
Smetana Josef
 
 
Žemlička Karel
Martenek Tomáš
 
 
-99-6-7 1301
2.Klement Milan
Klimenta Matouš
 
 
Šimon Miroslav
Zahradník Petr
 
 
9117  3011
3.Klement MilanMartenek Tomáš1114-3-9-62312
4.Klimenta MatoušŽemlička Karel-949-4-92313
5.Smetana JosefZahradník Petr3-927 3123
6.Perný MichalŠimon Miroslav8310  3033
7.Klimenta MatoušMartenek Tomáš-8936 3143
8.Smetana JosefŽemlička Karel65-96 3153
9.Perný MichalZahradník Petr766  3063
10.Klement MilanŠimon Miroslav435  3073
11.Smetana JosefMartenek Tomáš689  3083
12.Perný MichalŽemlička Karel9-754 3193
13.Klement MilanZahradník Petr888  30103
14.Klimenta MatoušŠimon Miroslav59-84 31  
15.Perný MichalMartenek Tomáš         
16.Klement MilanŽemlička Karel         
17.Klimenta MatoušZahradník Petr         
18.Smetana JosefŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klement Milan21Martenek Tomáš12
Klimenta Matouš11Žemlička Karel12
Smetana Josef30Zahradník Petr03
Perný Michal30Šimon Miroslav02
zápas č. 14 byl dohrán před koncem zápasu č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9 TJ Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sršeň Jiří
Zahradník Tomáš
 
 
Zdvihal Radek
Batthyány Tibor
 
 
     3010
2.Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
Dušátko Jiří
Frýba Jiří
 
 
     3020
3.Suchánek MartinBatthyány Tibor     3230
4.Horák LeošZdvihal Radek     3140
5.Zahradník TomášDušátko Jiří     3050
6.Sršeň JiříFrýba Jiří     3060
7.Horák LeošBatthyány Tibor     3270
8.Zahradník TomášZdvihal Radek     3080
9.Sršeň JiříDušátko Jiří     1381
10.Suchánek MartinFrýba Jiří     3091
11.Zahradník TomášBatthyány Tibor     31101
12.Sršeň JiříZdvihal Radek     30  
13.Suchánek MartinDušátko Jiří         
14.Horák LeošFrýba Jiří         
15.Sršeň JiříBatthyány Tibor         
16.Suchánek MartinZdvihal Radek         
17.Horák LeošDušátko Jiří         
18.Zahradník TomášFrýba Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchánek Martin20Batthyány Tibor03
Horák Leoš20Zdvihal Radek02
Zahradník Tomáš30Dušátko Jiří11
Sršeň Jiří11Frýba Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
Šilhán Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31647:638SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řípa David
Prosa Tomáš
 
 
Csizmazia Michal
Vávra Jiří
 
 
-6-78793210
2.Obešlo Josef st.
Mečl Jan ml.
 
 
Truc Petr
Salomon Daniel
 
 
97-910 3120
3.Řípa DavidSalomon Daniel6-7-4-11 1321
4.Prosa TomášTruc Petr-512-61543231
5.Obešlo Josef st.Csizmazia Michal8-911-9103241
6.Mečl Jan ml.Vávra Jiří84-58 3151
7.Prosa TomášSalomon Daniel-139-9453261
8.Obešlo Josef st.Truc Petr78-68 3171
9.Mečl Jan ml.Csizmazia Michal88-78 3181
10.Řípa DavidVávra Jiří9-6-7-5 1382
11.Obešlo Josef st.Salomon Daniel-8-8-7  0383
12.Mečl Jan ml.Truc Petr-8-763-62384
13.Řípa DavidCsizmazia Michal987  3094
14.Prosa TomášVávra Jiří1010-7-11-92395
15.Mečl Jan ml.Salomon Daniel-5-9-11  0396
16.Řípa DavidTruc Petr-9987 31106
17.Prosa TomášCsizmazia Michal         
18.Obešlo Josef st.Vávra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řípa David22Salomon Daniel31
Prosa Tomáš21Truc Petr13
Obešlo Josef st.21Csizmazia Michal03
Mečl Jan ml.22Vávra Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
Šilhán Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24598:527SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huk Martin
Pusch František
 
 
Bělonožník Antonín
Šír Milan
 
 
8-8-86-72301
2.Kaněra Jan
Waldhauser Vojtěch
 
 
Naděje Lukáš
Popek Ivo
 
 
6-2-4923211
3.Kaněra JanŠír Milan71211  3021
4.Pusch FrantišekBělonožník Antonín-6-862-92322
5.Waldhauser VojtěchNaděje Lukáš44-1210 3132
6.Huk MartinPopek Ivo-51134 3142
7.Pusch FrantišekŠír Milan-611-9593252
8.Waldhauser VojtěchBělonožník Antonín-568-6-92353
9.Huk MartinNaděje Lukáš-7-98-7 1354
10.Kaněra JanPopek Ivo525  3064
11.Waldhauser VojtěchŠír Milan9-6-7-7 1365
12.Huk MartinBělonožník Antonín3-4912 3175
13.Kaněra JanNaděje Lukáš958  3085
14.Pusch FrantišekPopek Ivo835  3095
15.Huk MartinŠír Milan11-6-89532105
16.Kaněra JanBělonožník Antonín99-116 31  
17.Pusch FrantišekNaděje Lukáš         
18.Waldhauser VojtěchPopek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan30Šír Milan13
Pusch František21Bělonožník Antonín21
Waldhauser Vojtěch12Naděje Lukáš12
Huk Martin31Popek Ivo03
zápas č.16 dohrán dříve



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BRozhodčí:Pěnkava Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9419:329TJ Jiskra Nový Bor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Studecký Lubor
 
 
Louda Jiří
Matouš Roman
 
 
984  3010
2.Fojtík Jan
Vojtěch Petr
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
573  3020
3.Ivan RadekDaníček Radek7-698 3130
4.Studecký LuborPecka Vlastimil698  3040
5.Vojtěch PetrMatouš Roman-8778 3150
6.Fojtík JanLouda Jiří-7777 3160
7.Studecký LuborDaníček Radek9-7310 3170
8.Vojtěch PetrPecka Vlastimil6910  3080
9.Fojtík JanMatouš Roman686  3090
10.Ivan RadekLouda Jiří9-8-9-9 1391
11.Vojtěch PetrDaníček Radek-10-11781032101
12.Fojtík JanPecka Vlastimil         
13.Ivan RadekMatouš Roman         
14.Studecký LuborLouda Jiří         
15.Fojtík JanDaníček Radek         
16.Ivan RadekPecka Vlastimil         
17.Studecký LuborMatouš Roman         
18.Vojtěch PetrLouda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ivan Radek11Daníček Radek03
Studecký Lubor20Pecka Vlastimil02
Vojtěch Petr30Matouš Roman02
Fojtík Jan20Louda Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:31323:436TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza František
Milata Vladimír st.
 
 
Bittner Martin
Urban Milan
 
 
-5-4-3  0301
2.Flanderka Miloš
Gabriel Václav ml.
 
 
Jirman Petr
Jahoda Martin
 
 
8-9-5-6 1302
3.Gabriel Václav ml.Jirman Petr-5-6-5  0303
4.Milata Vladimír st.Jahoda Martin-7-2-9  0304
5.Bříza FrantišekUrban Milan886  3014
6.Flanderka MilošBittner Martin-67103 3124
7.Milata Vladimír st.Jirman Petr-10-7-3  0325
8.Bříza FrantišekJahoda Martin-59-11-4 1326
9.Flanderka MilošUrban Milan1176  3036
10.Gabriel Václav ml.Bittner Martin-6-4-9  0337
11.Bříza FrantišekJirman Petr-5-6-8  0338
12.Flanderka MilošJahoda Martin-5-7-4  0339
13.Gabriel Václav ml.Urban Milan-7-58-10 13310
14.Milata Vladimír st.Bittner Martin         
15.Flanderka MilošJirman Petr         
16.Gabriel Václav ml.Jahoda Martin         
17.Milata Vladimír st.Urban Milan         
18.Bříza FrantišekBittner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Václav ml.03Jirman Petr30
Milata Vladimír st.02Jahoda Martin30
Bříza František12Urban Milan12
Flanderka Miloš21Bittner Martin11
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy